Reklama

spodní prádlo u chlapců

Katerina (Ne, 19. 6. 2022 - 09:06)

Aha, takhle jsem nad tim nepřemýšlela. Že by ho těsné slipy vzrusovali

Adam (Ne, 19. 6. 2022 - 11:06)

Ahoj, ja to taky tak mam. Nosim těsné slipy a též me vzrušujou. Mam rad te poscit jak to samo od sebe strikne do slipů.

JA (Ne, 19. 6. 2022 - 20:06)

Kedy chces ist kupovat pradlo?

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 13:06)

jj taky to tak mám s kalhotkama po sestře

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 13:06)

takhle to mám i s jednodílnýma a dvoudílnýma plavkama po sestře teď mám bikini po ní a můj pindík je stršně tvrdej

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 09:06)

já to mám taky tak s kalhotkama a plavkama po sestře

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 08:06)

jj to dívčí kalhotky taky

JA (So, 18. 6. 2022 - 19:06)

Pani Katka, hlavne si z toho nič nerobte, v jeho veku je to úplne normálna vec. Tiež si potrpím na kvalitné a pekné slipy. Možno je trošku metrosexuál, možno aj gay

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 19:06)

já mám sestru co mě provokuje mám po ní kalhotky a i plavky (2× bikini, dvoudílné, jednodílné) když si ty teď už moje kalhotky oblíkám tak mi mega ztvrdne pindík takhle to mám i s teď už mýma plavkama když jdeme do našeho bazénu tak ty plavky střídám a ty bikini a dvoudílný nosím normálně s podprsenkou ale když jdeme do veřejnýho bazénu nebo na koupák tak si beru jen ty dvoudílný bez podprsenky jsou černý tak to nejde moc poznat ale pozor teď se dostáváme k těm naschválům co mi sestra dělá když jsme jednou jeli do toho veřejnýho bazénu tak mi sbalila růžový bikini (ty druhý jsou černo červený) a já s tim už nic neudělal to samí když jsme jeli na koupák když jsme se převlíkali tak si vlezla ke mě do kabinky a převlíkala se předemnou a mě silně stál pindík a v těch bikinách jsem musel přes dívčí sprchy a moje erekce zesilovala (na záchodě jsem si ho vyhonil) to pak samí na tý dovolený

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 08:06)

včera bylo mega horko tak jsem si ráno oblíknul sestřiny černo červené bikini když jsem si je oblíkal tak mi ztvrdnul pindík a celej den jsme byly v bazénu a ještě jsem v těch bikinách spal a dneska taky budeme v bazénu

Kateřina (Po, 13. 6. 2022 - 17:06)

Dobry den, mam dilema a nevim co s tim. Muj syn 16 let vždy o víkendu spi u kamarada ( u souseda ) a pokazde když prijde, tak ma sperma na zadni části slipu. A ted nevim si spolecne onanuji a on to pote jen utre do slipu nebo jesli memu synovy strka do zadecku pindika a vzdy se udela do nej, z mehk syna to pote jen vytece do slipu. Nevím jak se ho na to zeptat. Poradi mi prosim někdo. Predem dekuju ja odpověď.

JA (Po, 13. 6. 2022 - 19:06)

Zdravim. Pozdava sa Vam ze syn ma gay sklony alebo sused? Zaujima sa syn o slipy, tanga alebo jocksy? Su zženstily? Ako maju chalani spolu vztah?

Kateřina (Út, 14. 6. 2022 - 17:06)

Nemyslim si ze syn ani soused je gay, to si nemyslím. Ale o slipy se hodne zajima, vždy když jdeme spolu nakupovat tak si bere aspon jedny slipy a boxerky nechce.

Dan (St, 8. 6. 2022 - 23:06)

Já sem nosil slipy do dvate ale pak přišel jeden Kluk a udělal mi zářez že mi je roztrch takže boxerky ever

Michael (Čt, 9. 6. 2022 - 10:06)

Jasně, boxerky jsou top. Člověk se nemusí stydět sundat kalhoty,ve slipech a tangach je to ostuda. Taky jsou důstojné trenky, ale nejsem jejich příznivcem, cítím se v tom divně.

Eva (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Ale spodní prádlo není na veřejné nošení! To si spousta kluků neuvědomuje.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 14:06)

Ale když jsou vylezlé u holek, tak je to hezké. Taková tanga jsou u holek nádherné dílo.

Eva (Čt, 9. 6. 2022 - 15:06)

Děvčata si většinou dávají pozor, zato chlapcům kouká prádlo z kalhot běžně.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 20:06)

U holek je škoda, že se nepochlubí, většina kalhotek a tang jsou moc pěkná a je škoda, že se z toho dělá takový problém. U kluků většinou kouká guma s nápisem - značkou prádla a někdy i víc. Je to stylem nošení kalhot na pohodu a kdo by to řešil.

JA (Čt, 9. 6. 2022 - 12:06)

Prečo sú slipy ostuda?

Reklama

Přidat komentář