Reklama

spodní prádlo u chlapců

Antonín (So, 25. 6. 2022 - 12:06)

Dobrý den, nechapu proč by jste na chlapce davali kalhotky. Souhlasim s dámami, na kluka prostě slipy. Můj syn 15 let je taky nosí a jak už bylo řečeno, tak i jemu se dělá hezka a velka boule mezi nohama.

Jitka (So, 25. 6. 2022 - 23:06)

Jednoduchá odpověď , protože mladým klukům kalhotky prostě moc sluší. Aspoň mě se kluci v kalhotkách líbí a klidně můžou být i síťované o to víc jsou kluci sexi.

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 07:06)

jj já to všechno mám po sestře a je mi to moc pohodlné

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 23:06)

síťky ho nelákají , spíš uplá likra , asi si s ním fakt sednu a už teď jsem smířená s tím že mu pořídím ty uplí celotěloví plavky pro kluky , nelíbí se mi že krade plavky sestře..

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 08:06)

jj ta uplá likra včera to můj tvrdej pindík nevydržel a vystříknul teď jsou ty jednodílný plavky po sestře od toho výstřiku

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 07:06)

já v nich spím i včera jsem spal a když si je oblíkám tak mi ztvrdne pindík a musím ho mít směrem nahoru a pak si pindíka přes ty jednodílný plavky hladím a je to moc příjemný

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 07:06)

já mám kalhotky a plavky po sestře

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 18:06)

A proč ne? Dnes je už snad jedno, co kdo nosí, hlavně aby mu to bylo pohodlné.

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 21:06)

mám po ní i plavky ale provokuje mě takže mi furt stojí pindík a když si ty kalhotky nebo plavky oblíkám tak se mi taky postaví pindík

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 21:06)

jj já mám kalhotky po sestře a jsou mi pohodlné

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 15:06)

mám je po sestře a jsou mi pohodlný

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 21:06)

dobrý večer, necháváte syna spát ve slipech aby se ráno udělal do nich , nebo mu je sundáváte aby se mu nezavařilo přes noc nádobíčko, ale počítate s tím , že se ráno udělá do pyžama ?

Katka (Čt, 23. 6. 2022 - 11:06)

Ano, syn 17 let spi ve slipech. Kazde rano do nich onanuje a pote je hodi do koše na pradlo. Nevidim na tom nic divného že by kluk ve slipech nespal.

Alena (St, 22. 6. 2022 - 23:06)

Dříve syn spával v takových volnějších slipech a když mu začly poluce, tak měl samozřejmě všechno v nich. Poté, jak začal s onanií, tak semeno bylo všude, ale postupně se naučil utírat a teď ani málem nepoznám že si to dělá, jak má všechno čisté. Vše utírá do triček jež má navíc a za dva, tři dny je triko plné fleků. Jinak syn spává dole bez.

Ja (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Najvhodnejse spat uplne nahy pre pohodlie penisu a semennikov a zdravotne riziko je tam ak sa spi v pradle

Marcela (St, 22. 6. 2022 - 18:06)

Dobry den, za mě na kluky prostě patří slipy. Nic jiného jako jsou tanga a podobné nesmysly.
Můj syn ma 17 let a nosi slipy a bude je nosit dokud bude pod mou střechou. Je spokojený že má vše tam kde to má být a neleze mu to nikam jinam.

Iveta (Pá, 24. 6. 2022 - 12:06)

Ano, naprosto souhlasim. Pro kluka jsou nejlepší slipy. Jsem s vami za stejno, dokud je pod mou strechou tak bude nosit to co mu reknu.Nasemu je 16 a taky je nosi. A musim uznat ze tu bouli mu to dělá hezou a velkou.

Anička (Pá, 24. 6. 2022 - 22:06)

Dobry den. Ja to mam taky doma, syn 15 let, taky nosi jen slipy. Jak říkáte ta boule co ma mezi nohama je hezká a velká. Kdyby to bylo jen v me režii, tak ho necham celý den jen chodit po domě ve slipech, bez oblečení. A když se vzruší a začne se mu zvedat, tak se mu slipy hezky napnou na zadečku a v předu pak má úplně stožár. Jak už jsem říkala, tak bych ho nechala celý den jen ve slipech abych se mohla kochat pohledem na syna.

Gabina (St, 27. 7. 2022 - 11:07)

Dobry den, můj syn má 15 let a taky nosí slipy. Jak jste říkala že by jste nechala syna chodit celý den jen ve slipech bez oblečení. Tak u nás doma to tak máme. Syn ve slipech spí, rano jak se probudí tak si vezme čisté a je celi den jen ve slipech bez oblečení. Krásně vidím tu jeho bouli mezi nohama a i jak mu hezky zalejzaj do zadečku.

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 09:06)

kupte mu dívčí kalhotky bude to hezčí

Reklama

Přidat komentář