Reklama

Koupání v oblečení.

Tonda (St, 27. 7. 2022 - 22:07)

Dobrý den já se též koupu od malička v oblečení mám kamaráda má dceru a hodně ráda se koupe ve svátečních šatech

Tonda.wet (St, 27. 7. 2022 - 05:07)

já se koupu v zimní kombineze a mám pleny a když je kombineza před praním tak se do ní udélám a pročúrám ji. Je mi 20 let. A pleny mi kupuje maminka.

X (Út, 26. 7. 2022 - 10:07)

V neděli bylo celkem horko.
Byli jsme se podívat na jedný akci kterou spolupořádali hasiči. Na parkpvisti u kulturáku udělali ochlazovací zónu. Prostě tam do vzduchu stříkali vodu a lidi se tam chodili chladit. Jak byl hic tak dost lidí nemělo ostych. Tolik holek v mokrym oblečení na veřejnosti jsem jestě neviděl. Moc hezký. O kus dál byla požarní nádrž. Dost často mladší rocníky z ochlazovací zóny zamířily na koupačku. Mokrý holky měly snad všechny myslitelný outfity. Žabky, balerinky, sandalky, kecky i jedny lodičky a letní kozačky bez podpatku jsem zahlíd. Dlouhý džíny měly jen dvě jinak sukýnky, kraťasky, elasťaky a nějaky ty šatičky i dlouha sukně byla k vidění. Jinak hlavně trika a tílka. Koupali se i kluci ale to mě nezajímá. S drahou polovickou jsme se taky schladili u hasičů ale do nádrže jsem jí nepřemluvil. Prej se před lidma stydí. No a samotnýmu se zas nechtělo mě.
Ale cestou domů řekla ať to vezmu k rybníku. Takže koupaní nakonec bylo.
Já měl klasicky kecky džíny a košili s krátkym rukávem. Ona kožený bakerinky, džínový kraťásky pod zadek a košilovou halenku s dlouhym rukávem.
Pěkný to bylo. Doma jsme pak vzali psa a šli s nim na procházku během který jsme pěkně uschnuli.

Láďa (Po, 25. 7. 2022 - 18:07)

Tak dnes jsme byli ve vodě jen v kraťasech a tričkách. Obě holky klasické džínové kraťasy a já také, jedny jsme zkrátili nad kolena a mám je do těch veder. Včera na dnes u mě přespaly obě. Rodiče už nic neříkají, starší sestra mi je pomohla uklidnit.

Bouše (Po, 25. 7. 2022 - 19:07)

Napiš že jsi měl kombinézu, ať má uchylák Tonda Wet radost. Ale zase po tobě bude somrovat fotky.

Láďa (Út, 26. 7. 2022 - 17:07)

Psát nesmysly o kombinéze nebudu, nezajímá mě tento druh oblečení. Já jsem pro běžné věci, džíny, trička, mikiny s kapucí a bomber bundy, na zimu mám péřovky, ale nevím, jestli bych v ní lezl do vody. Do vody vlezu s holkama tak jak jsme zrovna oblečení a vždy v botách, nikdy ne na boso, protože kdo ví co tam který blb hodí. Plavky na procházky nebereme a do vody vlezeme pro ochlazení a vyblbnutí se. Dnes jsme tam ani nebyli, takže dnes bez namáčení. Ještě k oblečení holek, nosí vlastně to samé co já, těsné džíny a kraťasy, různá trička, mikiny s kapucí dost velké, což vypadá hezky. Zjistil jsem, že obě holky nosí mikinu s kapucí a pod ní nic, ale ke mě ještě tak nepřišla ani jedna, je dost teplo. Dál mají bomber bundy a péřovky mají také. Prostě běžné věci na sebe.

Lenka (Po, 25. 7. 2022 - 00:07)

Teď jsem se vrátila s koupání. V noci a v latexový kombinéze, to mám ráda :-)

Tilda (Út, 26. 7. 2022 - 16:07)

Ahoj odkud jsi? Smím li vědět.

Petr (Po, 25. 7. 2022 - 16:07)

A v čem se ještě koupeš?

Láďa (Ne, 24. 7. 2022 - 20:07)

Tak jsme se stihli vykoupat a cestou domů docela oschnout. Za chvíli by měla přijít moje holka, už se vrátila s rodiči domů a psala, že se staví. Zatím si budu užívat líbaní a vše další co k tomu patří s její kamarádkou. Snad přijde k tomu nejlepšímu aby se stihla přidat :-))

Zdeněk (Ne, 24. 7. 2022 - 15:07)

TONDA WET je všech úchylů na doktorce KRÁL

Láďa (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

Kamarádka mojí holky byla u mě přes noc a vyrážíme na procházku k rybníku. Já tradičně Adidas boty, ona Nike, oba džíny a trička. Uvidíme jaká bude voda.

Wamlover (Ne, 24. 7. 2022 - 11:07)

Podte sa pridat do skupina na fb a nebudeme musiet citat prispevky od ludi pre ktorych je kupanie divne

https://m.facebook.com/notifications.php#!/groups/1871862109703227/?ref=group_browse

Návštěvník (Ne, 24. 7. 2022 - 13:07)

Jo a hned první tam je Tonda Wet :D

Wamlover (Ne, 24. 7. 2022 - 17:07)

Ten tam zial nebude. Chcem aby to bola komunita ludi ktory si rozumeju

Láďa (So, 23. 7. 2022 - 19:07)

Dnes počasí nic moc a byl jsem na procházce jen s kamarádkou mojí holky, musela jet s rodiči za babičkou a dědou a vrátí se až v neděli večer. Do vody jsme dnes nešli, ale na zastrčené lavičce jsme si spolu užili i se zásunem, nasedla na mě obkročmo a měl jsem sledovat okolí. To se jí to řekne, ale nikde nikdo, tak v pohodě. Už jsem dorazil domů. Tak uvidíme jak zítra. Na sex je tahle oproti té mojí rychlejší, na nic nečeká, té mojí trvalo mnohem dýl, než do toho šla.

Láďa (So, 23. 7. 2022 - 10:07)

Včera jsme se byli zase projít a skončili u stejného rybníka. Tentokrát ale jen v kraťasech a tričkách. Moje holka a její kamarádka měly jen hodně krátká trička. a na nic jsme nečekali a hurá do vody. Dobré bylo, jak jim ta trička vylézala a odhalovala ty jejich kozičky. Po marném stahování triček a snaze je zakrýt ten boj vzdaly a mohl jsem si užívat hezký pohled. Obě jsem pěkně osahal a nejen nahoře. Když se moje holka vydala přeplavat rybník, on ten bývalý písák zas tak malý není, tak mě její kamarádka sáhla do kraťasů a že se chce se mnou trochu pomilovat a začala mi ho honit. Byl jsem docela rychle hotový, ale pokračoval jsem na ní a zabraný do toho a najednou slyším, jestli se může přidat, ta moje už byla zpátky. Je nám mezi 16 a 17, tak zatím zas tolik nehrotíme, že jsem měl něco s její kamarádkou. Nemusela ji brát sebou. Cestou zpět jsem si je už vedl jako že jsou moje obě. Pěkně jsme oschly, ale minule poprvé a v džínách bylo koupání lepší, chtěl bych zkusit ještě v mikině a bundě. Třeba si holky dají říct, jen to nějak nahrát na správnou situaci. Skvělé by bylo mít na sobě džíny, tričko, mikinu, bomber bundu a samozřejmě boty. Holky nosí to samé taky, tak by koupání bylo perfektní. Už vidím tu krásu, jak se vše pomalu namáčí a jak spolu dovádíme.

Jirka (So, 23. 7. 2022 - 21:07)

Jste divný ........ jenom debil se koupe v oblečenbí.

alesw (Ne, 24. 7. 2022 - 03:07)

Ano. Přesně na toto sdělení tu všichni čekají. Tím se tu rozhodně ukončí veškerá debata, už nebude co řešit.

Wamlover mathew (Pá, 22. 7. 2022 - 18:07)

Cawte ak mate zaujem podte sa pridat do FB skupiny
https://m.facebook.com/groups/1871862109703227/?ref=group_browse

Reklama

Přidat komentář