Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

z fb (So, 2. 7. 2022 - 10:07)

Luboš: "Česko přebírá vedení rady Evropské unie ! Slavnostní předání probíhá v Litomyšli ! Takže 8.7. Praha pojďme všichni a Evropa bude naše. Převezmeme to !" Co tím myslel, že Evropa bude naše.

-Aleš- (So, 2. 7. 2022 - 10:07)

To nevím jak to myslel, ale dneska v kocovině natočil další video, ve kterém mluví nějak z cesty. Neměl jsem na to nervy, tak jsem to posouval dopředu a pořád mlel o nějakých vesmírných lodích a že lidi věří pičovinám. Tak jsem si vzpomněl jak propagoval, že je země placka. Evidentně převzal roli lidového kazatele pro těch pár zmatených ženských, které ho ještě sledují a v těch jeho názorech ho podporují, protože nemají nic kloudnýho na práci.

z fb (So, 2. 7. 2022 - 13:07)

To jsem ještě neviděl, člověk na ty bláboly musí mít náladu, ale díky za upozornění. Možná to raději vynechám :)

Andrea (Pá, 1. 7. 2022 - 13:07)

ahoj Milu, dneska je patek,tak jedu na Slovensku. Beru si i kvetak sebou. Chci pozdravit Hosta, dedku Abe. taky chci pozdravit Aleska. Jsem hodne hodne natesena, protoze na Slovensku bude sexik. Mejte se hezky, zdravim. Ahoj Milu.

Návštěvník (Čt, 30. 6. 2022 - 11:06)

Miluno to máš moc šikovné děti. Tak jim připrav nějakou oslavu :-)

Miluna (Čt, 30. 6. 2022 - 11:06)

Otíku je střídavě.Včera u nás už počasí lidem zaplavovalo garáže.Blesk chvíli vyřadil wifi.A dnes mi děti přinesli vysvědčení.Ríša jednu trojku z matiky a Zdena samé jedničky, jediná z celé třídy, neuvěřitelný pro mě.

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 22:06)

Tam je to výživná diskuse. Člověk se dozví perly. Třeba že déšť je dobrý pro přírodu. Tak jo :). Ten Alešův odkaz je mazec. Buchtička, pipinka, kafíčko, rybníček, chaloupka, ... Ta představa, že to píše 60 letý chlap je příšerná. Teda ono by to bylo děsný i kdyby to psala mladá holka, ale tam bych pochopil, že si hraje s honiči, dělá jí dobře, že ji žerou z ruky.

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 23:06)

Je to tam taková dětská diskuse, objevy roku. Párkrát jsem tam koukla a jednou všichni koukali na kamery, potom všichni kupovali knihu, teď všichni pojedou na Ještěd a doma budou čumět na bouřky. Takový divný stádečko.

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 21:06)

On teď stalkuje Lallu, ale pod jiným nickem jsem si všimla.

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 20:06)

Uklidněte se fantastové. Host už dávno nepíše ani na ROMY, ani na Doktorku, neboť má početnou dámskou klientelu, kterou nestíhá uspokojovat.

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 17:06)

To asi není "náš" Host. V té době už asi psal jako Abe a jeho příspěvky se poznají podle toho, že píše jen o sobě, co on prožil, jakej je borec, a tak. Ten Libor je exemplář :))

-Aleš- (St, 29. 6. 2022 - 18:06)

Asi máš pravdu, ten Host má jinej styl. Mě zmátl zdvojenej příspěvek, tak jak to někdy dělal náš Host. Ta diskuze byla pěkně pitomá, ale co chceš od ezoterika :-)

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 21:06)

Jaký ezoterik???

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 21:06)

Host je ortodoxní ateista.

-Aleš- (St, 29. 6. 2022 - 15:06)

https://diskuse.doktorka.cz/libi-vam-jak-holka-kluk?page=176

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 17:06)

No hrůza. Jestli taky není něco z toho Host?

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 15:06)

Takový diskuze kde starej chlap ze sebe dělá mladou holku jsou trapný a příšerný. Strašný sračky. Jak to někoho může bavit?

Ota (St, 29. 6. 2022 - 13:06)

Tak co Miluško jak se máš?

Andrea (Út, 28. 6. 2022 - 15:06)

Ahojte lidicky, ahoj Milu. Ja prave prijela ze Slovenska a prinesla jsem si sebou kvetak. Tak budu delat kvetak. Milu co budes kuchtit? Chtela bych mit kvetak porad a porad a porad. Myslim, ze mam uchylku na kvetak, musim se priznat, ze se o ten kvetak i otiram prsama a hodne mne to bere. Miluju kvetak. Ahoj Milu

Návštěvník (Út, 28. 6. 2022 - 19:06)

Jsi to ty Hoste?

Reklama

Přidat komentář