Reklama

Hyperaktivita dětí a lepek

Bella (Pá, 27. 1. 2023 - 12:01)

jojo, pročtu k tomu potřebné informace a zakoupím to měsíční balení. Za zkoušku nic nedám. Takže děkuji za doporučení konkrétního výrobku

Petra (Út, 24. 1. 2023 - 13:01)

No my medikaci od lékaře nemáme. Spíš jsme se sami rozhodli, že to něčím podpoříme abychom urychlili nějak zlepšení. A právě o tom přípravku Equazen jsem hodně četla a je hodně doporučován.

Evina (Čt, 19. 1. 2023 - 13:01)

No s problémy s chováním a učením se dá pracovat různě, záleží jak velké "problémy" je potřeba řešit. a zda máte nějaké léky od lékaře nebo třeba to pomůže řešit doplněk stravy

Kamila Leová (St, 27. 7. 2022 - 20:07)

Koukněte na www.equazen.cz, je tam napsáno vše

Dana (Út, 26. 7. 2022 - 13:07)

to je nějaká kůra?

Míša (Po, 25. 7. 2022 - 14:07)

děkuji za tipy, o equazenu jsem četla, ale ještě jsme nezkusili, tak koupím balení

Pavla KL. (Pá, 24. 6. 2022 - 07:06)

Super, tak to jsem ráda za dobré ohlasy, vyzkoušíme též

Linda (Út, 21. 6. 2022 - 20:06)

nám jednoznačně pomohl přípravek Equazen.. vřele doporučuji www.equazen.cz

Karolína P. (Čt, 23. 6. 2022 - 17:06)

ano, i my s equazenem máme dobrou zkušenost

Doporučuji knih (Ne, 28. 12. 2014 - 20:12)

Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnostiJohn Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět. http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Romana S. (Út, 3. 11. 2009 - 19:11)

Ahoj, má dcera (6 let) se také jevila jako silně hyperaktivní dítě a opravdu jsme si zakusili. O bezlepkové dietě a autismu + hyperaktivitě mi řekla švagrová, a protože se u manžela i syna projevila celiakie - prostě jsme dietu začali doma vařit a dcera ji drží také (rok a půl). Její stav se neuvěřitelně zlepšil - žádné bloky, žádné scény... Neuvěřitelné!!! Omega 3 taky dávám, ale teprve krátce - špatně jedla a myslím, že jí to také pomohlo. Oboje můžu doporučit! R.

Hňupe, (Po, 12. 10. 2009 - 21:10)

proč furt cpeš ten svůj spam do všech diskusí?

tojesila (Po, 12. 10. 2009 - 18:10)

Mrkněte i na http://www.tojesila.cz/

Veronika (Po, 12. 10. 2009 - 11:10)

Mají v sobě omega-3 nenasycené mastné kyseliny a vitamíny..Mrkni na jejich webovky, mají to tam pěkně popsané. http://hvezdici.cz/

Kristýna (Čt, 8. 10. 2009 - 11:10)

Ahoj. A co ty hvězdíci vlastně obsahují...?

Veronika (Čt, 1. 10. 2009 - 11:10)

Ahoj. O bezlepkové dietě jako lék na hyperaktivitu jsem ještě neslyšela. Ale zní to zajímavě. U nás zabral "zápřah" od rána do večera a dětský doplněk stravy hvězdíci.Jsou to takové pomerančové bonbónky, které mají příznivý vliv na hyperaktivitu a soustředěnost.

Romana (St, 9. 7. 2008 - 16:07)

Ahoj. Mám stejnou zkušenost. Po zavedení bezlepkové diety se hyperaktivní dcera (4) úplně změnila. Je to neuvěřitelné, co strava dokáže. Trápili jsme se celé 4 roky. Teď máme sice živé, ale ne nezvladatelné dítě, které trpí záchvaty zuřivosti kvůli každé maličkosti. Dokonce si sama řekne o jídlo, každé sousto jsme jí nutili. Pozitivně se to odráží v našem rodinném životě, stojí to za to. Doporučuji a zdravím. Romana Sklenaříková

Kočiová (St, 21. 5. 2008 - 16:05)

U moho syna se hyperaktivita po zavedení bezlepkové stravy taky ztratila, takže lze jen doporučit. Samozřejmě je nutné se také kromě lepku vyvyrovat i chemických barviv v jídle, ale výsledek se vyplatí.

Ala (Pá, 16. 11. 2007 - 16:11)

Zadej si do vyhledávače www.google.cz bezlepkova dieta a naskočí ti hodně dostupných stránek, dokonce je někde seznam potravin na trhu.

Ala (Pá, 16. 11. 2007 - 16:11)

Zadej si do vyhledávače www.google.cz bezlepkova dieta a naskočí ti hodně dostupných stránek, dokonce je někde seznam potravin na trhu.

Reklama

Přidat komentář