Reklama

Děti a punčocháče.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 07:07)

Je to eshop cenyrez dají se tam sehnat punčocháče 180 a nebo dětské puncochacky pletené u nás www.detskepuncochace.cz tam dělají punčocháče šité na zakázku od batolat až pro dospělé a různé druhy barev....

Tonda.wet (Pá, 1. 7. 2022 - 05:07)

Dobrý den paní Lído ja se omlouvám jsem na tom podobně jako váš kluk od malička jsem zmrzlik za to nemůžu že nosím zimní kombinézy a punčocháčky pod tím jako malé jsem prodělal spoustu nemoci a bohužel jsem i po korzetu páteře a zimní kombinézy mě hrejou i vlete mě chladí že se nezpotim a bohužel jsem alergický na sluníčko nevím jestli vás kluk se někdy koupal v něčem moc děkuji za radu

Bouše (St, 29. 6. 2022 - 21:06)

Tondo moc neděkuj a alou spát. Pěkně dostaneš pyžamový overal s laclem a plenu a mamka tě upevní popruhama k posteli protože si zase neklidný. A pak tě umístí do léčebny do síťového lůžka

Tonda.wet (St, 29. 6. 2022 - 21:06)

Bouše já pyžamovy overal nemám a pleny nenosím já do spaní mívám zimní kombinézy nebo oteplovačky když je chladno tak mívám i punčocháčky pod tím a to samé mám i pod stanem jen kombinézy s punčocháčky

Tonda.wet (St, 29. 6. 2022 - 20:06)

Zdravím chtěl bych se zeptat jaké punčocháčky nosíte pod zimní kombinézy moc děkuji nebo i do vody když tak moc děkuji

Tonda.wet (Út, 28. 6. 2022 - 14:06)

Dobrý den proč mi nadáváte zrovna jakou kombinézu máte jestli je to možné moc děkuji

Terka (Ne, 26. 6. 2022 - 20:06)

To jsem ještě neslyšela aby dítě se koupalo v zimní kombinéze já bych pochopila kdyby dítě mělo v bazénu plinku místo plavek. Ale teď v létě nosit zimní kombinézu či punčocháče mne přijde ujeté. Vám snad není.

M (Ne, 26. 6. 2022 - 20:06)

Pro tondu tak si vezmi neopren pod něj si dej punčocháče a punčochové tričko až ti ho mamka usije a pak prisije k puncocham a budeš mít puncochovou kombinézu.

Tonda.wet (Ne, 26. 6. 2022 - 21:06)

Já bohužel neopren nesnesu na těle mám po něm vyrážky zkoušel jsem to víte jaké to je po korzetu páteře když nemůžete mít plno oblečení a tělo to nesnese zkoušel jsem tepláky a hodně studií ve vodě vím že to zní pro někoho divné ale když se koukněte na YouTube na isr snow suit swim nebobfb dělají se kurzi pro děti

Tonda.wet (Ne, 26. 6. 2022 - 18:06)

Zdravím ano nosím punčocháčky taky od malička nosím je pod kombinezou venku do stanu

Tonda.wet (So, 25. 6. 2022 - 18:06)

Ahoj nikomu nic nepřeji já zimní kombinézy mám ze zdravotních důvodů nechci to tu řešit mrzí mě jedna věc že z člověka dělají úchyla hnet bohužel problémy mám už od narození jsem byl modro fialový a hodně studený

Bouše (So, 25. 6. 2022 - 21:06)

Tondo nelži. Díval jsem se na ten tvůj FB profil. Máš tam profilovku jak v zimní kombinéze lezeš do bazénu. A stačí si tam prohlídnout fotky těch reagujících a je to uchylárna. Ale jsi alespoň originální.

Tonda.wet (So, 25. 6. 2022 - 21:06)

Ano koupu se v zimní kombinéze mě totiž ve vodě hrejou i když vylezu z vody tak hřeje já bohužel nemůžu mít kraťasy a tričko já když vylezu z vody tak se začnu klepat zimou a trvá to dlouho než se zahreju pro to mám zimní kombinézy ve vodě

Lída (So, 25. 6. 2022 - 00:06)

Není to kombinéza zimní ale letní koukala jsem na netu a zahlédla jsem teplakove kombinézy letní tak je nosí s punčocháči do stanu už si to v tomto měsíci vyzkoušel a bylo mu to příjemné ale i s plenkami rovnou a ráno byl vždy mokrý a posrany spalo se mu jako miminu zalezl do spacáku že vůbec nebyl vidět ráno dostal čisté jednorázové pleny a kraťasy a bylo vše v pořádku a pohodě.

Tonda.wet (So, 25. 6. 2022 - 04:06)

Dobrý den já teplakovou kombinézu mám taky ale bohužel ji moc nenosím mě se v noci kroutí a proberuse bohužel já spím od malička v zimní kombinéze je hodně příjemna na těle krásně klouže vůbec se mi ne kroutí na těle a mám ji jako spacák musím říct že se ve spacáku nevyspim vadí mi když se nemůžu otočit já co mám zimní kombinézy tak mají v sobě i mikinu že vni je akorát bohužel též nosím i punčocháčky já bohužel mám problém i když vylezu z vody tak se začnu klepat zimou a trvá dlouho než se zahreju chtěl bych se zeptat v čem se koupe jsem totiž alergický na sluníčko moc děkuji posílám i mailik [email protected] moc děkuji

Lída (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Náš syn 12 let nosil punčocháče vždy když jsme stanovali že ve spacáku mu nebyla zima ale to i přes léto většinou on je zmrzlik vždy mu punčocháče vyhovali ale zkoušel i zimní kombinézu a od jisté doby punčocháče nechce do stanu jen zimní kombinézu a spacák ale vždy mu řeknu že když se mu náhodou bude chtít na wc tak se akorát pocura či pokadi než se vysvlekne z kombinézy tak si řekl o plenky bohužel tak jak řekl tak dostal.

Tonda.wet (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Dobrý den já bohužel též nosím zimní kombinézy do stanu bohužel jsem na tom podobně chtěl bych se zeptat jaký kombinézy má moc děkuji

Tonda.wet (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Dobrý den já těch kombinéz mám více ohledně střídání já bohužel v tom spím už od základky když jsem v noci spal a probudil jsem se několikrát za noc bohužel jsem míval dost vysoké horečky a mamka mě v zimní kombinéze hodila do vany bohužel mi to pomáhá na uvolnění svalů rýmy a horečky

M (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Ale to si musel vypadat v punčocháčích a zimní kombinéze do vody se leze přeci polonahaty s plavky a ne v punčocháčích a zimní kombinéze jsi normální člověk..

Tonda.wet (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Ano jsem normální je to hodně příjemné krásně to ve vodě hřeje i když vylezes ven není ti zima a rychle to schne

Reklama

Přidat komentář