Reklama

Pánská tanga

Lukáš (Čt, 28. 7. 2022 - 22:07)

A chtěl by ses seznámit?

Gottlieb (Ne, 31. 7. 2022 - 14:07)

Jak to myslíš? Pokud seznámit partnersky, pak zásadně a výhradně s ženami (nezadanými, s vyřešenou minulostí, přiměřeného stavu a věku - Jihočeský kraj; mail: [email protected]), navíc seriózně, vážně, dlouhodobě, žádný jednorázový úlet! Na seksy na jednu noc opravdu nejsem. Na kluky ani bi už tuplem ne! Jestli jen kamarádsky (BEZ VÝHOD nebo postranních úmyslů!) prostě pokecat (SLUŠNĚ a bez oplzlostí) pak si myslím, že nevím. Možná, i když tedy nevím, co by z toho kdo měl mít za užitek? Další ztráta času na webu? Měj se fajn...

Návštěvník (Út, 26. 7. 2022 - 15:07)

Chod sa liečiť! čo je špatné na tangách na dospelom mužovi? Ak mi to vyhovuje tak čo máš proti, Ty elegán!

Návštěvník (Út, 26. 7. 2022 - 14:07)

Tangá v lete sú super a to nie som gay

Pavel (Po, 25. 7. 2022 - 22:07)

Tanga nosím již 25 let . Jsou pohodlné. I k vodě opakovačka .

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 18:07)

Kam se chodíš opalovat?

V (Čt, 21. 7. 2022 - 17:07)

Tanga nosim su fajn ale mam len damske o ine nemam zaujem mojej zene to vobec nevadi mame rovnake len ine valkosti na leto je to super pradlo v zime nosim damske nohavicky.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 13:07)

Vidím, že bukvice si tu zase dávají rande :-) No, alespoň vidíme, kdo nosí tanga

Carevna (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Brácha dostal k patnáctinám bavlněný tanga z lightintheboxu, dohodla jsem se s mámou a koupili jsme patery. Brácha doteď jen v boxerkách a teď tohle! Ten zíral! A je z toho minima místa i z toho zářezu dost vyvedenej z míry. Ať ví, o čem to je a přestane mi dělat zářez, když mi vykouknou z kalhot!

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Znám taky jednoho, nic nikomu nedělá, jen ty zvláštní líbezné a usměvavé pohledy...

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Jemu nic nevysvětlíš ani ho nepřesvědčíš.

emílek (St, 20. 7. 2022 - 08:07)

teplouši si dávají rande

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 08:07)

já spím v dívčím tričku a kalhotkách hrozně moc mi stojí a pomáhá mi to se pořádně udělat

Ivan (Út, 19. 7. 2022 - 12:07)

Nevím o co tu někomu jde,ja mám cez 50 s manželka taky tanga nosíme víc než 20 let. Komu se to líbí ať je nosí a na stupidní názory b...v se vykašle.

Lukáš (Út, 21. 6. 2022 - 05:06)

Ať se jedná o jakýkoli téma na diskuzních fórech třeba na Facebooku tak tam se zase najdou takový lidé kteří se starají o druhé že někdo má na Facebooku na svém profilu nějaké fotky třeba z grilovačky nebo že má někdo profilovou fotku takovou nebo makovou. Po každé někomu něco vadí někdo si koupí nové nebo slušné ojeté auto vadí to někdo si udělá výlet někam vadí to někdo nosí tanga vadí to zkrátka pořád někomu něco vadí mě zase vadí Fialova vláda jako i ta předchozí Babišova a co mě ještě vadí debilní zdegenerovaná labilní společnost která se sere tam kde nemá a neumí si zamést před svým prahem. Fakt by mě zajímalo co to tu chodí za lidi kteří neustále musí zákonitě někoho napadat buď to tu dělá jedinec nebo tu bude víc prudičů.

Pavlína (Út, 19. 7. 2022 - 13:07)

Pánské tanga jsou pro mladé muže s hezkou postavou. Jenže polovině mladých mužů, kteří jsou vyžraní buřti, to nemůže slušet a tak alespoň rejpou.

Pavlíno (Út, 19. 7. 2022 - 21:07)

No, ono jde spíše o to, zda ostatní muži mají potřebu fotit si své zadky a dávat si k nim hodnotící komentáře. Mluvím o těch jejich stránkách "Pánské tanga" Schválně si dej ten čas a podívej se tam. A přečti si ty sladké komentáře o jejich prdelkách. Tyto stránky jsou jasný důkaz, že tanga nosí jen bukvice.

Hynek (Čt, 21. 7. 2022 - 19:07)

Na webovkách pansketanga.eu si prdele nikdo nehodnotí. Maximálně občas někdo okomentuje ten či onen konkrétní model tang, zda se mu líbí či nikoli. Prdele se tam apriori nevystavují kvůli zadkům samotným, ale aby bylo to prádlo vidět jak vypadá v reálu na člověku. Jestli je někdo narcis a dělá to z důvodů, že se chce vystavovat neumím posoudit. Gayové tam v drtivé většině nejsou. Mohl bych polemizovat o metrosexuálech. Většina lidí co tanga nosí se o sebe přiměřeně stará, sportuje, udržuje si kondičku, protože není nic méně estetického než tlustý chlupatý chlap (případně i obézní žena) v tangách. Mohl bych spekulovat, jestli někdo ze skupiny není tak trochu fetišista co se tang týká, ale i kdyby, jde o naprosto neškodnou obsesi.

Lukáš (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Také nechápu, tyhle nenávistné kecy o tangách. Také je nosím a nosí je i můj přítel. Nejlepší prádlo, jaké znám. Ale pokud má někdo zadek jako sud, tak ho musí schovávat do trenek. My, co máme co ukazovat, se za nic nemusíme stydět. Je přece pěkná podívaná na vypracovanou mužskou prdelku, kterou nezakrývají žádné hnusné trencle pivních strejců

Pepa (So, 9. 7. 2022 - 11:07)

Také je nosíme s přítelem, úžasné prádlo.

Reklama

Přidat komentář