Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Lenka (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Já to pustila schválně na fesťáku po prohrané sázce, docela ostuda. Hned se mi vrátily vzpomínky když jsem musela v 7 třídě jít po ulici domů v počůraných teplácích, když jsem si nestihla odskočit a pustila to do gatí jako malé děcko.

Denča (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Hele řekla bych že na fesťácích se to stalo hodně lidem. Je to i pochopitelné, hodně pití, špatný přístup k WC a nehoda je hned. Jen nevím proč ses vsázela zrovna o něco takového, vždyť kdo by se chtěl procházet počúraný mezi lidmi.

Lenka (Čt, 21. 7. 2022 - 11:07)

To si na mě vymyslely kamarádky. Vědí o mě, že se vyhýbám jakýmkoliv trapasům, protože jsem hrozná stydlivka. Bylo několik návrhů a tenhle mezi holkama vyhrál. Navíc jsem si byla naprosto jistá, že neprohraju, ale nevyšlo to. No větší ponížení si na mě už vymyslet asi nemohly, ale neměla jsem se vsázet.

Radim (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Jo to je fakt taky se mi povedlo si cvrnknout do gatí a k mojí smůle dost viditelně takže se kámoši celkem zasmáli. Mě teda do smíchu moc nebylo, ale být holka tak bych se tím tak netrápil.

Denča (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

To se prostě stane a člověk se stydí i sám před sebou, takže pokud jsou u toho diváci, je to o to horší. Jen by mě zajímalo, proč si myslíš, že by ses s tím jako holka netrápil? Myslíš že pro holky je to menší trapas?

Olina (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

ja teda před lety, když mi doktorka lámala špatně srostlou nohu, ještě mi řekla, že před tímhle zákrokem jsem si měla odskočit...

Tonda.wet (So, 16. 7. 2022 - 09:07)

Dobrý den chtěl bych se zeptat stalo se vám někdy že jste se pocuraly do oteplovaček nebo zimní kombinézy děkuji

Tonda.wet (Čt, 30. 6. 2022 - 09:06)

Já zimní kombinézu nosím ráno a když se v létě ochladí jako bývá ten to týden a nosím ji i do spaní vím že to zní zvláštně ale já se vni nezpotim

Lucka (So, 25. 6. 2022 - 04:06)

JA PRÁVE TERAZ POCIKANA V POSTIEĽKE. MAM 14ROKOV A POCIKAVAM SA NASCHVAL

pet (St, 29. 6. 2022 - 23:06)

No a tvorim rodicom to nevadi?

Lucka (Pá, 22. 7. 2022 - 23:07)

Nevedia tajim to pred rodičmi vzrusuje ma to.

Tonda.wet (So, 25. 6. 2022 - 11:06)

Ahoj chtěl bych se ti zeptat doceho se pocuravas stalo se ti někdy že ses pocural do oteplovaček nebo zimní kombinézy já se občas do toho pocuravam

Vigigigigigig (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

Fuj

Karel Šelsrát (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

Dobrý den. Já jsem se naposledy počůral dnes ráno při sraní.

Eulálius Blitek (Út, 21. 6. 2022 - 13:06)

Jo, to je vždycky obrovská úleva. Já každý den večeřím různé saláty, salámy, pomazánky, paštiky a podobné věci. Většinou to celé zapiji šesti až osmi pivy. Takže mě každé ráno sraní a chcaní vyžene z postele. Pokaždé mám co dělat, abych to stihl na hajzl a neposral se po cestě. Ještě, že to mám jenom pár metrů a cestu na toaletu si pamatuji. Ihned po dosednutí ze mne za doprovodu strašlivých zvuků vyletí první várka sraček. Současně začnu velice silně chcát. Vzápětí mne zachvátí strašlivé křeče, začnu se silně kroutit a potit. Také začnu strašně krkat a chvílemi to vypadá, že budu i blejt. K tomu ale naštěstí většinou nedojde. Vše přejde až poté ze mne vyletí druhá, ještě větší porce sraček. Poté si pořádně vytřu prdel a vyrazím do práce. Ještě když odcházím, je po celém bytě cítit strašlivý smrad z mých hoven. A tohle se opakuje každý den po mnoho let.

Market (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

Ja teda při screeningu v těhotenstvi, přímo při vyšetření, brrrr nepříjemný zážitek : ( nepochopím jak tohle může někoho vzrušit.

Janek (St, 22. 6. 2022 - 15:06)

To bych teda nechtel byt tvuj doktor, nechapu proc si to tam pustila...

Market (Čt, 23. 6. 2022 - 13:06)

no chtěla bych vidět tebe frajere, kdyby ses musel napít, dvě hodiny nechcat a potom by ti doktor tlačil na měchýř a ty by jsi byl ve třetím měsici, ale jinak se to dobře keca a sesměšňuje druhé že.

Janek (Čt, 30. 6. 2022 - 15:06)

Klíd Market, nikoho nezesmešňuju, jen se dívím, že si to nevydržela to je vše, ale asi se to stává no, u nás na střední se tohle stalo spolužačce, v hodině se nesmělo a ona se bohužel...

Market (Pá, 8. 7. 2022 - 13:07)

no neboj, taky si toho užiješ až budeš chodit na urolku s prostatou a sedět v čekarně s připochcanýma kalhotama, pak uvidíme jak dopadneš... Pak pochopíš spolužačku i mě.

Reklama

Přidat komentář