Reklama

Výprask vařečkou

Valentýna (Čt, 23. 6. 2022 - 16:06)

U nás se to liší. Máme dva kluky, osm a deset let. Když jsou biti, tak většinou dostanou na spoďáry. Položí se na sedačku, nebo na postel, stáhnou pod zadek kalhoty, pak dostanou. Ono to bolí taky dost. Z velký prohřešek jsou pak biti na holou, to pak musí kalhoty i spoďáry úplně dolů. Většinou dostanou vařečkou, za větší lumpárnu řemenem, i na ty spoďáry jsou někdy biti řemenem. Ale před každým bitím se musí zout, pantofle dolů, sundat ponožky. Dostanou vždycky bosí, tak to máme zavedeno. Občas po bití klečí v koutě. Po nářezu na spoďáry klečí již s nataženými kalhotami, zůstávají ale bosí. Po nářezu na holou klečí od pasu dolů nahatí, bosí. Někdy jenom za trest klečí, ale taky musí do bosa. Někdy je jako menší trest jen to vyzutí do bosa, to když tam mají kamarády a zlobí. Oni se za to stydí, když se před kamarády musí zouvat a jsou pak bosí za trest.

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 14:06)

Dělej něco se svým životem toto opravdu není normální

Pavlína (Po, 20. 6. 2022 - 11:06)

Je tu někdo, kdo trestá výpraskem výhradně dospělé? Hledám kamaráda či kamarádku, případně pár, který mi umožní zažít vzrušení z výprasku, ponížení. Výprask nejen vařečkou, ale i rukou, bičíkem apod. V případě páru budu ráda i divačka, která pak může dostat nařezáno. Věk 37, boubelky, větší prsa, Střední Čechy. Zázemí pouze u Vás :-)

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 21:06)

Ahoj, pokud ti nevadí, že jsem o něco málo mladší než ty a máš svou představu o tom výprasku, rád se ujmu role průvodce světem spankingu.

Milan (Po, 20. 6. 2022 - 13:06)

Ano je a velice rád se toho ujmu

Nairam (Po, 20. 6. 2022 - 08:06)

Děti je potřeba vychovávat. Doma dostávají rákoskou. Minulý víkend dostal syn tak že se i počůral. Zjistil jsem že krade manželce peníze

Petr M. (Čt, 23. 6. 2022 - 06:06)

Kolik je synovi? Řežeš ho úplně nahatého?

Bohdan (Po, 13. 6. 2022 - 03:06)

Kolik krát byli kluci bití

Petar (So, 11. 6. 2022 - 16:06)

Dneska jsem vařečkou zpráskal zadek mému desetiletému Jonášovi. Samozřejmě nahatý zadek. Zjistil jsem, že mi kluk bere peníze. Tak jsem vlítnul k němu do pokojíku a rovnou mu řekl sundej si spoďáry! Jak mě viděl rozezlenýho s vařečkou, tak, věděl že je zle. Aby mohl udělat, co jsem řekl, musel si nejdřív rychle sundat kalhoty, pak si sundal i ponožky, spoďáry šly pak hned dolů… Při výprasku musí být Jonáš od pasu dolů nahatý a samozřejmě taky úplně bosý, tak to má nařízeno. Položil se pak hned na postel a vzápětí už vařečka pleskala o tu jeho holou…Za chvíli ji měl plnou červených koleček. Výprask jsem mu rozložil na celý zadek. Kluk brečel a řval.

Bohdan Loučka (Po, 13. 6. 2022 - 03:06)

Co to máte za kluk jeden ze peněženky jeden kartu.

Martin (Čt, 9. 6. 2022 - 19:06)

Ahoj, mám 14 letou dceru a poslední dobou je na mě a manželku drzá, omlouvá, neučí se a včera poslala manželku do prdele a řekla jí že je pí. Dnes ráno mi manželka řekla že bych dceři měl dát na holou ale já si myslím že je na to dost stará. Proto vás žádám o radu, s dcerou už to není k vydržení ale nevím. Prosím o radu co dělat. Děkuji...

Pedro6666 (Pá, 10. 6. 2022 - 22:06)

Ahoj manželka má určitě pravdu, dcera to dost přehání a na zadek by úřad zasloužila. Klidně i tou rakoykou jak tu bylo zmíněno..
Jestli chceš tak napiš na e mail mužem to probrat ..
[email protected]

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 12:06)

Dej jí rákoskou 50 ran

Petr (Pá, 10. 6. 2022 - 01:06)

Manželka má pravdu. Chce to výprask na holou a ne jeden za takové chování. A ne jen tak rukou, ale rákoskou.

Martin (Čt, 9. 6. 2022 - 19:06)

Ahoj, mám 14 letou dceru a poslední dobou je na mě a manželku drzá, omlouvá, neučí se a včera poslala manželku do prdele a řekla jí že je pí. Dnes ráno mi manželka řekla že bych dceři měl dát na holou ale já si myslím že je na to dost stará. Proto vás žádám o radu, s dcerou už to není k vydržení ale nevím. Prosím o radu co dělat. Děkuji...

Magda (Po, 13. 6. 2022 - 09:06)

a proč ji neád manželka sama na prdel?? Holky když u nás zlobí, tak beru rákosku do ruky sama teda!

Milan (Po, 20. 6. 2022 - 07:06)

Kolik jim je a jak věky výprask dostanou

Martin (Po, 13. 6. 2022 - 22:06)

Dobrý den, odpovídám na váš dotaz. Dcera ještě nikdy výprask nedostala a u manželky by odporovala proto to radši převezmu já do rukou. Zítra dcera už dostane.

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 18:06)

Proto, že čtrnáctiletá dcera je už víceméně plně vzrostlá a pokud není na takové tresty zvyklá jako vaše dcery, tak se dá očekávat, že se bude bránit, takže je na její zvládnutí a seřezání potřeba chlapská síla?

MAgda (Út, 14. 6. 2022 - 09:06)

no, myslím, že už je na to pozdě :D A ano, naše holky, když už je to moc, jsou zvyklé nastavit holou

Reklama

Přidat komentář