Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Anonim (St, 6. 7. 2022 - 04:07)

Další hlupka.

ilona (Ne, 3. 7. 2022 - 18:07)

jak ho ma velkyho ? ma ho pres 20 cm ?

lenka (Ne, 3. 7. 2022 - 22:07)

ano ma ho hodne pres 20 cm porad mu stoji ,honi si ho mozna 7x dene

Kikina (Út, 28. 6. 2022 - 04:06)

Přes 10 cm ho měl syn v těch jedenácti. Teda když si s ním hrál a napnul se mu. Teď, v pravé pubertě bych řekla skoro 15 cm. Sem tam ho načapám, protože věčně má ruce mezi nohama, a vím, kde ho můžu v našem malém bytě skrytě chvíli sledovat. Pěknýho macka už má.

Linda (St, 22. 6. 2022 - 06:06)

Můj 14letý syn ho má hodně velkýho a dost mu to vadí tak ho má trvale zakrytého. Nosí na kalhotech nebo kraťasech pevně našité látkové kšandy a spojovací popruh na břichu H jak nosívaly malé děti. A zapínáme mu je vzadu na řemínky aby si je nesundával a byl klidný. Čúrá a kadí do plen.

Fráňa (Út, 21. 6. 2022 - 09:06)

Když měl syn 11, tak se mu už začal pomalu měnit. Zvětšoval se a i na kulkách to bylo znát. Ve 12 cti už onanoval a to ho měl dost přes 10. Teď, po roce už má pěknýho macka. Dřív jsem to vždy viděla při koupání, tak do těch jeho 11 a půl, teď syna mám možnost tajně vidět na chalupě. Pěkně si ho už zpracovává.

Peťka (St, 22. 6. 2022 - 05:06)

Našemu je přes 12 a ještě ho sem tam vídám při koupání když mu umyju vlasy nebo záda. Vždycky mu ho zahlídnu a taky se mu to mezi nohama mění. Je znát, že už ta puberta u něj nastupuje. Taky ho má hlavně na to honění.

Táňa (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Ahoj , minulej týden jsem viděla u vody paní se synem cca 10 let , kluk se asi nestyděl a převlíkal se klidně předemnou , ale co chci říct je to že jsem nevěřila očím když jsem ho viděla nahého.......... tak pánové měl ho cca 15 cm a dobrých 5 cm průměr ! Kdyby mě to někdo říkal tak bych mu nevěřila ani náhodou . Sama mám syna v jeho věku 11 let, a ten ho má 7 cm a o průměru ani nemluvím / žížalka /. Takže je to asi o genech dědičnosti atd.

klara (Po, 27. 6. 2022 - 16:06)

to musel byt krasny pohled ,ja bych to strasne rada videla takovou kladu u malyho kluka ,muj syn ma okolo 10cm v 11letech ,ale co jsi videla ty muselo byt obri ,to kdyz se mu postavi snad neni ani penis mladyho kluka

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 18:06)

To máš pravdu, to nebyl penis, byla v zoo a viděla slona, to jsi tak stejně blbá jako ona, že těm povídačkám věříš.

Laďka (Út, 28. 6. 2022 - 09:06)

Jsou to blbky co tohle píšou o těch velikostech. A ještě jim to některé věří. Kluka tak nenápadně od jeho deseti sleduju, vlastně od doby jeho polucí a taky ho měl nejprv do těch 10cm, a teď, chodí do sedmičky, tak snad nad 13cm. Prostě má při erekci šulina tak akorát na svůj věk.

Bob (Čt, 30. 6. 2022 - 11:06)

Akorát na svůj věk? Mně se zdá i těch 10cm moc, a to mu určitě ještě poroste. Co mám říkat já, s mými 5cm? Teď jsem byl na koupáku, byli tam malí cigáňata, ale každý v klidu 2x takový jako já když stojí. To nepotěší. Zato oni z toho měli velkou prču!

Laďka (Čt, 30. 6. 2022 - 12:06)

Jsou jistě rozdíly, někdy dost značné, ale syn, puboš, ho má opravdu už teď, a to má tak tak 14, těch skoro k patnácti cm. Sestřin kluk bývá často u nás, jednou jsem je přistihla jak si je ukazovali a taky ho měl málem jak dospělej.

ilona (Ne, 3. 7. 2022 - 10:07)

muj syn mel uz ve 13 letech velkyko 27cm a prumer 7.5 cm take jsem ho videla jak si ho s kamaradama ukazujou ,kdyz jsem spatrila ty jejich klady byla jsem docela v soku ,tet je mu 18 let a od te doby mu povyrost jen o centimetr nekdo dospiva uz docela brzo

Ruda (Ne, 3. 7. 2022 - 19:07)

přestante fantazirovat a nechte se vyšetřit u psychiatra,takových komentářu by si nikdo neměl všímat a vás by to přestalo bavit psát nesmysly

Bob (Út, 21. 6. 2022 - 07:06)

Tak tomu se opravdu věřit nedá. I těch 7cm, pokud mu stojí, se mi zdá na ten věk dost. A to mu určitě ještě vyroste. Také se převlékám, třeba na bazéně. Bohužel se mi nejvíc smějí malí kluci...

Bo (Čt, 16. 6. 2022 - 19:06)

Matka když viděla můj ztopořený ocas tak nevěřila vlastním očím. Spráskla ruce k sobě a říkala neschovávej ho a pak se na něj nemohla vynadívat.

Mikeš Donald (Út, 14. 6. 2022 - 23:06)

Chloupky jsem si musel začal tajně holit matky strojkem už ve dvanácti letech a jen proto aby mě měla pořád stejně ráda jako když mi ještě choupky nerostli.

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 22:06)

Můj syn má 11 let. Penis už mu stojí a on si s ním pořád hraje. Není to masturbace, ale spíš hraní si s penisem. Poznává své tělo a je vidět, že se mu to líbí. Akorát je schopný si s ním hrát třeba večer u televize. Takže ho samozřejmě vidím, ale vždy mu říkám, že takové věci má dělat u sebe v pokojíku, sám w v soukromí. Beztak za pár dní dělá to samé v mě přítomnosti. Zatím se nestydí, ale puberta se mu blíží, tak očekávám, že brzy už to bude dělat "tajně" v pokojíku. Jinak zatím nemá žádné chloupky a penis má zatím menší, řekla bych kolem 10 cm. Ale zase mu pěkně trčí, když mu stojí.

Denisa (Út, 14. 6. 2022 - 04:06)

Uvidíš, že za nějaký krátký čas si to už bude dělat pravidelně, nebude moci bez té onanie být. Ten můj taky přesně tak začínal. Teď má 12 a půl a mastí si ho ostošest. Někdy mám možnost tajně ho vidět a pěkně si to už dělá. Má ho napnutýho jak svíčka, asi těch 13 cm a až hledím, jak si ho dráždí a jak mu dává zabrat.

Reklama

Přidat komentář