Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Kajka (Pá, 6. 1. 2023 - 08:01)

Já to tak neberu , snad ani nejsem domina , jen se mi to líbí.

Jemný (Pá, 6. 1. 2023 - 10:01)

Ale vypadá to tak. Já taky myslel, že domina má svého otroka ponižovat a způsobovat mu utrpění, ale prý to tak není. Správná domina musí umět svého otroka udělat šťastným. Prý má být laskavá a vnimavá na potřeby svého otroka.

Kajka (Pá, 6. 1. 2023 - 10:01)

Tak pak možná jsem , i když jsi to neuvědomuju , taky kámoška mi to řekla , když jsem se s ním předváděla.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 21:01)

Dřevěnej, ty ses nám prekabátil...

Jemný (Čt, 5. 1. 2023 - 12:01)

Má to smysl.

Romana (St, 4. 1. 2023 - 19:01)

Chlap a punčocháče, (silonky) hrůza strašný.

Monika (St, 4. 1. 2023 - 19:01)

Tiež som si to nevedela predstavit, ale raz som na internete objavila panske pancuchy a kupila ich priatelovi. Hanbil sa do nich navliect ale casom si zvykol. Su to v podstate spodky-leginy a ponožky v jednom :)

Jemný (St, 4. 1. 2023 - 21:01)

Pravdivo napísané a hlavne, že si bola spokojná. Mohla by si sa o tom viac rozpísať...

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 20:01)

Co to tady kdo píše? Můžete mi to prosím někdo přeložit? Děkuji.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 20:01)

Zajeď do Makra,mají tam kapry.

Jiřina (Út, 3. 1. 2023 - 08:01)

Je to blázen,nemrzne a on nosí prý silonové punčocháče, ať si vezme ještě sukni, ta hlava vyšroubovaná.

Loli (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

Žena nejsi.Jsi buzerant.Zeny jsou slušní ,a pokud jsou trošku inteligentní,tak se představí. Buzíku prolhanej.

Marcela (Pá, 13. 5. 2022 - 13:05)

Punčocháče nosí jen buzny,normální mužskej to na sebe nevezme.

Aramis (Pá, 10. 6. 2022 - 13:06)

Vy jste typický příklad namyšlené feministky,která si nevidí na špičku nosu. Podle vaší teorie bych tedy musel označit většinu dnešních ženských za přihřátá stvoření,protože řada jejich garderoby pochází z mužského oděvu.Namátkou kalhoty, saténové trenýrky, dámské boxerky,legíny,košile,
saka atd. atd. Z jejich oblékání se již naprosto ztratila jakákoliv ženskost a zpravidla vypadají jako mužatky.

Porthos (Po, 13. 6. 2022 - 10:06)

Bohužel musím Aramisův názor potvrdit. Nedávno jsem se zúčastnil v našem městě slavnostního vítání nových občánků na které se dostavily maminky se svým děťátkem v náručí. Jeden by řekl,že se jedná o slavnostní událost v životě každé rodičky. S údivem jsem sledoval,že z jedenácti maminek jich šest bylo oblečeno do kalhot, zpravidla rozdrbaných riflí. Takže kdo jsou dnes ve skutečnosti buzny,jak se tady Marcela neuctivě vyjadřuje?

Athos (Út, 14. 6. 2022 - 07:06)

Inu ba,ba přátelé, už to není jako za našich dobrých časů,kdy ženy byly dámy a na nás muže používaly své tradiční ženské zbraně. Dnes se oblékají jako mužatky, chovají se jak kardinálovi pacholci, používají umělé erotické pomůcky a přemítají přitom zda nejsou "trans". Takže už nemusíme ženské klíny dobývat a ženy chránit s graciésností nám vlastní. Ještě že to portské víno chutná pořád stejně.

D´Artagnan (Pá, 17. 6. 2022 - 09:06)

Athosi musím ti dát za pravdu,dnešní ženské snad už vůbec nenosí punčochy. Pokud se odváží místo kalhot nebo legín ukázat nám mužům nohy,tak jsou to většinou jen bílé ošklivé "sejry" , v horším případě potetované jak u vězňů z Alcatrazu. A to by ještě chtěly za takovýto servis aby jsme je chránili a milovali!

☮✌ dřevěnej (Pá, 17. 6. 2022 - 20:06)

Bílé jsou fajn s růžovou patou a příčnou klenbou. Nejhezčí jsou ale béžové se světlejšíma odstíny na pozdĺžní klenbě, vzhledově když jsou jak klasické žemle. Tetování je i pro mně odpuzující. Znám ale dost žen, co si tetování dají na nárty, na kotníky. Je to dnes hodně in, mě to ale zarmucuje.

Mirka (Pá, 17. 6. 2022 - 16:06)

Najdou se výjimky u kterých se snoubí ženskost s elegancí kde hraje hlavní roli přirozená krása, půvab.
Které není z hůry dáno, žádnou barevnou kreací nenahradí.

D´Artagnan (So, 18. 6. 2022 - 09:06)

Čest vyjímkám,ale bohužel jsou to už jen ty vyjímky.

Reklama

Přidat komentář