Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Jahodo, velká část žen se strojí pro sebe, aby se sobě líbila !!! Je vidět, že vůbec ženy neznáš !!!

ShabbaTot-Jahoda (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

jo!Tomu mám jako věřit že se strojí pro sebe?..Tak to se jim asi líbí prsa v výstřihu,že?V létě je to nejhorší ...jak se mám jak řidič věnovat řízení nevím,vystřihy na krajnici jsou obecné ohrožení a ty baby to dělají schválně.Ale já jsem chlap,já se tam nedívám,do výstřihu se dívaj ženské jenom kluci.

Cynik - realista (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Jahodo, nepotřebuješ pro sebe podprsenku? Já bych byl ochoten ti nějakou ušít z trenek Škromacha.

Ludva (Po, 4. 7. 2022 - 11:07)

Já tedy ženským věcem nerozumím, ale mám dojem, že existuje nějaká pilulka nebo něco - použije se možná do 24hod po sexu a dítě se nenarodí. Myslím, že je to rozumnější než potrat.

nona (Po, 4. 7. 2022 - 11:07)

:)Ludvo ale to je přesně ono. To přeci nejsou ženské věci. Většinou:) spolu mají sex dva. Potrat je samozřejmě naprosté zvěrstvo,ale opět podílejí se na tom dva. Víš kolik žen má celoživotní trauma z potratu? Hlavně ženy, které jej prodělaly v mládí a ve stáří je pak doženou deprese...neznám jediný případ, kdy by tomu tak bylo u muže

4.7. (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Jo většinou jsou k tomu dva. Muži se totiž velmi silně bojí ztráty svého mužství. Pro muže je klíčová síla, výkon, moc a úspěch. Samozřejmě pro každého muže tato slova znamenají trochu něco jiného.

Ludva (Po, 4. 7. 2022 - 11:07)

Nono nech toho. Co sem pleteš trauma z potratu. Já tady navrhuji pilulku, jaké problémy s tím spojené neznám, nejsem děd vševěd. Od tebe jsem očekával názor na použití pilulky z pohledu ženy. Se znásilněním a potratem zkušenosti nemám, studovat problémy s tím spojené nemíním. O potratech nemíním diskutovat , protože nevím co k tomu dodat. Jen se zeptal na tvůj názor, ohledně pilulky .

nona (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

Já vůbec neřeším potrat, to je až další level. Tu pilulku taky nějak neznám, domnívám se, že to ani není antikoncepce. Takže pokud dojde k početí, pilulka odstraní plod, tedy pár hodin po početí. Je to méně zatěžující pro tělo matky ....no. Koukám jak to popisují ale to hodně nejasné. Pokud už pronikla spermie do vajíčka, pilulka těhotenství nepřeruší. Pokud ještě ne, tak pomůže. Nejlepší je prostě antikoncepce s tím, že se na ní podílí muž nebo si to hlídá. No a nebo Jahodův koncept, že všechny jsou to kůrvy, tak si to zaslouží

I. (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Opakuješ se a vyhyýbáš se odpovědi

Cynik - realista (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

Kdepak je ten prďola asi tak? Jak se na toho čuráčka neraguje, tak ho to asi přestane bavit.

aladin (Ne, 3. 7. 2022 - 23:07)

"V Přátelích nebylo dost postav tmavé pleti, omluvila se tvůrkyně seriálu".... Co kdyby jste si udělali průzkum a v něm se zeptali lidí na jejich názor ??? A nebo existuje nějaký itinerář, kolik černých, hnědých, zelených a růžových musí být aby to bylo v souladu s bílými ??? Jděte s tou MULTIKULTI do PRDELE !!!

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

To víš, že existuje nařízení, kolik negrů a jiných barevných musí být ve fimu: https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/oscar-nova-pravidla.A200909_091850_filmvideo_spm ------------------------------------------- Je zajímané, že u negerských filmů jako je přihlouplý Černý panter, nikomu nevadí, že tam skoro nehrají běloši. Všichni ti američtí protibělošští rasisté by měli jít k psychiatrovi.

Cynik - realista (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

Asi dost s gustem píšeš "negr", co? Jestli nejsi takový čecháčkovský primitiv.

aladin (Ne, 3. 7. 2022 - 23:07)

"Ukrajinský youtuber The Q se pustil do zajímavé stavby podle vzorce 0,5 × 2 = 1 kolo. Co na tom, že každá z těch půlek má vlastní osu? Když se vše...".... Bože, to je ale hlupota !!!

aladin (Ne, 3. 7. 2022 - 22:07)

Kód Enigma film na Nova Cinema !!! Takhle se odměňují Amglosasové člověku, který zachránil Anglii a zkrátil válku o dva roky !!! Tak si představte, jestli se jim spolu s Chazary podaří ovládnout svět, co se bude dít !!!

3.7. (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Obrazně řečeno. Nikdy nevíš,kdo k tomu svítí.

sardanapal (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Jako Bůh , nebo Ďábel ...

3.7. (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Jawohl

nona (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

A jinak. Na to, abychom vůbec mohli mluvit o právě ženy na své tělo, je třeba, aby především byla právě vychována tak, aby toto vůbec nemusela řešit. tedy láska je součástí sexu, sex musí být odpovědný a žena i muž mají stejné práva. V milující m se páru se lidé skoro vždy dohodnou

sardanapal (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Já sem opravdu uronil a rychle setřel slzu ...

Reklama

Přidat komentář