Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Miluska (Po, 6. 6. 2022 - 14:06)

Má ho 19cm dlouhého, šířku skoro 4cm ,a žalud je 8cm velký,opravdu je to až moc

Klára (Čt, 9. 6. 2022 - 06:06)

Tomu se nechce ani věřit, že mu takhle narostl . nedokážu si to u tak malého kluka vůbec představit,kdyby mu bylo třeba už 12 let pochopila bych to ,ale v tomhle věku??? Není to třeba dědičné?

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 07:06)

Nebuď blbá jako ona, vždyť kecá.

Lucka (Po, 6. 6. 2022 - 15:06)

Wau to snad ani není možné v jeho věku,na toho si asi počkám, chtěla bych konečně pořádnýho curaka

Návštěvník (Po, 6. 6. 2022 - 22:06)

Jestli chceš mám taky 19cm a jsem puberťák

Miluska (Po, 6. 6. 2022 - 17:06)

To mi říkala i moje kamarádka, když ho viděla nahého úplně se jí vyvalili oči.prosila jsem ji o radu co s tím máme dělat a ona na mě vybali tohle.mame s tím problém,ale nikdo to nechápe

Kamila (Út, 14. 6. 2022 - 07:06)

Já tě chápu,můj syn má také obrovskýho Macka,ale na rozdíl od tebe jsem za to ráda,že mu narostla taková kláda,on je samozřejmě také rád že nemá malého

Monika (Pá, 17. 6. 2022 - 11:06)

Jak ho má teda velkýho?

Kamila (Pá, 17. 6. 2022 - 15:06)

Má ho mezi 15 a 20 cm ,ale když se mu postaví to je teda něco,a ten obrovskej lesklej žalud mňam,kdyby to nebyl můj syn ,tak se neudržím

Bibi (Pá, 17. 6. 2022 - 19:06)

Teda takový velký klacek se jen tak u kluků nevidí. Normálně ti závidím.

Návštěvník (Út, 14. 6. 2022 - 07:06)

Že už má skoro metr:)

Draha (Po, 6. 6. 2022 - 13:06)

Synovi bylo 14 a někdy ho mám možnost potají sledovat. A stejně tak má i ten svůj ocas. Asi do těch patnácti cm. když ho má co nejvíc napnutej.

/××₩₩) (Ne, 29. 5. 2022 - 08:05)

Syn si ho honí a sice ho má běžné velikosti ale stříká velké množství dva výstřiky za sebou a pak už to z něj teče jako když čůrá. Je mu patnáct, tak má toho asi velké množství v sobě

Dana (Ne, 29. 5. 2022 - 06:05)

Klukovi je necelých 15, a jak ho někdy potají zahlédnu, tak při honění ho má taky tak do těch patnácti. I když ho má nejvíc napnutýho, tak kůžička mu zakrývá žalud.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 23:05)

Ahoy. Kdo mě poradně osuka??? Anal, oral, lítají kouli a zadečku, vše se ti bude líbit, non stop. Podívejte se na celé video mého orgasmu zde: www.xvieeos2.com/dd

Olina (Pá, 27. 5. 2022 - 12:05)

Dospělí syn má hodně malý penis a má z toho velké deprese. Chtěla bych mu nějak pomoct a podpořit ho ale nechce se mnou o tom vůbec mluvit.

Miluska (Pá, 27. 5. 2022 - 06:05)

Ahoj mám problém se svým 9 letym synem ,má o dost větší penis než jeho vrstevnici, bohužel už má i časté erekce při kterých mu vyleze žalud z předkožky a vypadá jako by ho měl strašně nateklý jak je velký.nevim jestli s ním nemám dojít k lékaři

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 10:05)

Zeptej se ho jestli mu penis nesvědí, nebo nebolí. Jestli ne, tak to nic nebude. Možná ho má nateklý od drsnější masturbace. někdy se protrhne cévka, ale to by byl vidět hematom. Měl jsem nějakou alergii a penis mi hodně otékal a svěděl. Doktorka na kožním mi předepsala nějakou mast a s tou jsem několikrát denně masturboval, dokud se to neztratilo. Od té doby už jsem neměl potíže.

Katka (Pá, 27. 5. 2022 - 09:05)

Po mytí mu jej raději kontroluj (i častěji). Pokud není náznak infekce, lékař nebude nutný.

Miluska (Pá, 27. 5. 2022 - 17:05)

On ho nebolí,ale zdá se mi divné že by v jeho věku měl tak velkého,ten žalud je vážně až moc obrovský

Reklama

Přidat komentář