Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 17:06)

ví o tom jedna moje kamarádka jak už jsem v tom prvním komentáři psala že jsem si k ní dala všechny moje kalhotky protože mi bylo líto je vyhodit jak řekla máma

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 17:06)

tělocvik už nemáme už máme konec a flákáme se

Motorák (Ne, 12. 6. 2022 - 22:06)

Ahoj hledám někoho kdo mě zamkne do pasu cudnosti. Jsem z Českých Budějovic

Návštěvník (Ne, 12. 6. 2022 - 16:06)

je mi 16 a chtěl bych to zkusit jaký to je

Návštěvník (Ne, 12. 6. 2022 - 18:06)

co ti brání?

Návštěvník (Ne, 12. 6. 2022 - 21:06)

no je mi 16 a nevím nooo teďka dlouho nebudu sám doma abych si to mohl objednat :-[

Mira (St, 25. 5. 2022 - 18:05)

Tak už jsem zamčen 36 hodin, nejhorší v noci při erekci, mažu koule krémem kroužek tlačí. Když jdu ven tak ve volných kraťasech, na džínách je vyditelná boule. Dnes žena provedla kontrolu přes videohovor zda je vše o. k. Do neděle daleko....

Host (St, 25. 5. 2022 - 17:05)

Diskuze: Dslife.forumotion.eu Přidejte se... Mnoho sekci... Pomozte to rozjet...

Mira (Po, 23. 5. 2022 - 20:05)

Panní mne pravidelně zamyká od pátečního večera do nedělního večera kdy máme sex. Včera mě poprvé donutila abych ji po výstřižku vylízal. Pak mě zdělila že má pro mne na ráno překvapení. Ráno odjela na školu v přírodě, před odchodem z domova mě přikázala svléknout nasadila CB 6000s zamkla zbalila oba klíče, vrátí se v sobotu a prý když nebude nasazený bude krutý trest. Poprvé budu zamčen déle jak 45 hodin. Dá se to vydržet?

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 06:05)

pokud nemáš klíče , vydržet budeš muset, já dal 3dny, víc ne.

Karel (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Taky používám kovovou klicku na penis zamčenou zámečkem a úplně v pohodě vydržím celou noc. Než ji večer nasadím, nejdříve se vyhonim a vydržím do rána v klícce. Ráno sundám a znovu vyhonim

Smg (Út, 17. 5. 2022 - 13:05)

Ahoj, zkušenost s pásy pro ženy a dívky?

aleš (Út, 17. 5. 2022 - 02:05)

dobrý den kde bych mohl sehnat pás cudnosti pro svoji přítelkyni jestli můžete pošlete mi nějaké emaily děkuji

trevize (Út, 17. 5. 2022 - 08:05)

A kam asi se má ten e-mail poslat? Moje žena má Fancy Steel – objednaný přes net. Trvá to déle, až 3 měsíce, ale spokojenost.

Mmmmmm (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Já už sem zamčený,3roky ,pořád žena říká že už to nemá cenu odemykat a tak soulozime s pripinakem.Ona to vydrží 2-3 hodiny a má u toho tak 15 orgasmů.Mr udělá před tím vybratorem a všechno sperma spolkne,já zas pijí celý den její moč ona přes den nechodí vůbec na mámou na záchod a vše já vypijí.Take máme anální šperky které vydáváme jen na potřebu na záchod pak omyjeme a zase vložíme,tak nám to šťastné fungujrm

Tomáš (Ne, 1. 5. 2022 - 05:05)

Tak už jsem 23 dni bez vystriku, a dneska jsem konecne zvladnul noc v klicce. Bylo to docela v pohode, jednou jsem se probudil ale erekce za chvili ustoupila. Taky mam celou dobu na sobe tanga.

Tomáš (Út, 26. 4. 2022 - 10:04)

Mám kovovou klicku. Nazev nevim, je z aliexpresu a jeste jsem ji dost upravil, sedi, dobre . Kdyz je penis v klidu tak vypada dobre ale jakmile mam erekci tak ji mam dost od tela. Prave ze pritelkyne me nezamyka a nema klice, ja se zamknu sam a ona me jen obcas kontroluje. Jinak mam 4 klice . A problem je ze ji nemuzu noait do prace kvuli spolecnym sprcham. A taky jsem ted trochu nemocny tak nemam na klicku naladu, dost mi vadila. Mame ji spis jako zpestreni a drazdeni. Tim ze ji nosim tak ji porad citim a taky mam na sobe vzdy tanga tak je to vzruso. Jinak uz jsem nestrikal 17 dni. Takze mam silnou vuli a klicku nepotrebuji porad. Ale strasne me laka mit ji na sobe aspon tyden v kuse. Ale to se asi nikdy nestane.

Tomáš (Ne, 17. 4. 2022 - 05:04)

Tak zase nic, přesně o pul 1 se vzbudim se silnou erekci. Cekal jsem asi pul hodiny a nepreslo to. Tak jsem ji zase sundal, samozřejmě uz ji mam zase na sobe . Mel jsem celou noc i tanga. Budu to pomalu a jiste zkouset nosit ji vic a casteji

Jirka (Ne, 17. 4. 2022 - 13:04)

A jaký druh klece máš?

Tomáš (So, 16. 4. 2022 - 12:04)

No snad se nevzbudi, dneska to zkusim. Chtěl bych ji mit na sobe nekdy dele nez 12 hodin :-)

Reklama

Přidat komentář