Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Denisa (Út, 14. 6. 2022 - 04:06)

Uvidíš, že za nějaký krátký čas si to už bude dělat pravidelně, nebude moci bez té onanie být. Ten můj taky přesně tak začínal. Teď má 12 a půl a mastí si ho ostošest. Někdy mám možnost tajně ho vidět a pěkně si to už dělá. Má ho napnutýho jak svíčka, asi těch 13 cm a až hledím, jak si ho dráždí a jak mu dává zabrat.

Návštěvník (Út, 14. 6. 2022 - 10:06)

Má už ten tvůj chloupky? V tom věku už to klukům začíná.

Denisa (Út, 14. 6. 2022 - 12:06)

Trošičku už mu to tam začíná vyrůstat. Spíš tak zblízka je to vidět, neboť je blonďák.

Viola (So, 11. 6. 2022 - 08:06)

Mladší syn měl před pár dny 14 a na chatě jsem ho načapala jak si s ním hrál. Mohl ho mít až k těm 15 cti. Byl to zvláštní a vzrušující zážitek. Už si ho umí pěkně dráždit.

Karolína (Po, 13. 6. 2022 - 20:06)

Ahoj máš pravdu ,mám stejně starého syna , když ho vidím nahého jsem z něho hodně vzrušená,má ho teda o dost většího než ten tvůj nejradši bych si s ním prohrála

Jana (Pá, 10. 6. 2022 - 13:06)

Synovi je přes třicet a při ztopoření ho má 12 cm. Už mu asi nevyrostle.

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 22:06)

To ne asi ale určitě

Rita (Pá, 10. 6. 2022 - 09:06)

Syn byl taky na prohlídce, tedy na kontrole. Minulý rok prodělal covid a vyskytly se navíc nějaké komplikace. Na té jedné kontrole si musel lehnout a stáhnout slipy. Viděla jsem, jak se mu začíná napínat a šlo to docela rychle. Za půl minuty mu úplně předpisově stál. To jsem hleděla teda s úžasem jakého ho už má. To mu bylo 13 a něco.

Saša (Pá, 10. 6. 2022 - 10:06)

Dobrý den, jak ta kontrola kvůli covidu vypadala. A jak na tu erekci reagovala doktorka a syn, určitě se musel strašně stydět?

Rita (Pá, 10. 6. 2022 - 11:06)

Dostával se z toho delší dobu, měl pak potíže hlavně se svaly v oblasti kyčelních kloubů a kolen. Prostě jako by ho chytl ischias, řečeno lidově. Takže doktorka mu prohmatávala boky a podobně, proto musely slipy dolů. Samozřejmě viděla jeho erekci, dala mu hned přes prostředek ručník. Kluk se styděl strašně, a vím že hlavně proto, že jsem vše viděla já. Trvalo mu ze dva dny, než se z toho dostal a byl zase tak jako vždycky.

Saša (Pá, 10. 6. 2022 - 12:06)

A to se vůbec nebránil být tam nahý na léhatku? A jak dlouho se takhle musel vystavovat? Myslím délku vyšetření

Rita (Pá, 10. 6. 2022 - 12:06)

Doktorka mu pokaždé řekla co mu bude dělat. Boky, kyčle mu jak prohmátla, tak přejížděla nějakým přístrojem. Ale skoro hned poté, jak se mu napnul, tak ho aspoň částečně přikryla. Trvalo to ani ne 5 minut, spíš míň.

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 16:06)

Tos mu musela všechno dobře vidět. Měl chloupky?

Rita (So, 11. 6. 2022 - 06:06)

To bylo před půl rokem, právě mu chloupky začínaly. Nedávno jsem ho na moment překvapila ve sprše a a už jich měl o trochu víc.

Lucie (Pá, 10. 6. 2022 - 07:06)

Byla jsem se synem 12 let na preventivní prohlidce, vše bylo v pořádku akorát mě zarazilo,že se musel svléknout.docela jsem se divila jakého už má Macka , když mu paní doktorka kontrolovala varlata dostal okamžitě chudák erekci .stal mu jako kůl dost mě překvapilo že mu už sám vyleze žalud a že má takovýho obrovskýho

Saša (Pá, 10. 6. 2022 - 08:06)

A jak ta kontrola probíhala? Sahala mu na penis i v erekci? Co na to říkala doktorka? A myslím že se musel hodně stydět

Lucie (Pá, 10. 6. 2022 - 10:06)

Prohmatla mu varlata jestli je vše v pořádku, když se mu potom postavil a vylezl mu celý žalud skousela mu ho zakrýt zpátky,ale hned se zase stáhl ,potom mu ho začala přeměrovat ,ano byl červený až za ušima,uklidnili jsme ho že to je v pořádku

Katka (Po, 6. 6. 2022 - 17:06)

Synovi je 12 a půl a ještě mu můžu umýt vlasy a záda, i když čím dál víc se stydí. Jednou, těsně než jsem vešla do koupelny tak si ho dráždil. Měl ho určitě ke 13cm . Už teda pěknej ocas v tom věku.

Miluska (Po, 6. 6. 2022 - 14:06)

Má ho 19cm dlouhého, šířku skoro 4cm ,a žalud je 8cm velký,opravdu je to až moc

Klára (Čt, 9. 6. 2022 - 06:06)

Tomu se nechce ani věřit, že mu takhle narostl . nedokážu si to u tak malého kluka vůbec představit,kdyby mu bylo třeba už 12 let pochopila bych to ,ale v tomhle věku??? Není to třeba dědičné?

Reklama

Přidat komentář