Reklama

na holou nebo ne ?

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 21:08)

To by partneři vás tří měli napravit :D

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

Oběma vám to očividně nebránilo další den pokračovat ve vylomeninách :D

MArtina (Čt, 11. 8. 2022 - 08:08)

tak tak :) já měla jelita výdy celé prázdniny na zadku a stehnech :D

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 17:08)

A zadku se po tom občas nestýská? :D

Honza (Ne, 7. 8. 2022 - 10:08)

Naposledy jsem dostal na holou od mámy a její přítelkyně včera večer když se předčasně vrátili z vinárny a já ještě neměl všechno uklizeno .

Jan (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Byl jsi bit nahatý? Kolik je ti?

Honza (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

Ano nahý. Je mi 31.

Denisa V. (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Kluka už jsem zbila. Dnes poprvé dostal pořádný výprask na tu jeho holou... Konalo se to odpoledne v jeho pokojíku. Na jeho postel jsem položila starou deku, kdyby se počůral. Pak jsem mu řekla ať se úplně celý svlékne, ponožky taky. Nechtělo se mu. Dostal jednu přes pusu, začal trochu brečet a už se se svlíkal. Když byl nahatý, tak musel vlézt na postel a kleknout si, rukama se opřít o lokty. Tak byl ten jeho holý zadek pořádně vyšpulený. Začala jsem ho bít řemenem. Začal řvát a brečet. Seřezala jsem ho, až měl ten jeho holý zadek pokrytý červenými pruhy. Slzy mu stříkaly z očí, teklo mu z pusy a samozřejmě se počůral.

Denisa V. (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Holou dneska zpráskám mému osmiletému synovi. Už mu to slibuju dlouho a dnes se to bude konat....

Anča (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Já doma nikdy klečet nemusela, ale jak jsem přijela na prázdniny u babičky a dědečka, tak jsem jen čekala, kdy něco provedu a bude se trestat, protože jsem jak říkala babička z divokých vajec. Také to bývalo dosti často za pozdní příchody a největší byl, když jsme odřízli loď z řetězu na řece, jezdili s ní a pak jsme ji pustili po vodě. Téměř něco podobného jako ve filmu Páni kluci, jen s tím rozdílem, že nás tam lidé viděli a hned žalovali. To jsem skutečně ve třinácti letech dostala od babičky vařečkou na holý zadek, že jsem si musela sundat kalhotky, ohnout se a rukama se opřít o židly a na ten nastavený zadek jsem dostala několik pleskanců a jak jsem byla nahatá, tak jsem musela asi hodinu klečet u okna s rucemi za zády. Jindy to bylo jen klečení, jak jsem byla oblečená tak půl hodiny.

MArtina (Po, 8. 8. 2022 - 08:08)

ahoja, tak jsem to měla úplně stejně, prázdníny u babiček a různé vylomeniny s klukama venku. No mnohdy každý večer jsem skončila s vystrčenou holou prdelí a schytala jsem vařechou, leapčkou, prutem... :D klečení nebylo třeba naštěstí... auuu

Hanča (Po, 8. 8. 2022 - 10:08)

cauky, moje babička na mě při návratu večer s venku vždy již čekala s rákoskou v ruce :D upřimně vždy bylo za co...pozdní příchod, roztrhané oblečení, špinavé oblečení, kouření cigaret s klukama za barákem atd atd :D už v chodbě to lítala přes holou..pak v leže na posteli.

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 06:08)

Petr tě nejspíš záměrně straší a píše o nejhorších variantách a možnostech, které ve tvém případě nejspíš nenastanou.

Petr (Po, 1. 8. 2022 - 00:08)

Dostanes pred navstevou?

Zuzana (Po, 1. 8. 2022 - 17:08)

Ano

Zuzana (So, 30. 7. 2022 - 15:07)

Ahoj, dneska dostanu svůj první výprask. Máte nějaké tipy jak to vydržet? Prý bude velký a hodně bolestivý. Já nechci dostat na holou:(

Anonym (Ne, 31. 7. 2022 - 19:07)

Na holou nechce dostat nikdo

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 17:07)

O tom, jestli bude nebo nebude na holou nerozhoduješ ty. Co jsi provedla?

Zuzana (Ne, 31. 7. 2022 - 21:07)

Já vím:(Koupila jsem si drahou knížku a zbylo mi jenom 200 kč. A to má brzy taťka a sestra narozeniny

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 22:07)

Tak jestli to bylo tvé kapesné, tak dost dobře nechápu za co měl být ten výprask ? Jak jsi vlastně dopadla ?

Reklama

Přidat komentář