Reklama

Koupání v oblečení.

Tonda.wet (Čt, 14. 7. 2022 - 20:07)

Vám se něco líbí takového klidně mi napište na fb nebo email [email protected]

Tonda.wet (Čt, 14. 7. 2022 - 20:07)

Já ji pokaždé hodím do pračky a premachnu jí jsou hodně příjemné na těle a ve vodě hřeje vcera jsem byl na přírodním koupališti a vyděl jsem že se tam dětska koupou v Teplicích

Lenka (St, 13. 7. 2022 - 02:07)

Včera jsem se koupala v latexových legínách a lidé v okolí nic neříkali :-)

Petr (St, 13. 7. 2022 - 12:07)

A co jsi měla k tomu?

Lenka (Pá, 15. 7. 2022 - 12:07)

Dole dlouhé černé latexové legíny a nahoře spandexovou podprdu :-)

Tilda (St, 20. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj, to jsi šla jen tak mezi lidma a nebo někde kde lidi moc nechodí?

X (So, 16. 7. 2022 - 12:07)

Tak to muselo bejt moc hezký.
A nějaký kecky nebo balerinky k tomu? To by byla úplná pecka.

X (Út, 12. 7. 2022 - 08:07)

Teda tady to žije.
O víkendu byla zima a občas dost pršelo. Byli jsme na výletě s ubytováním v chaloupce na samotě. Vyrazili jsme vlakem po okolí a když jsme se vraceli od vlaku tak nás chytil slejvák. Styl otočenej kýbl. Od vlaku dobrý 3 kilometry takže nit nezůstala suchá.
Nedaleko chaloupky je rybník. Překvapila drahá polovička že sama začala hecovat. Takže jsme skončili oba v rybníku. Stejně jsme po cestě byli promočený a ještě nohy zablácený od cesty v to lijáku. Líbilo se mi že ani svetřík a lehkou džínovou bundičku nesvlíkla.
Měla kožený speradrilky (podrážka nízká provazovová vršek koženej) , černý silonky a přes ně potrhaný úzký džíny jak se dneska nosí. Víc děr než látky skoro. K tomu pak tílko a zmíněnej lehkej svetřík psod zadek a džínovou bundu. Takhle úplně oblečenou jsem jí viděl ve vodě poprvé. Už jen při chůzi v dešti jsem si pohled na ní užíval. Kolikrat bylo na cestě vody/bláta po kotníky jak to stejkalo z okolních kopečků. Po pár minutách už se loužím nevyhejbala. Nemělo to smysl.
Já měl kožený konversky, dlouhý plátěný kalhoty, triko, přes něj košili s kratkym rukávem a mikinu na zim s kapucí. Taky jsem se na koupání nesvlíkal. Mokrý už jsme byli a byla celkem zima.
Musim říct že jsem tu zimu ani nevnímal když jsem tu mou drahpou polovičku viděl.

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 04:07)

Správný názor. Skinny džíny a bílé tričko jsou nej volba. To je síla. Poseru se a nechám se tak.

X (Út, 5. 7. 2022 - 07:07)

Jestli ti to dělá dobře tak ok. Ale svěř se v jiný diskuzi. Tady máme poněkud jiný téma.

Alice (Po, 4. 7. 2022 - 21:07)

Tondo wet chtela bych ti ho vykourit ale pres tu tvoji kombinezu se k nemu nedostanu

Tonda.wet (Út, 5. 7. 2022 - 15:07)

Zdravím Aličko chtěl bych se ti zeptat co se ti líbí hodně moc děkuji

Alice - Bouše (St, 6. 7. 2022 - 01:07)

Tady je vrchní inspektor Bouše. Akorát je v přestrojení za Alici. No jen sem zkoušel Tondo wete jestli se chytneš. Jsi opravdu uchylák!! Půjdeš do léčebny a dostaneš místo kombinézy ochranný kabátek - po staru svěrací kazajku.

Ponižovatel (Út, 26. 7. 2022 - 22:07)

Nevěřím, že se Tonda na tohle skutečně chytnul, to už hraničí s příčetností. Doporučuju vrátit občanku.

Medvěd (Pá, 8. 7. 2022 - 07:07)

A jsi na sebe hrdej, jo?

Tonda.wet (Po, 4. 7. 2022 - 21:07)

Dobrý den když tak se mi ozvěte na email [email protected] nebo fb děkuji

Jirka (Po, 4. 7. 2022 - 19:07)

Ve světě je ale každému jedno v čem se kdo koupe, to jen v naší malé zemičce všichni oči navrch hlavy jak hlemýžď a už pomlouvají a cítí se pohoršeně. Hotová tragédie jít do vody v tom v čem jsem přišel a ty řeči o hygieně a nemocech. Tak hlavně, že je po světě tolik mrtvých po koupání v oblečení.

X (Po, 4. 7. 2022 - 19:07)

Přesně tak. U nás jsou lidi zaprděný a když někdo dělá něco jinyho než jak jsou zvyklý tak je zle.
V Praze se každej rok pořádá a medialuzuje průvod všelijakych úchylů. To je jeden extrém. A jak někdo vleze oblečenej do rybníka tak je haló. To je zase druhej extrém.

Jasný bazény nebo koupaliště jsou v podstatě tabu. Chápu i důvody a pseudodůvody. Prostě v proppcenym oblečení do vody kterou někdo nakladně upravuje neni dobrý. Oblečení může uvolňovat vlákna, z kapsy vypadne papírovej kapesník atd.... To vše jde do filtrace a stojí to peníze. Vody je tam relativně malý množství tak se snáz znečistí.
Ale řeka, rybník, přehrada? Tam to přece může bejt každýmu jedno.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Dorazil jsem domů, tak obléct péřovku, džíny, tričko a boty mám na sobě a rychle do bazénu.

Tonda.wet (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli jste někdy měly nějaké oteplovačky ve vodě a jak vám přišli na těle moc děkuji

Reklama

Přidat komentář