Reklama

Jak trestáte své děti

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 00:08)

syn se vrátil z diskotéky, totál na srečky, vyslékla jsem ho do naha, dostal plenu, kýbl k posteli a ráno až se vyspí dostane trest.

Manka (So, 6. 8. 2022 - 17:08)

Synek už byl bit. Odpoledne jsem přišla do jeho pokojíku s vařečkou. Kluk se musel svléct celý donaha, vyzout se do bosa. Pak si musel lehnout na postel, pod bříško jsem mu podložila polštářek, aby ten jeho holý zadek byl pořádně vystrčený. A pak přes něj pořádně dostal. Vařečka pleskala o jeho holou kůži, kluk řval a brečel. Po výprasku měl na zadku červená kolečka.

Manka (So, 6. 8. 2022 - 11:08)

Náš osmiletý synek už moc zlobí a tak bude dnes pořádně bit. Do nahého zadečku...

JA (So, 30. 7. 2022 - 14:07)

Že aj niekto verí týmto Vašim úchyláckym nezmyslom, čo tu píšete. HNUS

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 01:07)

Nejake nove vyprasky?

Čarina (So, 30. 7. 2022 - 07:07)

Synovi jsem včera dala co proto. Úplně se vykašlal na nákup a místo toho ležel s tabletem ve svém koutku. Takže rázně jsem zasáhla. Kraťasy dolů, slipy také a nechala jsem mu jenom tričko. Přehla jsem ho přes široké opěradlo sedačky, hlavou dolů a nohy mu u kotníků pojistila páskem. To zabrání aby sebou mlel a mám o jednu starost míň. Pak už jenom svištěla rákoska. Je už snad osmdesát let stará, prý od dědy jež byl řídící, ale to vůbec nevadí. Pěkně dávala zabrat tomu pubertálnímu zadku. Švihy jsem nepočítala, řídím se pohledem. Až je zadek pěkně červenej, zmučenej, tak je to ono.

Petr (So, 30. 7. 2022 - 08:07)

Mel poradna natekla jelita?

Čarina (So, 30. 7. 2022 - 09:07)

Když jsem s tím skončila, tak měl krásný zadeček. Úplně nateklý a ty švihy rákoskou tam byly všechny znát. Asi nebude trvat dlouho a zas takového se brzy dostane.

Petr (So, 30. 7. 2022 - 09:07)

Jak casto tak asi dostava?

Čarina (So, 30. 7. 2022 - 09:07)

Tak dvakrát, třikrát do měsíce. Puberta s ním mlátí a tak i já mu na ten jeho zadek dám pořádně zabrat. A i kousek níž. I ty zadní stehna pod zadečkem mu taky rákoskou zpracovávám.

Petr (So, 30. 7. 2022 - 09:07)

To bych cekal, ze casteji. Na stehna to taky pekne boli

natka (So, 23. 7. 2022 - 17:07)

kdyz jsem mela 13 tak jsem byla doma jen se svoji nevlastni mamou protoze tata byl pryc, ja jsem sla ven ale vratila jsem se o hodinu a pul pozdeji nez jsem mela, mama to chtela rict tatovi ale ja jsem prosila ze udelam cokoliv pro to aby to nerekla, no skoncilo to u velke lizacky, mama mela peknou chlupatou pičku a schovane male stydke pysky, ja naopak vyholenou pipku s vycnivajicimi pysky ven asi 2cm, vim ze jsem do toho puvodne nechtela jit ale bylo to skvely, obe jsme byli strasne mokre a vyuzily jsme i mamino dildo, a bylo to poprve a naposled co jsem si takhle uzila, mama tatovi nic nerekla a vsechno bylo v pohode

Jitka (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Karle , kolikrát jsi se při psaní udělal ?

natka (Ne, 24. 7. 2022 - 23:07)

nevim jak ti mam dokazat ze jsem holka a ze je mi momentalne 16, a jinak jestli te to zajima tak jsem se pri psani udelala jednou ;)

Stanislav (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Myslím si, že nejste rodiče, ale nadržení sadisté, kteří si potřebují své ego a nadvládu dokázat na dítěti. Neříkám, že by se neměly děti nějak potrestat nějaký zákazem, ale hlavně by se mělo s dětmy hovořit a snažit se to dětem vysvětlit než je řezat jako v mučírně ve středověku.

Eva (Út, 19. 7. 2022 - 06:07)

16letý syn musí za trest nosit pleny a trenky a na nich má popruhy aby si trenky a hlavně pleny nesundal. Jsou to látkové kšandy
vepředu napevno přišité a
spojené na břichu
popruhem jak to mívali malé
děti. Vzadu se musí kšandy překřížit a pak se tam
zapnou na řemínky na zádech aby si
je neomalenec neodepnul. Dokud se bude chovat jak malé děcko tak bude i vypadat.

Eva (Po, 18. 7. 2022 - 19:07)

Kluci se trestají docela jednoduše ale jak mám trestat dceru když nemá koule ?

Pedro (Po, 18. 7. 2022 - 20:07)

Když už trest musí být tak na zadek .. a kluky určitě ne na přirození..
Jestli chcete, tak můžeme popsat [email protected]

Eva (Po, 18. 7. 2022 - 20:07)

Z výprasku na zadek má ten můj srandu.

Jitka (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Kolik je tomu Vašemu ?

Reklama

Přidat komentář