Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 22:04)

lacle jsou v pořádku, normální oblečení, jen nevím proč by venku měla močit , to si má odbýt už ve škole , nebo až doma.

Jdeme ven (Ne, 9. 4. 2023 - 12:04)

Asi všichni tady víme o co tady na fotce jde. Co myslíte? Jde to vidět? Má někdo zkušenosti? Zkoušíme outfit na procházky :) http://imgway.cz/s/deSs

O (Pá, 17. 3. 2023 - 07:03)

U našeho syna už 11 let ví když má ze školy poznámku či špatnou známku tak ví co ho čeká včera přišel včas jelikož jim začínaly prázdniny ale přišel i z kamarádem tak jak syn tak i kamarád mne ukazovali pololetní vysvědčení a bylo to nemile syn Tomáš už věděl co bude následovat už se celý vysvlekl do naha a kamarád se divil proč to dělá no víš asi takto ti to řeknu když má na vysvědčení a v žákovské něco jiného než by tam mělo být tak jako trest má pleny jak látkové tak i jednorázové doma látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem víš a na venek jednorázové pleny Huggies a nebo pampersky číslo 8 a 7+.tak to bych taky chtěl mít a nebýt trestán klecenim většinou času a pak ještě rákoskou dostanu přes zadek. Tak já jdu na syna s plenkami a ty si zavolej své mamce že už si doma ale u nás jo strejdo mohu ti takto říkat no můžež. Tak jsem syna včera prebalil s drynites do látkových plen a svrchnich kalhotek on do školy nosí tyto plenky drynites a nebo jsme z manželkou zjistili že ostatní pleny z lidlu se také dají nosit jsou stejné jako drynites ale akorát že jsou značky Bambo jelikož nám občas volala paní učitelka až si syna jdeme vyzvednout do školy že je mokrý tak se manželka rozhodla mu dávat tyto plenky i do školy bohužel... Tak jak jsem dobalil tak ten jeho kamarád mi dal jeho mámu a ona mi řekla že bude v práci až do 23 h a řekla mi jaké má známky a já řekl že něco špatně tam je tak mi řekla až mu řeknu aby se vysvlekl do naha a v koutě až klečí tak dlouho ale já jí řekl že na našeho syna máme jiný trest že nosí plenky a veškeré dětské oblečení co patří k těm plenkam no když to můj syn povolí tak mu je dávejte klidně i non-stop také jelikož budu chtít hlídat celý týden a já ji řekl že není žádný problém stejně budeme na chalupě tak jak dohovorila tak jsem mu přikázal vysvlect do naha kompletne a že dostane 6 látkových se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem také. A to bylo včera. Dnes večer odjíždíme z manželkou na chatu do hor tak dva plenkari budou s námi a na cestu budou mít pleny jednorázové a na chatě látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče musejí děcka hold poslouchat když se s nich stali batolata..... Teď jdu kluky prebalovat z noci a hlavně je umýt od všech nečistot....

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 21:03)

já dala dceří plenu když měla zlatýho streptilokoka aměla tři dny prújem z léků na to a i tak si ji nechtěla nechat na sobě, nechápu jak je nějaké dítě strpí na sobě když nemusí.

Jiřík (Po, 6. 2. 2023 - 16:02)

Já už nosím plenky jednorázové na venek zhruba rok a půl a doma dostávám látkové pleny také rok a půl nemám je za trest jen jsem si řekl mamce jestli by mne nemohla dávat pleny ale úplně všude vždy když chci ven tak dostanu jednorázové pleny a punčocháče frote dětské zatím ještě do velikosti 128 jsem sice ještě malé děcko je mi už 9 let a mám stále malou konfekční velikost ale zatím jsem v pohodě ale i nohu mám malou 31 ale byl jsem s mamkou u lékařů prý se to věkem srovná ale nevědí kdy a že nosím plenky jednorázové či látkové jim nevadí jedna paní doktorka říkala že to ani na mne moc není vidět že jsem takto oblečen ale doma spím ještě zatím v dětské postýlce takže úplná pohoda a mamka je aspoň ráda že stále pouzivam plenky že to nikdy neskončí v overalu či dupačkach či bodyčku. Ale bohužel chodím do speciální školy jelikož trpaslíka v klasické škole nechtějí a v této škole plenky nevadí mohu je tam mýt po celý den a vždy ráno dostanu od mami jednorázové pleny a punčocháče s laclem a zimní kombinézu a pak mne posadí do auta ale do autosedačky kterou bohužel musím mít ale třeba v dálkovém busu to je problém to musím mít pod sedák. Teď jsem ještě ve škole jelikož si mne mamka vyzvedne až v 18 hodin ale to budu už v dětském oddělení pro děti je tady taková večerní družina určená pro děti co jejich mami dělají do večera teď si musím tetě říct bohužel o přebalování jelikož jsem obojí tak to bude přebalování v koupelně na přebalovacím stole už se docela těším na to až mne nikdo prebali jelikož mám látkové pleny od 14 hodin.....

Jan (Ne, 5. 2. 2023 - 08:02)

Pleny jsem sice dostal ale byl i větší výprask že jsem vše udělal do postele ale teď jsem spokojen že pleny mám ale řekla mi že pleny nosit budu úplně všude jak doma tak i venku a na venek také na cesty krátké či dlouhé oni pod punčocháči a zimní kombinézou jsou výborné už mám vyskouseno jsou super a koj lahev a dudlík neodmítám už aspoň mám vše v posteli takže nemusím vůbec vstávat skoro akorát když jsem hodně pokadeny tak mne akorát umyje a dá čisté látkové pleny v koupelně rovnou koupelna je větší tak její přítel je truhlář a vyrobil větší prebalak kde jsou i plenky a vše na přebalování.... Hlavně je dobrý že jsem docílil svého aby mne plenky dávala a na venek jednorázové pleny nosím seni kids na lepitka a nebo nasazovaci a jsou výborné akorát že musím hold vždy po obědě jít spát jako každý kojenec či batole a večer mám večerku po 17 hodině po večeři a pak přebalování a pak mi dá dudlík na provázku a druhá večeře je Sunar ale už v menší kojenecké lahvi 150 ml a mne se líbí být batoletem nevadí mne to ale škola je pro mne trest to mám pod punčocháči právě tu plenu nasazovaci o které ví pouze paní učitelka jelikož to je naše sousedka....

Jan (Út, 31. 1. 2023 - 22:01)

Vy které děti zlobí a dostanou za trest plenky tak mají vycpane zadečeky tak mají velkou výhodu já jsem říkal mamce aby mne potrestala také plenkami ale prý si to ještě musí rozmyslet tak snad až zítra mi plenky večer dá já vím že pleny jsou stále k dispozici doma jsou jich tam víc že by často nemusela denně prát pleny jsou sice látkové ale mne by nevadili mamka je pořídila v době když já jsem měl covid 19 a ostatní se Bali jít na wc tak jsem byl přebalován do plenek ale čím mne trestá když zlobím má větší kojeneckou lahev do které udělá Sunar a lahev je 360 ml a když všechno vydudam tak mi dá na řetízek a nebo provázek dudlík 6 až 18 měsíců a do rána ten dudlajs musím mít a když ho vyplivnu tak mi ho lepí papírovou páskou na pusu a to je potom velká potupa když nikde jsme a já mám většinou brindak s látkové pleny udělaný a jsem krmen s láhve mne se to sice nelíbí ale přesto to dám ale bylo by ještě lepší mít ty pleny a potom až si se mne udělá třeba batole které musí být v plenkách a punčocháčich a používat kojeneckou lahev a na spaní dudlík ale když nemám plenky na noc tak mám u postele dětský nočník a když udělám potřebu tak nočník udělá tón a mamce to dělá radost z že má tak šikovné děcko které používá nočník já bych radši ty pleny zkusím se do postele do rána pocurat a pokadit a snad pak řekne že jsem malý chlapec který hold potřebuje ještě mít plenky zatím mi je 10 let a už jsem pocural postel a overal který mám na sobě a ještě kadim do overalu vím že ráno dostanu výprask přes zadek ale snad to mámu napadne mi na noc dávat ještě plenky.....

Pulec (Čt, 2. 2. 2023 - 23:02)

Ahoj jak pak to dopadlo

Dan (Út, 31. 1. 2023 - 21:01)

Já od včerejška nosím plenky jednorázové s látkovými non-stop ale mám výhodu že marodim tak jsem pouze v plenkách a punčocháčich a mamka mne prebali každé 4 hodiny podle toho jak jsem na tom jestli mokrý či posrany.

Jana (St, 18. 1. 2023 - 12:01)

Já jsem včera synovi 11 let dala večer pleny jelikož ze školy byla poznámka že venku je pan učitel nacapal jak s ostatními spolužáky kouří tak jsem mu řekla že mu dám za trest látkové pleny ale dostal jich rovnou 6 na šířku složené a on říkal že si pleny v noci sundá ale já jsem mu řekla že mu dám moje plavkove bodyčko ale nejdřív dostal punčocháče a pak bodyčko ale v plenkách byl založen igelit jelikož pvc kalhotky pro něj už nejsou. Ale už jsem si je objednala našla jsem stránku zn Bobanek tam mají svrchní kalhotky ty mu s plenkami budu dávat dnes do školy nešel nechala jsem ho doma ale v plenkách a ráno byl durch mokrý a posrany že mu dávám do plenek mne nevadí nemá hulit a samozřejmě se ptal do kdy bude trvat tento trest tak dlouho dokud já rozhodnu a už jsem koupila větší jednorázové pleny ve zdravotnictví u zatím seni velikost S ty mu budu dávat pouze na venek aby si vždycky vzpomenul že v 11 letech se nekouří má teď veliký průjem ale byla jsem s ním u doktorky a řekla jsem ji že kluk byl zastizen jak kouří tak má za trest právě plenky a ona to také jako trest pro svého kluka vyřešila...

Babička (Po, 16. 1. 2023 - 11:01)

Já mám vnuka na hlídání jelikož marodi tak aby jeho máma mohla do práce tak jsem ho teď prebalila do čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče vše čisté jelikož byl durch nejenom pocurany ale i pokadeny tak teď leží a v puse má dudlík ještě dumla si ho v klidu a je spokojený že ho má já mu dávám pleny od značky bobanek a plus separační plínky ještě aby nebyli tolik zaspinene plenky před chvílí jsem mu dala ještě k tomu pyžamo nejdříve jsem oblékla kabátek přes hlavu a stáhla co nejvíce dolů a teď nasazují kalhoty a ty jsou na gumu v pase tak ty co nejvíce zase na horu aby vše stáhlo pleny mezi nohy....

simona (Po, 15. 8. 2022 - 07:08)

Ahpj děláte také abdukci z plenek?

Bouše (Po, 15. 8. 2022 - 18:08)

Simonka a její abdukční vložka už tady dlouho nebyla, že? Pozor, je to uchylačka !

Martina (Út, 9. 8. 2022 - 02:08)

Plenky jsou dobrá věc, původně jsem je koupila synovi za trest. Ale postupně jsme si na ně zvykli a teď má plenky bez problémů do auta a na noc. Když jí má po noci suchou, tak ho v ní nechám a když chce, tak jí může použít. Plenky máme dané u synových slipů a bereme je jako spodní prádlo, takže si jí občas sám vezme místo slipů a nosí jí celý den.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 12:08)

tady v těch vedrech ? postavit nahého do kouta, obličejem ke zdi ruce za záda a nechat stát , za odmlouvání 5min.navíc

J (Čt, 4. 8. 2022 - 11:08)

Pane Bouše vy nevíte jak jednou dopadnete vy až budete starší až vám v nemocnici v důchodovém věku budou pleny dávat také a nebudou se vás ptát prostě vám je dají.....

Bouše (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

Pleny možná, ale určitě ne kojeneckou láhev a kalhoty se zámkem. To jsou výplody uchylů. Prober se !!

Eva (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Já kluka 13 let prebaluji za den zhruba 7x jelikož dávám látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale teď se koupe v bazénu na zahradě ale má bohužel i plenky jednorázové do vody ale má i plavky se kterými může použít klasické látkové pleny ty mu dám kolem 17: 30 pak večeře formou kojenecké láhve 360 ml a Sunar v ní 6 plus a po vydudani spát to je v 18 hodin s dudlíkem v puse ale nejdřív mu přečtu pohádku takto nosí plenky od začátku prázdnin jako trest za zlobeni a špatné známky ale už si na pleny zvyknul stejně si pleny nesunda jelikož má gumové kalhotky se zámkem a overal ze zipem vzadu udělaný. A nikdo se bude ptát proč dávám spát už kluka v 18 hodin to by nebyl trest ale vždy i po obědě chodí spát na 2 hodiny po obědě ho prebalim do čistých plenek a já občas syna i krmim že dostane brindak spíš látkovou plenku kolem krku jako brindak tyto plenky co jsou do vody tak jsou normálně z obrázky a vždy nezůstane plenka suchá vždy je pokadeny já vím že do ní natece voda ale jinak to jde už přišel že se pokadil tak ho rovnou umyji a prebalim do čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a je teplo tak dám bodyčko s dlouhým rukávem a nohavici jsou těsně pod kolena a tohle bodyčko se zapíná ve předu ale zip začíná mezi nohama spíš na nohavici... Po koupání dám 4 látkové pleny skládám jako by na draka na YouTubu je popis jak se to skládá a vše sepnu snapi sponou a pak dostane svrchní kalhotky a pak toto bodyčko a zapne jakou nohu má vaše dítě ve 13 letech nás má zatím ještě 34 až 36,5 maximálně....

Bouše (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

dudlík, sunar, kojenecká láhev, kalhoty se zámkem, v každém řádku pleny....toto je typický výplod úchyla. Je nám líto, ale další úchyl.

Lenka (Út, 2. 8. 2022 - 14:08)

2 synové 8 a 12 a let ten mladší se stále více pocurava do postele a oblečení tak jsem mu jako trest pro větší děti dala hold pleny doma látkové pleny se svrchnimi kalhotky ve kterých je vyšitý silnější igelit a takto to dostává stále jak přes den a ale v noci má dětsky overal místo pyžama a starší se mu začal posmivat že je miminko či batole tak jako trest dostal také látkové pleny ale rovnou 6 látkových na to a den ale i z bodyčkem a vzadu je zapínání na zip a pro jistotu má i gumové kalhotky na zámek aby si plenky nemohl sundat sám a čekat na přebalování a už se mu neposmiva ale plenky stále nosí řekl mi že se neposmiva ale plenky chce nosit ale už mu dávám jenom 4 na den a noc a na venek jednorázové pleny dostává také jako mladší a mne nevadí že kluky prebaluji jsou s plenkami spokojený že kdykoliv se mohou vykadit či pocurat tak hold zase peru pleny a jiné věci co k plenkam patří teď jsou oba dva venku ale mají jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a kraťasy teď jsou jenom na zahradě s plenkami mezi nohama ve 14 hodin měli každý malou svačinu formou kojenecké lahvi kaše s ovocem Krupičnou vše vydudali a pak si lehl na podložku a prebalila jsem je a vždy po obědě chodí spát jako každý batole co nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále a 4x až 6x denně prebaluji. Kolikrát své ratolesti prebalujete když ve visim věku nosí plenky...

Reklama

Přidat komentář