Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 15:06)

nejlepší jsou dívčí plavky když si je oblíkám tak mi mega ztvrdne pindík je jako kámen takhle je to i s tima kalhotkama po sestře na tý dovolený to bylo strašný když mě pak ještě sestra provokovala a když mám ty jednodílný tak ho mám směrem nahoru

JA (Ne, 5. 6. 2022 - 13:06)

Divci kalhotky? Hahaha a Ty anonym si odkial spadol? Chalanom davat babske pradlo moze len debil ci uchylny rodic. Je ine ak syn sam to chce nosit!

Hana (Ne, 5. 6. 2022 - 11:06)

Jaképak rvaní do tang a dívčích kalhotek. V 16 už snad ví co chce nosit. Mám dva syny a dceru 15, 17 a 20. Oba nosili boxerky, ten starší začal chodit na ostro a nebo v tangách. Holka se kterou chodí mu půjčila svoje string tanga, že prý jaké to v nich je a už nic jiného nechce nosit. A ta jeho holka ho v tom ještě podporuje a 5 mu jich koupila k narozeninám. Prý že dnes je jedno co kdo nosí. Půjčují si i jiné oblečení. Ten mladší to okoukal a zkoušel taky, ale zatím zůstal u boxerek.

JA (Ne, 5. 6. 2022 - 13:06)

Pani Hanka je vela chalanov v tom veku co sa stydia si povedat rodicom ake by chceli nosit pradlo. Deti by si mali sami vybrat co chcu nosit. Ale urcite nepchat synov do tangacov alebo dievcenskeho pradla. Je to vrcholne nevhodne a ponizujuce

Hana (Ne, 5. 6. 2022 - 18:06)

Moji synové si už dávno vybírají sami co chtějí, ale v jiných rodinách asi vládnou rodiče víc než je zdrávo. Tanga jsou normální prádlo, proč se neustále spojují s jistou skupinou lidí.

Andrea (Po, 6. 6. 2022 - 16:06)

Tanga teenagerům určitě neuškodí, minimálně je naučí neustále udržovat perfektní hygienu patřičných míst. Pak není možné se divit, že se nad tím někteří z nich ofrňují. A jejich obhájci pak zde osočují jejich mámy z tyranie, nedostatku respektu k mínění dítěte a zvráceného chtíče.

Michael (Po, 6. 6. 2022 - 18:06)

Jo, to přesně říkala matka, naučit se intimní hygienu a pak to nebude nepříjemný. Není nic hnusnějšího, než když máma prohlíží ve špinavém prádle moje bílé tangáče po celém dni nošení. Tu hanbu pamatuji dodnes!

Eva (St, 8. 6. 2022 - 10:06)

Maminka má pravdu. Když má chlapec od mala dokonale obtažené prádlo, zlepší se jeho intimní hygiena. Nemusí mít nutně tanga, stačí jakékoliv prádlo, které je protažené těsně v rozkroku a mezi půlkama.

Michael (St, 8. 6. 2022 - 14:06)

Blbost! To je jen záminka pro to, aby se ospravedlnil nákup zařízlého prádla. Bílý tanga nikdo neudrží po celém dni nošení čisté, to prostě nejde.

Andrea (Po, 6. 6. 2022 - 16:06)

TA

Adam (So, 4. 6. 2022 - 19:06)

Dobrý den já jsem nosil trenky ale ve 13 jsem začal nosit slipy je mi více pohodlné

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 09:06)

lepší jsou dívčí kalhotky a plavky (bikini, dvoudílné, jednodílné)

Adam (So, 4. 6. 2022 - 19:06)

Dobrý den já jsem nosil trenky ale ve 13 jsem začal nosit slipy je mi více pohodlné

Vráťa (Út, 31. 5. 2022 - 05:05)

Máš Maxi naprostou pravdu. Ty modré dívčí a dámské trenýrky byli a jsou dodnes nepřekonatelné, ale je to věc názoru každého kdo je užíval ať už dobrovolně, nebo mu je nutili nosit po svých sestrách například ap. Já je nosil od školky taky a nosím je dodnes. Kam se hrabou na ně slipy a j.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

ale poznat že stojí se dá já měl v prváku na učňáku přítelkyni a i když jsem jí cestou do školy hladil jen po zádech tak to na mě někdy zapůsobilo a jedna maminka pak mý mamince říkala domluvte mu vždycky když jde s monikou tak má vyboulený kalhoty

A! (Pá, 20. 5. 2022 - 19:05)

Asi ho provokuješ!

Karolína (Pá, 20. 5. 2022 - 18:05)

Brácha nosil těsný slipy, pak ve třinácti dostal trenýrky s knoflíčky vpředu, byly volné, ale pořád mu to stálo, tak musel zas do slipek.

Michael (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Hlavně aby nebyla vidět erekce, ale že je v tom člověk nacpaný ve dne v noci to už matce nedojde. Mě to z těch těsných slipů v dětství ani nestojí rovně, ale na stranu.

Eva (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

To je ale hloupost! To se nestane ani u sebetěsnějšího prádla.

Rudolf (Po, 16. 5. 2022 - 09:05)

Syn má 17 a tanga nosí 2 roky.K vodě má samozřejmě nejraději i plavky tanga což oceňuje i jeho přítelkyně.

Reklama

Přidat komentář