Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Maťa (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Stalo. ;-) Ťahala som extrémne dlhú sériu služobiek, takže som trošku vystrájala. Ono je to skôr o tom, že atmosféra na tomto fóre sa pokazila a nejak sa mi sem nechce prispievať. Už aj počas voľna, ktoré si práve užívam, som si uštedrila hanbu. :-)

Petr (So, 6. 8. 2022 - 23:08)

A nechceš nám o tom i tak napsat, chápu že ta atmosféra tu není ideální ale i tak je tu určitě pár lidí včetně mě, které to zajímá. Ale samozřejmě je to na tobě

Maťa (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

Daj na seba kontakt,pisali bychom súkromo keď tu je problém.

Maťa (Ne, 31. 7. 2022 - 17:07)

Na to nie som práve hrdá, že som taká malinká úchyláčka a sem-tam ma aj mrzí, že práve takáto hanba ma riadne berie. Pravdou však je, že keď som s niekým v bezprostrednom kontakte a mám pred ním nehodu (musí to vyzerať ako naozajstná nehoda), zbožňujem ten pocit a veľmi si ho užívam. Na verejnosti je to pre mňa o ničom, totiž potrebujem ten bezprostredný, verbálny kontakt s jedným, dvoma, prípadne troma svedkami nehody, až vtedy je to pre mňa tá krásne vzrušujúca hanba.

Penny (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Myslím, že takhle to moc lidí nemá, někdo si to užije nejlépe sám, někdo je vzrušený jen z té možnosti, že by ho někdo třeba mohl vidět a někdo potřebuje, aby ho u toho alespoň někdo zahlédl, ale asi málokdo potřebuje další komunikaci se svědky své nehody. Ale na tom není samozřejmě nic špatného, jen to vyžaduje i velkou odvahu z tvé strany.

Maťa (Ne, 24. 7. 2022 - 15:07)

Konečne mám voľno, nudím sa, preto vám napíšem príhodu z minulého víkendu. Kolegyňa vedela, že moja služobka pokračuje vo Švajčiarsku, a tak mi zavolala, nech ich prídem v pondelok navštíviť. Vysvetlila som jej, že cez týždeň nebudem môcť, lebo bývajú ďaleko a ťažko to skĺbim s prácou, hlavne keď koncom týždňa chcem skončiť a ísť domov. Ospravedlňovala sa, že v sobotu zas nemôže ona, lebo brat so švagrinou idú na svadbu a už dávnejšie im sľúbila, že príde k deťom. Skončili sme telefonát s tým, že sa uvidíme inokedy. O chvíľu mi volala znova, že baby sú nesmierne sklamané, že sa neuvidíme. Verím, že sa na mňa tešili, ja na nich tiež a preto som sa rozhodla, že k ním pôjdem. S kočkami sme kamošky, strávili sme spolu dve dovolenky, takže to bolo veľmi príjemné stretko kamošiek. Po ôsmej večer, som začala rozmýšľať, že pomaly pôjdem. Vzápätí však zavolala kolegyňa, či nemôžem ostať s babami a v nedeľu by sme aspoň chvíľu boli spolu. Povedala som jej, že nechystala som sa na prespanie, že nič pri sebe nemám, tak radšej pôjdem a uvidíme sa inokedy. Cítila som, že bola by rada, keby som ostala, no nenechala som sa zlomiť, lebo fakt mi to nevyhovovalo. Ukončili sme hovor a začali ma prehovárať jej dcéry. Baby sa nevzdávali, boli vytrvalé. Mám ich rada a bola som stále viac nalomená, že ostanem. Avšak bojovala som s tým, lebo fakt som sa na prenocovanie nechystala. Keď som videla tie psie oči, som bola viac-menej rozhodnutá, no ešte som sa s nimi naťahovala. Niekoľkokrát som im povedala, že nemôžem, a ony, že zaujímalo by ich prečo. Boli rozkošné, hľadali za mňa dôvody prečo nemôžem ostať a špičkovali to do absurdna, tak sme sa celkom dobre zabávali. Po chvíli som však mierne zvážnela a povedala som im, že keď chcem niekde prespať, musím byť na to pripravená. Videli, že to nehovorím smejúc sa, že to hovorím seriózne, ale nenapadlo im, že im chcem niečo naznačiť. Chvíľu sme sa ešte veselo naťahovali, no potom zas zvážneli ony a opýtali sa ma, či ozaj nemôžem ostať. Začala som odpovedať, že naozaj nemôžem, lebo ... Schválne som to nedokončila. Ony hneď na to, prečo lebo. Veľmi ma lákalo im to povedať, ale rozmýšľala som, či to chcem povedať 15 a 17 ročnej babe. Tak som to naťahovala a povedala som im, že vedia, že včera som prišla z Talianska, že moc som toho nenaspala a keď som unavená, potrebujem spať vo svojej posteli a sama. Začali sa smiať, že nemusím sa báť, že neprídu ma v noci obťažovať, že nie sú lesby. V duchu som rozmýšľala, kam chcem viesť túto debatu, či ich skúsim doviesť k tomu, že im napadne, že mám nejaký problém, alebo im to poviem rovno. Bola som zvedavá, ako baby zareagujú a už som mala aj celkom fajn pocity, preto som sa rozhodla, že už to nebudem naťahovať. Na moment som zmĺkla a všimla som si, že s napätím čakajú, čo im poviem. Až som sa sama divila ako suverénne, bez náznaku hanby, som im povedala, že keď som unavená, zvyknem sa v noci pocikať. Očividne ich to prekvapilo, čakali všetko možné, ale toto nie. Zareagovali, že keď len toto je problém, nemám ani uvažovať, že neostanem. Nechcela som to ďalej rozvádzať, aby to nebolo nápadné, no ony nie a nie prestať. Kamkoľvek som odklonila túto debatu, stále sa k tomu vrátili. Nadobúdala som dojem, že si užívajú rozhovor na túto tému a aj keby som chcela, už ma nikam nepustia. S plynúcim večerom som si bola stále viac istá, že chcú zažiť moju nehodu. Vedia, že som čajíková, preto ma ponúkli čajom a len čo som ho dopila, hneď mi núkali ďalší, nech ochutnám aj taký. Potom mi ponúkli ovocnú šťavu, minerálku a všeličo možné a ja som sa v duchu zabávala, lebo bolo zjavné, o čo im ide. Aby to nevyzeralo divne, som sa pred nimi nenalievala, no vedela som, že ak v aute nájdem liečik, tak pred spaním sa nenapadne, no poriadne napijem. Pred jednou, dievčatá chceli ukončiť večer a ísť spať, no ja som vytrvalo kecala, nech nadobudnú dojem, že mienim prekecať celú noc, aby som takto predišla nehode. Okolo pol druhej sa ma tá staršia opýtala, či večer nenaťahujem už len preto, lebo mám strach ísť spať. Odpovedala som, že áno. Začali mi milo dohovárať, že všetko bude fajn a aj keby sa niečo stalo, nemusím sa cítiť trápne. Po chvíli som prikývla, fajn, poďme spať a poprosila som ich, nech mi dajú niečo nepremokavé, aby som im nepočúrala matrac. Kým ony hľadali niečo vhodné, ja som šla pozrieť do auta, či mám liečik. Našla som liečik aj zubnú kefku, takže spokojná som sa vrátila dnu a tá staršia mi podávala tričko na spanie. Nechýbalo mi, ale bolo vidieť, že chce, aby som si ho vzala. Zároveň mi oznámili, že nemajú nič vhodné, čo by mi ustlali pod plachtu. V duchu som sa pousmiala, lebo v každej domácnosti sa niečo nájde a aj keď to nie je práve plachta pre enuretikov, stále sa dá improvizovať. No presviedčali ma, že naozaj nič nemajú. Už som si bola istá, že im veľmi záleží na tom, aby som sa u nich pocikala so všetkým, čo k náhodnej nehode patrí. Možno im išlo aj o to, aby to videla aj mama. Nechcela som im zničiť matrac, ale vedela som, že pre nich to nebude zásadná škoda, a keďže mi bolo jasné, že ak sa mi to stane, dievčatá budú mať druhé Vianoce, tak som si liečik dala a výdatne som ho zapila. Očakávanie ako to dopadne, mám síce rada, no tentokrát som si ho neužila, lebo som bola dosť unavená a takmer v momente som zaspala. Ráno som sa zobudila a keď som si uvedomila, že som fest pocikaná, ešte aj vlasy som mala mokré, mi nebolo všetko jedno, pripadala som si ako šibnutá. Zároveň som si predstavovala, ako zareagujú baby a už len tá predstava ma krásne vzrušovala. Počula som, že sú už hore, a tak som rozmýšľala ako ísť do kúpeľne, či v tom premočenom tričku, alebo si dať na seba moje veci, no to som nechcela, keďže som bola celá od moču. Počúrané tričko sa na mňa lepilo, hrozilo, že baby ma takto uvidia, no šialený pocit. Vyšla som z izby, a ako keby sme si dali signál, kočky práve vychádzali z vedľajšej. Mali ma ako na dlani. Všimla som si, že keď ma zbadali, zasvietili im očičká. Chvíľu nám trvalo, kým sme zo seba dostali „Dobré ráno“, lebo každá z nás mala dosť. Ja som sa šialene hanbila a bola som riadne vzrušená, no mala som dojem, že ony si to tiež užívajú. Boli zlaté, cestou do kúpeľne ma rozkošne upokojovali. Sprcha bola veľmi príjemná, trochu som si ju užila, no nepreháňala som to, lebo tešila som sa na ďalšie reakcie báb, preto o necelú polhodinku, som už čistučká a nádherne uvoľnená, smerovala za dievčatami. Zišla som dole a baby už chystali raňajky. Nočné pocikanie, nič-moc téma k raňajkám, no babám to zjavne neprekážalo. Snažila som sa zmeniť tému, ale nemala som šancu. Po raňajkách som ich poprosila o asistenciu, keďže nie som u nich doma a chystala som sa posťahovať posteľ a dať veci prať. Kočky ma prekvapili, že už všetko je v práčovni, prvá časť sa už perie a matrac sa na terase suší. Kým som sa sprchovala, všetko urobili. Naozaj ma prekvapili, že im nevadilo sa naťahovať s mojím pocikaným prádlom a matracom. Zistila som, že majú vysávač s tepovačom a chcela som si ho požičať, nech vyčistím matrac, no očividne hľadali dôvody prečo to neurobiť, čiže s mojou snahou som neuspela. Už som vôbec nepochybovala, že chcú, aby to videla aj mamina. Potom sme ešte posedávali, čakali maminu a samozrejme, že sme sa bavili hlavne o mojej nehode. Ako sme tak kecali, zavolala kolegyňa, že ju to mrzí, ale dorazí až neskoro večer. Dievčatá videli, že som nespomenula nehodu a asi preto sa ma opýtali, či chcem, aby to ostalo len medzi nami. Odpovedala som, že budem sa síce veľmi hanbiť, ale určite jej to poviem, lebo pripadala by som si hlúpo, keby som sa k tomu nepostavila čelom. Okrem toho, aj tak by si skôr či neskôr všimla, že na matraci je fľak. Vysvetlila som im, že teraz som jej to nepovedala len preto, lebo nechcela som ju tým zaťažovať, keďže z hovoru bolo cítiť, že nevie čo skôr. Vraj fajn, že som jej to teraz nepovedala, lebo ony jej všetko vysvetlia a dajú mi vedieť, že už to vie a môžem jej pokojne zavolať. Pobavilo ma, ako veľmi im záleží na tom, aby jej to povedali skôr ako ja. Poprosila som ich ešte o jednu kávu, a že potom už pôjdem. Ani pri káve ktorou končil náš spoločný víkend, sa téma debaty nezmenila a som stopercentne presvedčená, že nielen ja, ale aj baby si tieto dva dni užili. Lúčili sa so mnou s tým, že najbližšie keď budem vo Švajčiarsku, musím znova prísť. Som zvedavá, či najbližšie moju nehodu spomenú, no som si takmer istá, že sa budú modliť, aby sa mi znova podarilo pocikať. Ony to síce nevedia, ale takúto radosť im už neurobím, už by to bolo moc. Musia si vystačiť so spomienkami, ale znemožnila som sa poriadne, preto predpokladám, že na to tak ľahko nezabudnú, takže by to nemal byť problém.

Petr (Pá, 5. 8. 2022 - 00:08)

Maťo tvé příběhy vždy potěší, škoda že tady nepíšeš častěji. To se ti teď nic tak dlouho nestalo?

Lycradude (Ne, 31. 7. 2022 - 13:07)

Martina, ty si super žena. Máš môj rešpekt, že si to vieš takto užívať. Mám pocit, že ťa to viac berie, keď to urobíš niekde na verejnosti alebo pri svedkoch, že?

Tonda.wet (Ne, 24. 7. 2022 - 13:07)

Dobrý den chtěl bych se zeptat stalo se vám někdy že jste se pocuraly do oteplovaček nebo zimní kombinézy děkuji

lilianka (Pá, 22. 7. 2022 - 23:07)

vcera po tom co jsem se udelala se mi chtelo hrozne moc čurat tak jsem to pustila do postele, sice me mama pak dost seřvala ale jako omluvu jsem ji vylizala jeji chlupatou picku a bylo to v pohode

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 12:07)

Sama ptaktizujem Piss, ale rada by som sa aj nechala očúráť. Ak máš záujem, píš na:
[email protected]

Denisa (Čt, 21. 7. 2022 - 11:07)

Jelikož je léto, tak přidám něco k lepšímu. Počůrala jsem se ve 14ti na táboře do postele, takže zbytek pobytu jsem si od ostatních docela ,,užila”. Je fakt, že každé léto si na to vzpomenu. A jednou asi v 17ti strachy, ale to je taková soukromá ostuda.

Denča (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

Zdravím spolujmenovkyně, tak počurání na táboře před ostatními navíc v pubertě je fakt trapas, mě se to taky povedlo, ale naštěstí mi bylo snad 9, takže se to přešlo v pohodě. Ale strachy? O tom vždycky jen čtu.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

No tak to je pitomec, jestli se potom zlobí. To by měl vědět, že se některé holky před klukem nedokážou vyčůrat. Sám jsem taky jednu takovou měl. A jiná si zase musela dráždit klitoris, aby se jí moč spustila. Ale to čůrání u holek není pro mne prioritou, jen takové zpestření. A když to nějaká holka nechce, klidně se bez toho obejdu a v žádném případě jí nebudu do něčeho nutit, nebo se urážet, když není po mém. Svět se přece jen pro mne netočí.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

To jste moc hodnej, já nemám ráda , když se zlobí, je mi to líto , raději poslechnu ale tohle nedám , i když říka že si musím zvyknout.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Jasně, to chápu. Každý jsme nějaký. Mě už je 45 let, takže spoustu věcí už neřeším a nechávám jim volný průběh. S tou mojí přítelkyní jsme se včera taky osahávali až po práci, když jsme se sešli někde v parku. A myslím, že mi časem ukáže i to jak čůrá.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Ve sprše to už nějak dám, ale on chce abych čůrala třeba v lese, když jsem na houbách a to je pro mne nemožné , i když si dřepnu a vím, že se mi tam dívá , nedám ani kapku i když se mi moc dá a když to pak udělám bez něj , zlobí se.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Vando, tohle bych moc neřešil. Jestli ti na ní sahal po práci někdy odpoledne, tak mu přece mohlo být jasné, že jí můžeš mít upocenou a počůranou. Já jsem holkám sahal na kundičku třeba hned po tom, co se někde vyčůraly na zem a taky to nikdo nikdy neřešil.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Vím, možná jsem moc stydlivá , ale nemůžu za to , možná proto mi vadí i to čůrání.

Míra (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Když jsme se s mým milencem koupali ve vaně, dělali jsme různé prasečinky, jako kouření čuráka, lízání kundy, strkání čuráka do kundy a pak do prdele. Pak mi milenec navrhnul, abych ho počůrala. On ležel ve vaně kde bylo jen maloučko vody, já jsem si nad něj stoupnula, roztáhla jsem nohy a cikla jsem na něj jednou a pak jsem najednou cítila jak se musím vychcat úplně. Pustila jsem svěrač a z kundy mi začaly stříkat chcanky na něj. Chcala jsem mu na prsa, na čůráka a nakonec na jeho přání do pusy. Pil moje chcanky a já jsem se z toho hodně vzrušila a řekla jsem mu, aby mě pochcal taky on ! Postavil se nade mně, vzal si čurák do ruky-měl ho velikýho, stál mu a dlouho nemohl začít s čůráním. Pak jsem mu šeptala : Tak už mně pochčij ! On se najednou uvolnil a několikrát ciknul mně na kozy a pak už začal chcát velkým proudem na kozy, na kundu a nakonec mě chcal do úst a já to pila a tak mně to rozdělalo, že jsem byla hotová a měla jsem velký orgasmus. Pak jsme si ještě pěkně zamrdali.

Reklama

Přidat komentář