Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 5. 7. 2022 - 11:07)

Rusátko by se mu líbilo to by třeba i pohlídal.

rada (Út, 5. 7. 2022 - 12:07)

Ať hlídá svoje děti a od těch pražských žraloků jde co nejdál. Luboš je naivní kluk.

Miluna (Út, 5. 7. 2022 - 12:07)

Když už to jednou začal myslim že už to neukončí.Buď ho zavřou nebo se zblázní a nebo se stane to co si přeje.

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 13:07)

A ty bys chtěla, aby se stalo co si on přeje?

Miluna (Út, 5. 7. 2022 - 15:07)

Tak aby sem přišli Rusové a byla z toho válka to bych určitě nechtěla.Ale kam směřuje Eu tak z toho taky nejsem nadšená.A taky že u nás v Čr už ani nejsou strategické věci naše to je velká chyba takhle rozprodat republiku.Pekarová ta by prodala i pivovar.A nesouhlasim s elektro autama.Ale abych mohla porovnat s Ruskem,musela bych v něm nejprve žít.Zatim akorát mohu porovnávat co mi píše muj nový ruský kamarád.

Jura (Út, 5. 7. 2022 - 16:07)

A co ti píše nový ruský kamarád?

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 16:07)

Co se ti nelíbí na směřování eu? A ty strategické věci by jsi zase koupila zpátky?

Miluna (Út, 5. 7. 2022 - 16:07)

Tak nějak skoro všechno se mi nelíbí co vymýšlí a nesouhlasim s digitální měnou pokuď to maji v plánu že to zavedou a odstraní bankovky.Jo a strategický věci maji patřit jen čechum takže koupila zpátky.

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 16:07)

Aha, tak já platím jen kreditkou nebo převode, z účtu, takže digitální měna mi nevadí, aspoň se ušetří na papíru. Ale kde by jsi vzala peníze na ty strategický věci? A co když je majitelé nebudou chtít prodat?

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 01:07)

Sedíš v baru?

Miluna (Út, 5. 7. 2022 - 00:07)

Lubosš ná vás serre ten už to ani nečte tady, má vás u prdele.

z fb (Út, 5. 7. 2022 - 00:07)

Jak to můžeš vědět?

Miluna (Út, 5. 7. 2022 - 01:07)

Protože o n3m vim znova.

z fb (Út, 5. 7. 2022 - 00:07)

Příšerný profil je Honzík Kubiš. Tohle děcko jsem viděl na nějaké demonstraci, někdo mu tam napovídal co má říkat. Kolik tomu chlapci je let? To by mě moc zajímalo.

z fb (Út, 5. 7. 2022 - 00:07)

Oni se všeobecně nenávidí, ale hlásají, že se musí všichni flastenci spojit. Ale nikdo nechce začít s tím podřizováním se druhé skupině, nikdo se nechce vzdát boje o křeslo. Teď senát, pak komunálky, ještě to bude sranda. Pokud "jen" děsili lidi smrtí, tak drželi při sobě. Ale jak do toho začali plést boje o křeslo a vybírání peněz, tak nastoupila ta nenávist. Je jich strašně moc a to my známe jen část. Někdy mě napadá, jestli to Luboš dělá z přesvědčení nebo ho někdo drží pod krkem. Ano Luboš nesmí zklamat, protože jestli se to nepovede, půjde to za ním s tím, že urazil hodně lidí. Taky se na to budou flastenci vymlouvat, až tam nepojedou.

z fb (Út, 5. 7. 2022 - 00:07)

Koukal jsem na jeho profil a moc laiků tam nemá. Jeho popularita klesá. Už i ženy začínají remcat, že proč se podřizovat RF, jak Luboš hlásá. Navíc si vzal do hlavy, že Fiala je fašista, ??? Asi chce Luboš přesvědčit Putlera, aby si nás vzal do parády a konečně by Luboš mohl chodit pracovat 12 hodin, 7 dní v týdnu a žrát suchej chleba. Luboš je cvok.

Miluna (Po, 4. 7. 2022 - 23:07)

Já byCh tak píchala ale nemam teď s kym.Samečkové už tady nejso

z fb (Po, 4. 7. 2022 - 23:07)

Ne, to jsem si kdysi dal tak blbej nick, tak to nechci měnit :). Předtím jsem se zapomněl podepsat. Vím, že jsi to tady psala, v tý době jsem doufal, že sem chodí a že by se mohl zamyslet. Jiřina ho má za ochlastu, bylo to natočeno nechtěně na video z demošky. Ale hezky ho zneužívá. Luboš už se 2x omluvil za vulgarismy, podle mě mu to bylo přikázáno, ale to co sdílí, to už je na hranici rozumu. Jestli se mu ta demoška 8.7. nepovede, asi půjde od válu. Patfik už je v pozadí. To je vyčůraný recidivista, ví kdy se stáhnout.

lalla1 (Út, 5. 7. 2022 - 06:07)

.

z fb (Po, 4. 7. 2022 - 22:07)

Bohužel. Mám o Luboše obavu, že vůbec netuší, s kým se spojil. On to bere jen od kovidu dál. Minulost Jiřiny ho nezajímá. Aby si nakonec nešel na těch 15 let sednout, bůhví jak znějí dohody mezi rafany. Je zajímavé, kolik prostoru Jiřině fb dává.

Reklama

Přidat komentář