Reklama

Hyperaktivita a panicky syndrom

Míla (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Díky moc všem za doporučení a rady. Rozhodně se na to podívám a zřejmě i zakoupíme. Hodně jste mi tu pomohly. Díky a mějte se

Jaroslava (Ne, 22. 1. 2023 - 10:01)

Máte pravdu a nezbývá než souhlasit, taky máme lehce "divočejší" dítko, zkoušeli jsme to řešit různými způsoby a po všem možném co jsme zkusili je ten equazen opravdu jediný funkční doplněk stravy. Takže já bych už taky neměnila

Linda (So, 21. 1. 2023 - 10:01)

Tak ze všech přípravků o kterých slyším od rodičů mi přijde, že ten equazen je poměrně dobrý. Že fakt rodiče vidí výsledky a u děti jsou znatelné změny. Pokud bych sama něco měla svému dítěti koupit, tak jedině equazen mi přijde, že za něco stojí

Evelin (St, 18. 1. 2023 - 17:01)

Souhlasím. Já teda nejsem žádný extra odborník, ale dost jsem si četla na www.equazen.cz a příjde mi to super. Je to zce přírodní a dokonce pro oděti už od 3 let, působí to opravdu věrohodně

Iva (Čt, 28. 7. 2022 - 16:07)

to je hodně individuální, ale po měsíci užívání byste už nějaký rozdíl vidět mohli

TTEEE (St, 27. 7. 2022 - 20:07)

jak dlouho to musím dávat než uvidím efekt? Myslím ten equazen...

Silvie (Út, 26. 7. 2022 - 13:07)

našla jsem to na www.equazen.cz, mají tam toho napsanýho dost, to vyzkoušíme taky

jana (Po, 25. 7. 2022 - 14:07)

díky za tip na ten equazen, neznala jsem ale určitě vyzkoušíme

Jana (Ne, 26. 6. 2022 - 18:06)

tak to asi vyzkoušíme...už nevím co se synátorem dělat

Iva P. (So, 25. 6. 2022 - 12:06)

co tak mezi řečí říkají, tak jako jo, prý je ten Equazen dobrej

jana (Út, 21. 6. 2022 - 20:06)

znáte někoho kdo užívá toto na poruchu pozornosti u dětí? www.drmax.cz/equazen

Laura (Pá, 24. 6. 2022 - 07:06)

my přímo ne, ale sousedka o něm často mluví, dává synovi

johanka.13 (Ne, 12. 10. 2008 - 22:10)

Dobrý den, náš syn chodí do druhé třídy...zajímá se o spoustu věcí - především z oblasti přírody....ve škole ho baví a jde matematika, ovšem kámen úrazu je psaní, opis a přepis textua diktáty...do psaní ho musím "strkat", neustále něco zapomíná, ztrácí, poslední dobou řešíme problémy školní nezvladatelnosti...teď jsme se objedbali do PED. PSYCH. PORADNY...chtěla bych synkovi pomoci...,myslím si,že ze spousty věcí je zmatený a neví si sám rady....Co Vy na to???Zvládneme to???Tak nějak jsem poslední dobou bezradná...díky

Johan Zdenek (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Jak se vypořádat s hyperaktivitou,panikou

Alena (Ne, 3. 2. 2008 - 22:02)

Dobrý den,prosím o radu, mám ročního vnoučka, domnívám se také že je hyperaktivní, pořád musí něco kutit, je ohromně vynalézavý, chodí už od 11 měsíců a to tak že nechodí ale lítá a nechce poslechnout, neustále mu hrozí úrazy, ale co je nejhorší krom hysterie má stále od miminka nějaké křeče v bříšku, v noci se stále budí , dcerka si slibovala že až bude malý lézt, až bude chodit, že se to upraví, neupravilo, je to stejné.Vyzkoušela všechno možné, už snad ani nic neexistuje co by ještě vyzkoušet mohla, na různých vyšetřeních byl a nic se nezjistilo.Bojím se o něj, větříky to být nemohou, ale co způsobuje ty jeho křeče že tak usedavě pláče, dcerka je nesmírně vyčerpaná a také se už bojí co to je s ním, ve dne si hraje a dovádí, je prostě neunavitelný.Po porodu mu naměřily 10 abgar skore, což znamená že dítě je naprosto v pořádku, můžete nám někdo poradit, nemá někdo z vás podobné zkušenosti?Děkuji předem.

hANKA (Čt, 17. 1. 2008 - 20:01)

IVANO, moc doporučuji knihu Poruchy pozornosti v dětství i dospělosti, Hallowell, Ratey, Praha 2007.

P. (Čt, 9. 8. 2007 - 19:08)

Je velmi vhoný a účinný eeg-biofeedback.(dlouhodobá metoda,ale trvalé účinky)

Iva (Po, 16. 4. 2007 - 11:04)

Synovi bude 29.srpna 6 let.Mám velké dilema,několik měsíců se nemůžu rozhodnout dát ho do školy,nebo dát odklad.První paní psycholožka navrhuje odklad kvůli hraničnímu věku,že mu nic neuteče.Syn čte,je velice aktivní,nevím jestli hyperaktivní,ale živý,do všeho se hrne.Chce abych mu dávala slovní úlohy,čte,hraje nám divadlo,zpívá,hraje na klavír.Prostě živel.Do školy se velmi těší.Nevím co by dělal ještě další rok ve školce.Tak jsem se nespokojila s návrhem a objednala se k druhé paní psycholožce.Ta po testech udělala závěr,že je syn nadprůměrný,má výbornou paměť,a proto zralý do školy.Nedoporučuje v žádném případě odklad.Tak a teď je na mě ta zodpovědnost.Nechat mu ještě rok dětství anebo v září škola s o rok až o rok a půl staršími dětmi?Děkuji za radu,Iva.

Ivana (So, 20. 1. 2007 - 18:01)

Dobry den,jiz delsi dobu pozoruji ze se mnou neni neco v poradku,uz jako dite jsem mela problemy se soustredenim na cokoliv a byla jsem i hypnotizovana odbornikem,chodili se mnou k lekari,ale jen jsem slysela,ze chvili neposedim,drive se to snad ani nelecilo.Porod pry byl velmi tezky rikala maminka,na kleste a museli me hodne krisit.Nyni v pokrocilem mem veku(jsem jiz babickou)stale vice pozoruji,ze se absolutne soustredim na praci,odbiham od ni za ruznymi zaminkami,nekdy pobiham zmatene nez udelam co mam,praci potom delam ve stresu na posledni chvili,bohuzel zapominam to co,jsem si pracovne vzdy pamatovala,zamenuji pismenka pri psani a cteni a vzdy popletu vyznam ciziho slova a nikdy ho nereknu spravne i kdyz vim o co jde,nevim jak presne zde vypsat svoje problemy.....I tady tezko hledam slova aby to melo logiku.V predeslych letech jsem tyto problemy taky mela,ale mnohem slabsi,dalo se to zvladnout.Nevedela jsem ze tohle muze potkat dospeleho cloveka,ale asi se to tahne od detstvi.Snad nekdo poradi,dekuji a preji hezky den.
Ivana

Petra (Pá, 5. 1. 2007 - 15:01)

Tvrdit u dvouletého dítěte, že je hyperaktivní je podle mě nesmysl. Naše holka byla odmalička divoká, ale přisuzovali jsme to pouze povaze, prostě živel, žádná bábovka. Teprve ve školce se začaly dít věci :o)... A s nástupem do první třídy to všechno začalo. U dvouletého dítěte bych se závěrem počkala.

Reklama

Přidat komentář