Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Tonda.wet (So, 25. 6. 2022 - 11:06)

Ahoj chtěl bych se ti zeptat doceho se pocuravas stalo se ti někdy že ses pocural do oteplovaček nebo zimní kombinézy já se občas do toho pocuravam

Vigigigigigig (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

Fuj

Karel Šelsrát (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

Dobrý den. Já jsem se naposledy počůral dnes ráno při sraní.

Eulálius Blitek (Út, 21. 6. 2022 - 13:06)

Jo, to je vždycky obrovská úleva. Já každý den večeřím různé saláty, salámy, pomazánky, paštiky a podobné věci. Většinou to celé zapiji šesti až osmi pivy. Takže mě každé ráno sraní a chcaní vyžene z postele. Pokaždé mám co dělat, abych to stihl na hajzl a neposral se po cestě. Ještě, že to mám jenom pár metrů a cestu na toaletu si pamatuji. Ihned po dosednutí ze mne za doprovodu strašlivých zvuků vyletí první várka sraček. Současně začnu velice silně chcát. Vzápětí mne zachvátí strašlivé křeče, začnu se silně kroutit a potit. Také začnu strašně krkat a chvílemi to vypadá, že budu i blejt. K tomu ale naštěstí většinou nedojde. Vše přejde až poté ze mne vyletí druhá, ještě větší porce sraček. Poté si pořádně vytřu prdel a vyrazím do práce. Ještě když odcházím, je po celém bytě cítit strašlivý smrad z mých hoven. A tohle se opakuje každý den po mnoho let.

Market (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

Ja teda při screeningu v těhotenstvi, přímo při vyšetření, brrrr nepříjemný zážitek : ( nepochopím jak tohle může někoho vzrušit.

Janek (St, 22. 6. 2022 - 15:06)

To bych teda nechtel byt tvuj doktor, nechapu proc si to tam pustila...

Market (Čt, 23. 6. 2022 - 13:06)

no chtěla bych vidět tebe frajere, kdyby ses musel napít, dvě hodiny nechcat a potom by ti doktor tlačil na měchýř a ty by jsi byl ve třetím měsici, ale jinak se to dobře keca a sesměšňuje druhé že.

Janek (Čt, 30. 6. 2022 - 15:06)

Klíd Market, nikoho nezesmešňuju, jen se dívím, že si to nevydržela to je vše, ale asi se to stává no, u nás na střední se tohle stalo spolužačce, v hodině se nesmělo a ona se bohužel...

Market (Pá, 8. 7. 2022 - 13:07)

no neboj, taky si toho užiješ až budeš chodit na urolku s prostatou a sedět v čekarně s připochcanýma kalhotama, pak uvidíme jak dopadneš... Pak pochopíš spolužačku i mě.

Wirklich (Út, 14. 6. 2022 - 15:06)

Vy tu poniektorí seno žeriete. :D

klarka (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Kdy napoledy? Dneska cesto z školy domů, hodně jsem potřebovala tak jsem si odskočila za křoví, ale když jsem si chtěla stáhnout kalhotky všimla jsem si že tam je nějaký kluk a kouká na mě. tak jsem si to rozmyslela, ale než jsem našla místo, kde nikdo nebude už mi to teklo zpod šatů po nohách

Tonda wet (Po, 13. 6. 2022 - 06:06)

Ahoj chtěl bych se zeptat stalo se ti to někdy třeba i v oteplovačkách

Tonda.wet (Út, 7. 6. 2022 - 16:06)

Ahoj já bohužel nosím takové ty to punčocháčky https://www.cenyrez.eu/cs/puncochace/72-puncochace-lachtan-uzky-pruh.html#/vybrat_variantu-a/velikost-xl já je nosím pod zimní kombinézou a oteplovacky bohužel to nosím i v létě když se ochladí já bohužel se v pyžamu nevyspim mě se zkrouti a proberuse několikrát za noc i zimou spím bohužel v zimní kombinéze

Natka (Po, 6. 6. 2022 - 00:06)

Omlouvám se že jsem tu teď nebyla aktivní ale mám v plném proudu učení na přijímačky a ještě jsem si našla nového kluka, takže toho mám fakt dost co dělat. Ale abych tady na vás taky úplně nezapomněla tak vám napíšu nehodu co se stala od doby co jsem naposledy napsala. Bylo to teď ve čtvrtek. Byly jsme s kamarádkou v kině. Vypila jsem tam dost pití protože bylo teplo a měla jsem žízeň. Seděli jsme v polovině řady a kino bylo úplně plné. Tak za polovinou filmu se mi začlo chtít na záchod, ale řekla jsem si že vydržím. No bylo to čím dál tím akutnější. Ale nechtěla jsem už procházet před všemi těmi lidmi když už to bude končit. Pak už to teda konečně skončilo, všichni jsme se zvedli a rozešli jenže já jsem cítila že už to bude docela na hraně. Než jsem se propletla mezi lidmi tak to trvalo, protože jsem ještě musela křížit nohy abych se nepočůrala. Samozřejmě když jsem se po takové době konečně dokroutila k záchodům tak tam byla fronta minimálně pěti holek. Tak nějak jsem to čekala, ale doufala jsem že bude volno. Musela jsem tedy přemýšlet co dělat. Řekla jsem si že zkusím vyjít ven tam je hned kousek za kinem takový parčík a tam to snad půjde, kamarádka šla samozřejmě se mnou aby mě podpořila. Chtěla jsem jít rychle ale prostě to nešlo, držela jsem se za pipinu a bylo vidět že nejsem vůbec v pohodě. A pak to najednou přišlo ten tlak už nešel vydržet, rukou jsem to neudržela a jen jsem cítila jak se horké mokro valí do kalhotek a riflí. Než jsem stihla zareagovat a zastavit to už jsem měla na riflích obří mokrý koláč. Kamarádka ví že se mi to stává a hned mě utěšovala a pomáhala mi. No cestou do toho parčíku jsem si ještě trochu cvrnkla ale to už asi bylo jedno. Tam jsem to tedy za keříkem dodělala. Ale flek jsem i tak měla obrovský, ta cesta 10 minut domů byla na jednu stranu peklo na druhou stranu mě lehce vzrušovala představa že mě takhle někdo vidí. Každopádně došla jsem domů tam nikdo nebyl takže jsem si říkala že ani nic nebudu muset vysvětlovat a nebude poučování o včasném chození. Jenže opak byl pravdou máma přišla s tím že ví co se stalo že ji to sousedka řekla jak mě viděla počuranou. A jak je možné že zase dělám takovou ostudu, no fakt peklo. Ale co už mi to je asi jedno.

Honza (Út, 19. 7. 2022 - 11:07)

O víkendu jsem potkal jednu počůranou holku. Na chodníku se za ní vytvářela stopa, jak jí kapalo z rozkroku. Nebyla jsi to náhodou ty?

leon (Čt, 16. 6. 2022 - 11:06)

Tak byla to jen nehoda.Nadávala ti máma hodně?To sis měla vzít do toho kina natahovací plenku nebo rovnou zalepovací.Tvůj kluk ví že se ti stávají nehody a občas nosíš ty plenky?Na noc máš plenku nebo tu podložku?

Natka (Čt, 16. 6. 2022 - 23:06)

Né máma byla docela v pohodě tak normálně, tak mohla jsem si vzít plenku ale chtěla jsem si vzít něco pěkného a nebýt jak malá takže jsem to uznala za zbytečně, bývalo by se to hodilo. Můj kluk ví že se mi to občas stane ale zdaleka neví o všech, takže si myslí že se mi to stane jen výjimečně. Na noc mám vždy podložku a občas když se mi chce nebo se necítím dobře tak i zalepovací plenky.

Tonda.wet (Po, 6. 6. 2022 - 05:06)

Ahoj krásný příběh hlavně si stoho nic nedělej já jsem potkal nedávno dvě holky ve městě měly též ryfle a obě byli mokré a smáli se tomu že se počůraly aby tě druhé to nebylo líto já bohužel nosím oteplovačky a mikinu a zimní kombinézy i v létě mám problém od malička se zády a měl jsem korzet k vůli páteři a jsem alergický na sluníčko a na silonove mikiny ale když se ochladí malinko tak se začnu klepat zimou škoda je že nemáš nějaký oteplovacky

Lucka (Ne, 5. 6. 2022 - 16:06)

Pochcala jsem se těsně ve dveří a už to teklo na zem. Měla jsem sukni, tak jen mokrý kalhotky a nohy

Tonda.wet (Ne, 5. 6. 2022 - 17:06)

Dobry den taky se mi to stalo před vchodem bohužel stalo se mi to nedávno v zimní kombinéze teklo mi to nohavicema ven [email protected] moc děkuji

Reklama

Přidat komentář