Reklama

Obřízka

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 18:07)

Kdybys tady dobře četl, tak bys věděl, že loďáci o tom vydali zprávu, že se utopil. Bylo to na internetu, někde je tu odkaz.

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 18:07)

Loďáci vydali prd...tam jenom zveřejní co jim někdo napíše...je tam nástěnka na parte.... Kdybys tam napsal že umřel Franta Jouda, tak by to také zveřejnili.....navíc tam byla jenom textová zpráva, žádné parte....je to podivné...

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 18:07)

Žádné parte nebylo. A neznevažuj to oznámení, doporučuji ti. Je nás tady několik, kteří jsme ho znali i mimo Doktorku.

Joska (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

Uvidím u Kapitána.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

tak to jsi blbý a ještě blbější, Kapitáne.

Martina (Út, 21. 6. 2022 - 10:06)

To se neobávej, Já vím jak vypadal a jestli žije, tak si bude velmi podobný a ještě má jednu maličkost, která se jen tak napodobit nemůže........

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

Z tebe by Vlas neměl radost, vypadalo to, že tady s ním vycházíš a teď tady jedeš fejky a pochybnosti.

Martina (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

:(((((

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 08:06)

Napiš sem jeden příspěvek jako registrovaný

T.Vl. (Út, 21. 6. 2022 - 05:06)

Ted nevim, zda toto napsal psal Zkoumal nebo pokrytecký evangelikál, je mi jasné, že darknet používají oba dva a ja se ho naucil uz drive pouzivat taky. S Jirkou jsem si opravdu telefonoval, jen to probehlo jinak nez on popisuje!

asi tak (Po, 20. 6. 2022 - 22:06)

Byli lidi z webu krestanske-diskuse.net, co mě obohatili. To byl náš nejstarší a graficky nejlepší domovský web. Nicky jako Borius, Karel, Opičák, Spitfire, ale i Gregorios777 - to byly osobnosti s nějakým uceleným myšlením. Nemusel jsem s nimi souhlasit, přeli jsme se, ale někam to vedlo. A Tondou Vlasem to bylo jen vyvracení jeho sraček, co si vymýšlel....

Tony (Út, 21. 6. 2022 - 02:06)

Řekneš mi to do očí? Ty zmanipulivanej cirkumfetišito! Dám svou jedinou zdravou ruku do ohně, že budeš tak posranej, že se ani U kapitána neobjevíš

Tupá Anna (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Já jsem dnes dva Zkoumaly zarohla...svině jedny vopižlaný... Teď budou žrat kytky z podzemí.

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

je jich celá řada, ale pravý Zkoumal má určitě udělanou obřízku. Takže šmik šmik, pak se ukažte....

asi tak (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Měl morbidní obezitu, v telefonu chrčel při mluvení a popíral sám sebe, tzn. v telefonu přiznal, že do diskusí píše schválně provokace, kterým nevěří. Na netu psal, že je znovuzrozený křesťan, v telefonu se tomu smál a říkal, že je dekonvertita. Tvrdil, že je hetero, ale žádnou ženu neměl, ani se o ženy nezajímal. Zato byl denně na webu nakluky.cz, kde přes údajný inaktivismus vyhledával témata s mladými kluky, kde s nimi rozebíral penisy a sexuální praktiky.

nona (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Já si ten konflikt mezi vámi dvěma samozřejmě pamatuji. Jak říkám, Tony byl složitá osobnost, trpěl samotou a zároveň byl velmi společenský. Víra, která by mu měla život usnadňovat, mu jej naopak komplikovala. Když se začal věnovat tomu inactivismu, tak jej to naprosto pohltilo. Jeho život najednou začal mít smysl a on se do toho ponořil tak, že působil jakoby celou problematikou posedlý. proto ty souvislosti, které jsi popsal. Jo a hetero byl, o tom nepochybuj

Tony (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Zkoumale, já řeším vážnější věci, na dvou německých fórech. Jeden Němec je tam betonově přesvědčen, že obřízka, kterou mu udělali v jeho 6 letech je příčinou jeho homosexuality.

vtipné, no (Út, 21. 6. 2022 - 10:06)

Zkoumale, já řeším vážnější věci, na dvou německých fórech. Jeden Němec je tam betonově přesvědčen, že obřízka, kterou mu udělali v jeho 6 letech je příčinou jeho homosexuality.**************************** Je to fake nebo něco zkopírované, ale to je jedno. Důležité je, že mě to pobavilo. :-) Esoterická kauzalita. :-) Ustřihnou ti předkožku a začnou se ti líbit chlapi. :-) Ostříhají ti vlasy a začnou se ti líbit hrnce.. :-) Nebo si ostříháš nehty a začneš poslouchat dechovku. :-) Tomu se říká logika. :-)

Zkoumal (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Tak se sem přihlaš jako registrovaný a budu věřit

sardanapal (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Takže ty jsi si s ním volával ? A netvrdím , že byl střízlík , ale "morbidní obezita" při práci na šífu , mi jaksi nesedí . Protože na takových říčních šífech , většinou nebývají dvojkřídlá vrata a vjezdy , jak na trajektech ...
.

Reklama

Přidat komentář