Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

3.7. (Ne, 3. 7. 2022 - 18:07)

O tom se tady můžeme dohadovat do nekonečna. Předcházet antikoncepcí těhotenství je rozumný důvod. Zapojuje se i výchova náboženské přesvědčení. Těhotenství v -15 letech je doprovázeno skvělými úřady tohoto Státu a to i soudu a i policie. Ani tělo, ani psychický stav není na něco takového zralý a připravený. A věř mi,že vysvětlovat na policii, jak k tomu došlo a kde je historkou z černé kroniky. Mravnost nade vše.

nona (Ne, 3. 7. 2022 - 18:07)

Ahoj Datumko. Já vidím celý problém v tom, že děti jsou v posledních deseti, patnácti letech vedeni k tomu, že sex je cosi jako hygiena. Že si mají ''dávat pozor'', aby nedošlo k otěhotnění. Nikdo jim neříká, že sex by měl být součástí lásky. Jakoby taková myšlenka byla něco k smíchu, něco zpátečnického, něco co není dostatečně cool. Jak to pak má vše dopadat

sardanapal (Ne, 3. 7. 2022 - 19:07)

Láska je věc nádherná ... Ale nesmíš zapomínat na libido . Copak jsem Ježíš abych mohl milovati víc , jak deset lidí najednou ?

nona (Ne, 3. 7. 2022 - 19:07)

:)), Sarde, psala jsem o výchově dětí, ne o tvém/mém libidu:)

sardanapal (Ne, 3. 7. 2022 - 19:07)

:'( Jistě , ale je to i o onom libidu co se výchovy týče . Někde je i násilně , ba přímo tyransky odmítáno - viz obřízka u děvčat , jindy zas u různých sekt dochází k pedofilii a jiným zvrhlostem .

nona (Ne, 3. 7. 2022 - 19:07)

Tak jistě. Já mám na mysli civilizovaný svět

3.7. (Ne, 3. 7. 2022 - 19:07)

Takové věci se stávají i v civilizovaném světě.

nona (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Pokud máš na mysli to co já, tak by se dít v civilizovaném světě měly

sardanapal (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Myslíš právo každé ženy rozhodnout o svém těle ... Já bych byl takto třeba poněkud opatrnější . Co když , jsou sezdáni a muž ( pokud by to ženu přímo neohrožovalo na životě) na dokonání těhotenství trvá ?

nona (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Ne, myslím souvislosti sexuální výchovy na školách. Sex a láska x sex jako obyčejná tělesná hygiena. Právo rozhodnou o své těle je jiná věc a daleko komplikovanější. To co popisuješ je průšvih samozřejmě. Já dnes vycházela pouze z toho, co napsal J. A souvislostech s jinými jeho stejně exaltovanými a nekompromisními komenty

sardanapal (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Pan J. umně prase jé ...

Ludva (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Dobře to píšeš. Otec má mít také nějaká práva. Muži určitě chtějí potomka.

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 19:07)

Cjocjocjo cojcoj hopkpkpkpkpk

nona (Ne, 3. 7. 2022 - 19:07)

blbý viďte? :))

Cynik - realista (Ne, 3. 7. 2022 - 18:07)

On je tady nějaký kontext a na ten jsem reagoval.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 3. 7. 2022 - 17:07)

potrat je vražda!

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 3. 7. 2022 - 18:07)

i když ale v případě 10-ti letého dítěte a obvzláště pokud by byl při porodu ohrožen život obou dětí je toto diskutabilní...no,nevím.To musí řešit jiní odborníci...ale v případě dospělých žen toto neplatí.

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 21:07)

Právě kvůli takovým nesmyslným názorům pánbíčkáři normálním lidem pijí krev. Však po křesťankách nikdo nechce, aby šly na potrat. Tak proč bezvěrkám vykládáte, že při potratu vraždí? --------------- Rozhodující jsou fakta. A když plod nemá vědomí, je jen živočich. A kuřeti křesťan zakroutí krkem bez výčitek.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 3. 7. 2022 - 17:07)

no...na Ukrajině se to děje a nejsou si jistí ani ochmýření chlapíci.

nona (Ne, 3. 7. 2022 - 17:07)

To taky. Hlavně tam jde o desetileté dítě. A ta nenávist k těm lidem je obrovská...Jak může někdo v této souvislosti tak uvažovat?

Reklama

Přidat komentář