Reklama

Děti a punčocháče.

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 18:07)

Já mám oteplovakya punčocháče ve skříňce připravené na zimu.

Tonda.wet (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Zdravím chtěl bych se zeptat jaké máš ty oteplovačky a punčocháčky připravené na zimu

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 21:07)

Kupujeme brambory a rýži,v zimně uhlí a dřevo, bačkory,svetry,podkolenky čepice,frisko a teplé vložky.

. (St, 20. 7. 2022 - 07:07)

Jo já vím že kdo nosí plenky tak si bere i punčocháče jak frote tak i bavlněné já když jsem byl dítě tak jsem punčocháče normálně nosil ještě si pamatuji že punčocháče měli laclace a vždy mi mamka dala i 4 látkové pleny a gum kalhotky takto jsem to nosil doma ale i venku všude jsem měl jenom pleny a punčocháče hlavně v zimě pod oteplovacky.

Jirka (Ne, 17. 7. 2022 - 08:07)

Když jsem byl malý kluk, tak jsem punčocháče nosíval. Je to už dávno. A jednou v zimě jsem domů přišel pozdě a byl jsem za to bit na chodidla. Klečel jsem při tom v kuchyni u stolu na židli. Nejdřív jsem dostával v těch punčocháčích, pak ale musely dolů (takže i kalhoty) a dále jsem byl bit bos. Dostal jsem pořádně zabrat.

M (Ne, 17. 7. 2022 - 04:07)

My jsme z dětmi na dovolene a na noc mají ve stanu jak punčocháče tak i overal ale každý si řekl i o plenky tak to takto dostávají a když odpoledne běhají venku tak mají také pleny a slabé punčocháče a kraťasy a klukům to vyhovuje a nemají žádný problém to nosit a klukům je 7 a 9 let ale dnes už pojedeme domů ráno tak se kluci jen prebali do čistých plenek a místo overalu dostanou jen kraťasy a nebo zůstanou jen v punčocháčích stejně se jede autem. Teď se dávají jednorázové pleny a punčocháče a doma dostávají látkové pleny.

Tonda.wet (So, 9. 7. 2022 - 22:07)

Já v zimě mám jednu kombinézu mám silnější a mívám pod ní punčocháčky a mikinu a ta kombineza je podšitá flizem já nosím kdyz je teplo mám mikiny s kapucí a slabé oteplovačky jinak já se bohužel klepu zimou i v noci když spím v noci se musím při obléct

Návštěva (So, 9. 7. 2022 - 21:07)

Já vím o takové nemoci v létě je člověku zima že nosí všechny věci teplé a v zimě zase letní. Já jsem klukům už nechtěla pod tepláky dávat punčocháče ale jeden si o ně řekl a druhý se ozval také ale jsou slabé silonove 20 D je to prý že je to slabé vlákno a podle toho pak hřeji pod tepláky jim stačí.

Tonda.wet (Ne, 10. 7. 2022 - 11:07)

Zdravím chtěl bych se zeptat jaké to jsou ty punčocháčky co mají já mám ty to ve velikosti 180 https://www.cenyrez.eu/cs/puncochace/72-puncochace-lachtan-uzky-pruh.html
Ale nosím je ze jsou příjemné na těle mám slabé oteplovačky v létě s mikunou ale když se ochladí nebo začne pršet tak si obleku kombinézu ta nepromokne mrzí mě tu některé ty příspěvky že dělají s člověka hnet blbce vy máte zkušenosti s něčím takovém moc děkuji

Matka syna (So, 9. 7. 2022 - 21:07)

Tondo jsi normální v zimní kombinéze kdybys si měl pod tepláky aspoň jenom punčocháče tak to pochopím ale chodit v červenci v zimní kombinéze je už padlé na hlavu tak zůstaň doma v posteleve kleci a nevylejzej vůbec ven až tě máma vytáhne klec ven s řemínek kolem pasu aby si nemohl utéct a nebo ústav čeká a nemine tě to já vím že ti je třeba zima tak by ti stačili jenom ty teplejší punčocháče s tepláky a snehule náhodou nenosis a jak chodíš v zimě oblečený to máš na sobě rovnou 4 zimní kombinézy Ano či Ne..

Tonda.wet (So, 9. 7. 2022 - 20:07)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jste měl někdo dnes punčocháčky venku nebo něco teplého dnes bylo docela chladno já byl dnes na procházce a musel jsem si vzít zimní kombinézu moc děkuji

Návštěva (Pá, 8. 7. 2022 - 21:07)

Také jsem koukal na jeho FACEBOOK jak se jde koupat v zimní kombinéze já bych to nemohl udělat toto to až se tedy vůbec nekoupe a zůstane v té kombinéze na suchu ale až si pod kombinézu vezme tak sestery punčocháče a pořádné zimní snehule já být takto oblečen i v zimě tak se raději zabiji.

Jiřík (Pá, 8. 7. 2022 - 04:07)

Já včera když jsem byl venku tak jsem si musel už vzít pod tepláky punčocháče které mi mamka už dala zase se na chvilku vytáhli ale mne to nijak nevadilo jelikož bylo chladno docela teď si myslite proč vzhůru jelikož jsem hodně mokrý já jsem dostal od mami večer 4 látkové pleny a pvc kalhotky s bodyckem tak to v plenkách cvachta potřeboval bych čisté pleny určitě se nikdo bude ptát proč mám v 11 letech ještě plenky jelikož se stále pomocuji do postele ale občas i do oblečení takže musím mít pleny jednorázové stále přes den hlavně když nikam jedeme teď v půl pátý bude budíček jelikož mne mamka veze k babičce aby to stihla zpět do práce tak takto brzy ráno se pojede to mne mamka dává pleny jednorázové ale dá mi i punčocháče s tepláky a pak vyjedeme ale babička říkala že mne sice bude dávat pleny ale pouze jednorázové a maximálně pleny do vody kdyby se udělalo hezky teplo abych se mohl koupat ale já jsem neplavec tak používám rukavky nebo kruh..

Tonda.wet (Pá, 8. 7. 2022 - 05:07)

Ahoj jiriku to je mi tě líto já bohužel jsem od malička zmrzlik mě stačí málo když se ochladí já nosím zimní kombinézy když se malinko ochladí mě bohužel trvá díl než se zahreju a do spaní mám buď oteplovačky s mikunou když je hyc nebo zimní kombinézu když se ochladí mám punčocháčky pod tím už koncem srpna já spím v létě pod stanem v zimní kombinéze že hřeje mám to místo spacáku já se v něm nevyspim od malička mě mamka koupala v oteplovačkach že ve vodě hráli a pak mě rychle usušila a dala mi suché do spaní to i v létě když jsme šli na koupalište měla náhradní oteplovačky a i zimní kombinézu kdy by náhodou se ochladilo bohužel mám hodně oteplovaček i zimnich kombinéz k vůli střídání bohužel se mi párkrát stalo že jsem si i pripocural do toho oblečení bohuzel plenky nenosím ty máš nějaký zimní kombinézy a oteplovačky když tak se mi ozvy jestli máš fb nebo email

K (Čt, 7. 7. 2022 - 21:07)

Tak jsem si dneska musel už vzít pod kalhoty punčocháče jak mamka namazala šli jsme na houby sice jsem protestoval že je na ně moc brzo ale potom nelitoval že je mám na sobě a potom k večeru jsem si kalhoty sundal a v autě jsem byl jenom v punčocháčích a boty nosím Adidas 34 chodí se mi v nich hezky od září jdu už do 2 třídy..

Tonda.wet (Čt, 7. 7. 2022 - 21:07)

Ahoj já jsem dnes měl zimní kombinézu že dnes bylo chladno v batohu nosím oteplovačky a mikinu na převlečení když se udělá hyc

N (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

Teď bych punčocháče asi nedala jak to klukovi tak i holce ale možná kdyby se ochladilo tak možná dcera tak pod sukni a klukovi se asi do punčocháču nebude chtít pod kalhoty či tepláky. Ale v zimě nemají žádný problém je nosit hlavně kluk když si vezme zimní kombinézu ale nosí je i pod kalhoty či tepláky normálně už nikdy začíná v září.

Tonda.wet (Út, 5. 7. 2022 - 20:07)

Dobrý večer já punčocháčky nosím když se v létě ochladí jinak zimní kombinézu nosím že mi vni není vedro že je prodyšná bylo by možné jaké má punčocháčky a kombinézu moc děkuji

Tonda.wet (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

Zdravím chtěl bych se zeptat jaký máte ty punčocháčky já je rád nosím ale mám obavy ze se jim něco stane ve vodě sice je peru v pračce s oteplovačky vy jste to někdy z kusily v punčocháčkach ve vodě moc děkuji

Tom (Ne, 3. 7. 2022 - 04:07)

Co není v pochopení takto se to dříve nosilo že měli punčocháče s kraťasy a nebo krátké laclove kalhoty a punčocháče. Já to mám také že si to vezmu punčocháče s kraťasy ale dřív mne byli vidět chlupy na nohách tak mne mamka řekla abych si vzal neprůhledné a ale pak jsem to vymyslel půjčují si od mami depilační strojek a nohy si holim do hladka proto jenom abych mohl mít punčocháče a kraťasy a punčocháče nosím celý rok jak přes jaro či léto a podzim a zima takže se nonstop.

Reklama

Přidat komentář