Reklama

cvičky

Cvičkyy (Ne, 24. 7. 2022 - 20:07)

Mučení kluka? Myslim že by i více lidi chtělo tu historku jak to bylo prosiiim

Jana (So, 23. 7. 2022 - 20:07)

A jsou fajn že? nosím je k sukni i ke kalhotám, v dětství jsemje měla i do vody, do školy, odstřihla jsem gumku a udělala z nich balerínky :). Jednou na základce jsem jarmilky použila i na mučení jednoho kluka :).

Jiřka (So, 23. 7. 2022 - 11:07)

Na chatě je třeba já osobně nosím také. A kolik máte párů cviček a jaké barvy a velikost?

Jana (So, 23. 7. 2022 - 13:07)

Ahoj Jiřko
Já je nosím ráda a často, mám černé, bílé a modré :). Jaké máš ty a kde všude je nosíš?

Alena (Út, 19. 7. 2022 - 07:07)

Ahoj Věrko máme asi podobný problém odkud jsi? Rada bych se seznámila nebo si psala s tebou o uplých nožkach ve cvičkách :-)) moje číslo je 776237740 budu rada když napíšeš tak zatím ahoj

Default User Image
Jarmilek (Út, 16. 1. 2024 - 21:01)

Taky nosim cvicky .mam jich hodne

Jitka (Po, 20. 6. 2022 - 15:06)

Tak to já radši cvičila bosá.Jednak mi z nich strašně smrděly nohy a taky jsem si furt musela olepovat palce a malíčky.Myslim že nás byla naboso většina holek.

Lada (Čt, 16. 6. 2022 - 12:06)

Koukám, že okna ještě neumyl. :-)

Cvičky (So, 18. 6. 2022 - 07:06)

Nechtěla by jste popsat o cvičkách?

T (Čt, 9. 6. 2022 - 18:06)

Dobrý . Niekto z sk koho vzrušujú cvičky jarmilky??

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 15:06)

Mám rád jarmilky sú super Roman

Jarmil12 (Čt, 9. 6. 2022 - 18:06)

Mě ano, ale jsem z CZ :-)

Petrp (Út, 19. 7. 2022 - 07:07)

Ahoj mas instagram nebo flickr? Mám hodně cviček

Cvičkyy (St, 11. 5. 2022 - 00:05)

Jsem v deváté třídě, v pátek si procházím jako poslední v šatně a kouknu jen tak do krabice Ztráty a nálezy. Objevil jsem žluté cvičky jarmilky, viděl jsem je několikrát jak je nosi kluk. Nošené, špinavé myslite ze si je mam vzit?

JK (St, 18. 5. 2022 - 10:05)

Krabica Ztráty a nálezy je na to, aby sa tam dali veci, ktoré niekto nájde a potom niekto iný, kto danú vec stratil, si ju odtiaľ zoberie. Ak si tie cvičky stratil a sú teda tvoje, tak si ich zober. Ak nie, tak ich neber, to by bola krádež. Cvičky si radšej kúp, možností máš teraz strašne moc.

Lada (Út, 26. 4. 2022 - 17:04)

Tak se Velikonoční nadílka povedla. ;-). Jen aby pak odvedl dobrou práci na těch oknech a nebyly samá čmouha, když se bude schovávat, aby ho někdo neviděl. :-D

Jola (Pá, 22. 4. 2022 - 10:04)

Tak koledníků bylo požehnaně, vůbec mě nešetřili a ani já jsem nebyla opatrná. Vždycky když mě ( podle zvuku korkáčů) slyšel přicházet, tak se rozhýkal a házel sebou, ale to bylo to jediné co mohl udělat. Vyhnula jsem mu sukni a vyplácela jsem ho jarmilkou ( bílou, velikost 42) jenom přes silonky. Podle zvuků zpod roubíku asi nic moc. Koulel prosebně očima, ale já byla neoblomná. Odpoledne jsem ho odvázala od kozy a aby si ten nářez pořádně užil, přivázala jsem ho na židli, ruce měl spoutané vysoko za zády, aby si na prdel vůbec nedosáhl a nemohl si ulevit, ani pohladit nebo poškrábat. Pak už se mi ho zželelo a při sledování Rosamunde Pilcherové jsem navrhla, že ho rozvážu, když umeje všechna okna, samozřejmě patřičně oblečený a v růžových jarmilkách, abych i já z toho měla ten správný požitek. Jestli ho u toho někdo uvidí je jeho problém, ale svrbění kůže na zadku byla zřejmě dostatečná motivace, takže nabídku nadšeně odkýval a odhuhlal, až mu zvonil zvonek na obojku. Tak se těším, že upozorním kamarádky, aby se v onen den procházely okolo našich oken !!

Renáta (Út, 22. 8. 2023 - 11:08)

Zajímá mě, když byste natočila video jak ho plácáte tou jarmilkou na mobil nebo tak a dala to třeba na spankingtube, jestli by to ještě bylo pro něj to ponížení co vyžaduje nebo by to bylo už přes čáru. Já bych třeba u sebe neodolala a minimálně pár fotek udělala, člověk nikdy neví, kdy se budou hodit a řekla bych mu to, aby si to ponížení ještě užil o něco více.

Jana (St, 12. 4. 2023 - 16:04)

A není divné, že nechodí šupat s ostatními.....?
To ho nikdo nehledá a neptá se kde je o Velikonocích?
A co v jarmilkách už ho někdo viděl?
Jana

Ester (So, 1. 4. 2023 - 15:04)

A bude něco dělat v jarmilkách na Apríla a o Velikonočních svátcích? Nebo Vám to rozmluví.

Reklama

Přidat komentář