Reklama

Lechtání

Martin (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

A chtěl bych aby spíše někdo zlechtal mě. Hlavně na chodidlech. Mám je hodně lechtivý

Honza (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

A máš někoho na svazování a lechtaní? Míst je hodně a kolik ti je?

PETR (Čt, 28. 7. 2022 - 19:07)

kocourek hledá kočičku na pěkné lechtání.Napiš.

-PETR (Út, 26. 7. 2022 - 17:07)

vím tady v Říčanech máme ú[email protected]

Markétička (Čt, 21. 7. 2022 - 17:07)

Ahoj nevíte kde najdu utulek pro kočky

Jarka (Čt, 21. 7. 2022 - 09:07)

Ahoj dneska jsem strašně zlechtali mojí sestru nikolu kluci byli u nás doma a nikola se do nás pořád zrala a provokovala tak jsme jí odtáhli do naší malí koupelny bylo nám jásné že pořadný lochtání nevidržî a počůrá se a aby to nebilo na posteli tak jsme jí položili na dlaždičky a začali jí sundavat triko kalhotky kalhoty a ponožky nikola se branila ale mi jí zvadli a pak jsme začali lechtat na chodidlech, na břiše, na žebrech a v podpaží nikola strašně vřískala a smala se a potom jsme jí už nechali a na trampolínu jenže nikola nám tam hazela míče a mi jí chtěli zase zlochtat ale ona nám utekla tak jsme jí chytli a zlochtali na trampolíně 3 hodiny a 20 minut ale ona se nám tam počůrala a potom šla z klukama na hřiště a tam si hazeli z míčem.

Andrea konvičková (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj dneska jsem strašně zlechtala mojí mladčí sestru ona mě strašně provokovala a byla sprostá a tak jsem jí popadla do naruče a donesla do našeho pokoje a zamkla dveře a dala na koberec a tam jsem jí zlochtala na břiše na žebrech na chodidlech a v podpaží jsem jí lochtala všude a ona se jen svíjela a ječela jak blazen a potom se strašně pochcala a ja potom dostala od mámi výprask jenom za to že jsem ji zlochtala do počůrání. A mama jí dala taky zabrat a potom jsme šli ze sestrou do bazénu

Pepíček (Ne, 17. 7. 2022 - 08:07)

Když jsem byl malý klučík, to už je hodně dávno, tak mě děti o přestávce často zlechtaly. Byl jsem lechtivý a oni to využívaly. Vrhli se na mě, kluci a holky, povalili mě a už mě lechtali. Někdy mi kvůli lechtání svlékli košilku a lechtali mě na holé kůži. Jindy mě zase kvůli lechtání vyzuli úplně do bosa a lechtali mě na bosých chodidlech. Vždycky jsem vřískal, tekly mi i slzy, občas jsem se i málem počůral.

Dominik (Ne, 17. 7. 2022 - 00:07)

Ahoj holky která mě sváže a zlechtá pořádně co se dá a nebude mít slitovani a nepřestane dokud sama nebude chtít?

Emo, Kateřinko, Jano, Markétko - která z vás chce být pořádně zlehtaná, hm?
Rád se na tom domluvím - stačí mi napsat na e-mail: [email protected] 8-)

Helča (So, 16. 7. 2022 - 07:07)

Já si zase ráda pohraju se synem, většinou večer spolu chvíli, jak se říká, blbneme. Začne to házením polštářů, přetahováním se, muchláním do peřin a nenápadně přejdu k lechtání. Pomalu, nejprve podpaží, boky, pak se na něj šikovně usadím, částečně znehybním, chytnu mu nohu a dostanou zabrat chodidla. Po takovým lechtání je úplně vyřízenej.

Domin (Ne, 17. 7. 2022 - 08:07)

Doufám Helčo, že mu dáváš pořádně do těla. A hlavně chodidla, ty sou citlivy. Zvrchu nárty, pak mezi prstíky. A nakonec mu zatnout prsty zepředu do kolen, i stehen. To je něco šílenýho. Zkus to.

Helča (Ne, 17. 7. 2022 - 11:07)

Vyzkouším ty kolínka a stehna.

Domin (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

To vyzkoušej, ničím jiným mu tak nedáš víc do těla. Mojí partnerce musím předtím nasadit roubík, jinak by řvala na kilometr daleko.

OV 94 (Po, 18. 7. 2022 - 15:07)

Spíš vyzkoušej nechat se pořádně zlechtat po celém těle, ať poznáš naplno ten pocit, kterým mučíš ty tvého synka 8-)
Holek s vůli je na lechtání vždycky málo..

Ministr (So, 16. 7. 2022 - 14:07)

To ja bych zase Helci chytl tebe a nechal Tvyho syna, aby si te lechtal, jak dlouho bude chtit on. Nebo te zarolujem do periny a zlechtame na chodidlech oba. Napis na: [email protected]

Helča (Ne, 17. 7. 2022 - 11:07)

Asi bych se toho trochu bála. Jsem šíleně lechtivá a samozřejmě si pohraji se synem, ale stačí, když se pak sama lechtám a i když to není ono, tak jsem taky úplně hotová. Kluk má teprv 13 a spíš jen tak drží a vlastně dělám si s ním co chci.

Ema (Pá, 15. 7. 2022 - 15:07)

Ahoj kdo chce mě zlochtat vsude napište sem

Default User Image
David (Út, 2. 4. 2024 - 16:04)

Ja buch chtěl jestli máš zájem.

Default User Image
Adam (Pá, 1. 3. 2024 - 23:03)

aoj, domluvime se, kolik ti je let ? me 17

Reklama

Přidat komentář