21909 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tangá v lete sú super a to nie som gay
26. Červenec 2022 - 14:34
Návštěvník (anonym)
Chod sa liečiť! čo je špatné na tangách na dospelom mužovi? Ak mi to vyhovuje tak čo máš proti, Ty elegán!
26. Červenec 2022 - 15:24
Obrázek uživatele Gottlieb
Gottlieb
Tanga jsem začal nosit v 16ti nebo 17ti letech a i po čtvrt století, které od té doby uplynulo je nosím a budu nosit dál. Jsou mi pohodlná, v létě se v nich člověk tolik nepotí a cítím se v nich fajn. Dokonce jsem v nich letos po několika letech vyrazil i k vodě a tady je výsledek. Já se za ně nestydím a jsem spokojený ;-) https://eu.zonerama.com/Gottliebsphotos/Album/8715231
28. Červenec 2022 - 8:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tanga nosím již 25 let . Jsou
Kam se chodíš opalovat?
28. Červenec 2022 - 18:45
Lukáš (anonym)
Odpověď na Tanga jsem začal nosit v 16ti
A chtěl by ses seznámit?
28. Červenec 2022 - 22:01
F (anonym)
Tanga nosím taky řadu let, ale až letos jsem párkrát vyrazil k vodě .
30. Červenec 2022 - 15:54
JA (anonym)
Odpověď na Tanga nosím taky řadu let,
A ako sa na Vás pozerali ľudia? Zírali jak idioti alebo v pohode?
30. Červenec 2022 - 16:12
F (anonym)
Odpověď na A ako sa na Vás pozerali
Ženský v pohodě dělaly jakoby nic jen. nějaký holky se uchychtly co nebylo tak nepříjemné jak nějací chlapi co čuměli jak puci
30. Červenec 2022 - 17:26
JA (anonym)
Odpověď na Ženský v pohodě dělaly jakoby
Veď toto, mať na sebe tangá na plavárni, vonku na prírodnom kúpalisku, v škole či v práci a vidieť Vás ostatní, hneď ste označení za homosexuála. Ak náhodou si nedovolia nejaký fyzický útok, žiaľ :-(
30. Červenec 2022 - 17:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tanga nosím taky řadu let,
A kam k vodě chodíš?
31. Červenec 2022 - 8:35
Luboš (anonym)
Odpověď na Veď toto, mať na sebe tangá
Tak nevím proč má tahle diskuze dost přes 20 000 příspěvků,řeší se tu furt nějaké pánské tanga,což je v podstatě jen kousek hadru.Když to nosí holky,tak se nad tím nikdo nepozastaví,zajímavé.Když říkáš ve škole,v práci že by někoho mohli vidět v tangách,tak to je taky blbost,jedině při převlékání.Nikdo přece běžně nevidí,jaké mají ostatní lidi spodní prádlo.
31. Červenec 2022 - 10:44
JA (anonym)
Odpověď na Tak nevím proč má tahle
Niekedy ked sa zohnes moze spodne pradlo vykuknut von spod nohavic
31. Červenec 2022 - 11:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak nevím proč má tahle
Jenže na mužských je ten kus hadru odsuzován a na holkách je to nádherný kus uměleckého díla, někdy fakt člověk zírá. Taky nechápu, proč se ze všeho dělá taková věda, co kdo nosí a nebo když se ohnete a vylezou ven, tak je to div ne vražda a hromadné pohoršení. A co jako má být? Mám snad nosit kalhoty až pod paže jako oboustranné lacláče nebo jak?
31. Červenec 2022 - 11:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Niekedy ked sa zohnes moze
Tak vykoukne, a celá planeta se z toho přetočí?
31. Červenec 2022 - 11:32
JA (anonym)
Odpověď na Jenže na mužských je ten kus
Aj na klukoch ak ma pekny zadok pripadne je dole oholeny a sport telo su tanga velmi sexi a aj umelecky chapane
31. Červenec 2022 - 11:41
Obrázek uživatele Gottlieb
Gottlieb
Odpověď na A chtěl by ses seznámit?
Jak to myslíš? Pokud seznámit partnersky, pak zásadně a výhradně s ženami (nezadanými, s vyřešenou minulostí, přiměřeného stavu a věku - Jihočeský kraj; mail: gottinthong@post.cz), navíc seriózně, vážně, dlouhodobě, žádný jednorázový úlet! Na seksy na jednu noc opravdu nejsem. Na kluky ani bi už tuplem ne! Jestli jen kamarádsky (BEZ VÝHOD nebo postranních úmyslů!) prostě pokecat (SLUŠNĚ a bez oplzlostí) pak si myslím, že nevím. Možná, i když tedy nevím, co by z toho kdo měl mít za užitek? Další ztráta času na webu? Měj se fajn...
31. Červenec 2022 - 14:48
josef (anonym)
Tanga bych si na koupaliště nevzal, k lékaři si beru klasické slipy. Přes den se nikde nesvlékám a co mám pod kalhotama snad nikdo nevidí. Jsou ale maximálně pohodlné. Kdo říká, že ne, tak je asi nikdy nezkusil.
10. Srpen 2022 - 8:44
Jar (anonym)
Právě jsem se vratil z chorvatska, kde jsem nosil plavky tanga, které mi koupila manželka. Žádné reakce jsem si nevšiml, jen dvě slovenky vedle nás na pláži to okomentovali "hele on má tanga" to bylo vše.
12. Srpen 2022 - 10:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Právě jsem se vratil z
Já když jdu v ČR do bazénu v tangach, tak reakce vždy nějaká je.
12. Srpen 2022 - 11:19
Rudolf (anonym)
Tanga nosím už více než 20let a neměnil bych.K vodě si je vezmu občas a na dovolené nic jiného.Mam rád modely,kdy je to poznat když mi stojí a při telkyni se to moc líbí.Ta už nic jiného také nenosí.
1. Září 2022 - 14:05
MAX (anonym)
Odpověď na Tanga bych si na koupaliště
josefe - já jsem je také nezkusil a nenosím žádné mužské spodní prádlo. Od školky zhruba do 25 let jsem chodil v tzv. modrých dívčích trenýrkách, kromě do hodin tělocviku od 6 do 9 třídy kdy jsme museli mít červené trenýrky, byly dosti nepraktické, a od té doby mám k nošení chlapeckých- panských trenýrek odpor, v životě bych nenosil slipy a zvláště boxerky, v nichž mužský úd velice trpí, daleko lepší jsou kalhotky, nosím je dosud , jsou z lepších materiálů - velký výběr, ale převážně mám rád nahotu, v chladném počasí chodím i celodenně doma i venku v tenkých silonových punčocháčích, jsou velmi pohodlné. Do vody většinou nahý, tak jsem byl zvyklý , že ještě v 15 jsem byl po celou dovolenou s rodiči nahý a do dnes plavky nemám, koupu se doma na zahradě a v plné nahotě dělám jakoukoli činnost doma i venku
11. Září 2022 - 11:33
Lukas (anonym)
Já nosím nejraději Jocksy.To vpředu je schované a zadek je pěkně holý jen s proužky Jocksu. Nemám rád tanga,aby se mi šňůrka nebo guma zařezovala do zadku.
23. Září 2022 - 10:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já nosím nejraději Jocksy.To
Já zase jedině dámské string tanga, máme je s přítelkyní společně v šupleti.
23. Září 2022 - 11:03
Tt (anonym)
Ano aj ja mam len damske pradlo ine nemam.
23. Září 2022 - 11:39
Rudolf (anonym)
Zkusil jsem poprvé jocksy a super.Doporucuji.Boule v předu je super ale i v tangach.Budu to střídat.Chlapi zkuste to a pak uvidíte.
4. Říjen 2022 - 8:44
Fan (anonym)
Dobrý, ale já mám raději tanga
4. Říjen 2022 - 17:51
Igor (anonym)
Všechny tangáče bych vykastroval, jsou to totiž dobytci!
6. Říjen 2022 - 20:27
? (anonym)
Odpověď na Všechny tangáče bych
Asi jsi nejspíše sám bučícím dobytčetem,proto to připisuješ jiným.Hele,neopruzuj.Tvůj primitivní nic neříkající skřek nemá cenu ani psího lejna na chodníku.Když se ti kastrace tak líbí a voláš po ní,tak si ji nech udělat a nebudeš zde muset psát ubohé,oduševnělé výblitky.
7. Říjen 2022 - 17:53
Karel Litvinov (anonym)
Nosim zanga jiz nekolik let ... odvahu na verejnosti nemam doma to manzelka toleruje ... je to pohodlne a citim se v tom fajn .... vadi mi predsudky lidi ze buzna a buhvi co vse ...m mam deti a zenu buzna nejsem ale odvahu se v nich nekde ukazat jeste nemam ... kdybych vedel o miste kde ae to neresi rad budu v tangach chodit i k vode ... zatim jen na dovolene v zahranici .... proste tanga a nic vic a doufam ze doba prinese zmenu v tomhle smeru .... tangarum zdar a i zenam kterym se to libi
8. Říjen 2022 - 8:42
Karel Litvinov (anonym)
Rad o tom pokecam s kymkoli ... myslim ze tohle tema by se melo vic a vic verejne resit a jednou prijde i zmena
8. Říjen 2022 - 8:48

Stránky

Přidat komentář