Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Iveta (Pá, 17. 6. 2022 - 11:06)

Já viděla penis poprvé někdy ve školce,když jsme se s kamarádem před sebou svlékali , myslím si že to dělal asi každý.velky penis jsem viděla ve 12 letech ,od té doby už jsem jich viděla mnoho ,čím větší tím lepší

Karel (Pá, 17. 6. 2022 - 11:06)

Iveto, a když jsi v těch 12 letech viděla velký penis, vzrušilo tě to už tehdy?

Iveta (Pá, 17. 6. 2022 - 15:06)

Samozřejmě že mi to vzrušilo ,bylo to něco co jsem neznala,ale hned se mi strašně líbili , viděla jsem tenkrát 5 nahatejch kluků najednou,hned mě zaujal ten s tím největším

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 10:06)

A byl mezi nima nějaký co neměl žalud zakrytý kůžičkou? Příp kdy jsi to u někoho viděla a jaká byla tvoje reakce na to?

Zuzana (St, 15. 6. 2022 - 09:06)

Je mi dvacet a ještě jsem neviděla na živo a ani nedržela v ruce stopořený penis.
Viděla jsem ho u dětí nebo na netu, ale mít ho u sebe jsem ho ještě neviděla, jsem spíš zdrženlivá než abych dala jen tak bez lásky.

EXHIBICIONISTA (Pá, 24. 3. 2023 - 11:03)

pisni na mé [email protected]ád předvedu...snad ti není pod 15!?

Karel (St, 15. 6. 2022 - 09:06)

Zuzko, a jak to snášíš? Ve dvaceti to musí být dost těžké. Onanuješ často?

Jonáš (Út, 14. 6. 2022 - 16:06)

Já jako dítě jsem si stále myslel, že mám normálního pinďoura až asi ve čtrnácti přijel starší brácha a nějak se převlékal a já viděl jeho péro, které zrovna stálo, tak jsem se nestačil divit. Takový mi nikdy nenarost a ani nestopořil.

Návštěvník (St, 15. 6. 2022 - 21:06)

Tímhle si asi prošlo více kluků, taky jsem míval ten pocit a pak najednou byl vyveden z omylu když jsem viděl co jsem viděl.

Petr (Čt, 16. 6. 2022 - 06:06)

Já to měl naopak už jsem to psal ,ve 13 už jsem ho měl až moc velkého,ze začátku to pro mě také nebylo příjemné, když jsem viděl dospělé chlapy a měli menší než já,připadal jsem si dost divně i před klukama

josef (Út, 14. 6. 2022 - 12:06)

Když jsem měl 15 let, měl jsem šulina 9,5 cm když mi stál a myslel jsem si že už ho mám velkého jak dospělý. Před dětmi a před ženami jsem ho v šatnách a sprchach rád ukazoval a myslel si, že ho už mám dospělého. Až jednou jsem v šatnách viděl vojáky a když jsem uviděl opravdu dospělé šuliny které byly sozřejmě mnohem větší a tlustější, tak jsem se dál už styděl se v šatnách a sprchách ukázat. Bylo to pro mne jak studená sprcha když jsem viděl dospělé šuliny a zjistil jak ho mám malého proti nim.

Návštěvník (Út, 14. 6. 2022 - 17:06)

A takový se pak rychle zakrývají když zjistí že ho mají polovičního jak já

Milan (Út, 14. 6. 2022 - 06:06)

Byl jsem se svým otcem ve sprchách, když jsem uviděl jeho penis dost mě to překvapilo.ja mám penis asi 11cm když mi visí, táta má asi tak 3x většího, nechápu že má takovou kládu a já ho mám tak malého, pořád myslím na to proč ho nemůžu mít alespoň trochu po něm

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 09:06)

My sa s otcom často nahý nevidime, ale sú take okamihy, kedy ideme niekde a je nutne sa vyzliecť a byt nahý. Ja od puberty a randenia so svojou priateľkou som začal nosiť predkozku pretiahnutu. Spočiatku sa mi to veľmi nepáčilo, dlhšie som si nemohol zvyknúť, ale jej sa to páčilo veľmi a trvala na tom, tak som súhlasil. Aj ked výrazna zmena citlivosti žaluďa nenastala, zmenil sa po trvalom odkryti a dosť sa zväčšil. Je výrazne širší a hrubší, ako telo penisu. S veľkosťou som spokojný, na nový výzor si bolo treba trosku zvyknúť, otec nosí žaluď zakryty, preto bolo spočiatku pre mna dosť nepríjemne mat žaluď takto von pred ním, ale aj keď som ju natiahol spat, po case sa zatiahla sama dozadu a odkryla ho, tak som to potom prestal riešiť a mám to už na full stále odkryté.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 07:07)

My s taťom sa nevidime vôbec, on nás od mala samozrejme áno. Sme dvojičky a obom nám od mala predkozku preťahovali, aby sme mali žalude odkryté. Teraz to už ináč ani mat nevieme.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 18:07)

Zajímavé, že vás k tomu vedli, ale nevíte jak to má otec. Jaké to bylo si na to zvykat? Od kdy to tak máte? Porovnávali jste si je nebo ne?

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 14:07)

No nevieme, pretože ho nevidíme nahého. No od mala, ja neviem presny dátum, od mala malinkateho. Ani s bratom teraz už nie som v situáciách, kedy sa vidíme, takze neviem a ani ma to nezaujíma :-)

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 14:07)

No nevieme, pretože ho nevidíme nahého. No od mala, ja neviem presny dátum, od mala malinkateho. Ani s bratom teraz už nie som v situáciách, kedy sa vidíme, takze neviem a ani ma to nezaujíma :-)

Návštěvník (Ne, 17. 7. 2022 - 11:07)

Takže co pamatujete. My jsme se jako kluci běžně viděli nazí, nebo otce. Bylo nám občas připomínáno že si máme pindíky přetahovat, ale abysme měli normálně žalud venku to ne, otec ho měl vždy zakrytý a my zrovna tak. Od dob puberty už jsme se pak už moc nazí neviděli. Jednou si pamatuju jak ve sprše co měla dost silný proud si brácha stáhl kůžičku a namířil proud vody na holý žalud. Kdežto já na to neměl odvahu.

Návštěvník (Po, 18. 7. 2022 - 10:07)

My tak isto sa vidíme od mala aj s ocom aj s bratom. Otec nosí žaluď zakryty, my chlapci sme pretahovali pipik od mala, aby sme nemuseli na obriezku a neskôr počas puberty na noc do pyžama, ináč bežne do slipov alebo pri curani nie. Ani my, ani oco.

Reklama

Přidat komentář