Reklama

Sex s otcom...je to normálne?

koloniální (Čt, 30. 6. 2022 - 07:06)

A co holka, už ho doma tátovi bere do pusinky?

? (Ne, 26. 6. 2022 - 21:06)

A od kolika si takhle užíváš s taťkou?

fifinka (Po, 27. 6. 2022 - 22:06)

Už od mých osmdesáti roků....Hihi...

J (So, 25. 6. 2022 - 08:06)

Holčina co si to při masturbaci představuje se svým taťkou?

Olina (St, 22. 6. 2022 - 13:06)

Jako mala jsem často tajně sledovala rodiče při sexu. Hrozně moc jsem toužila po svém otci a chtěla jsem aby on byl první který mě odpaní a pěkně protáhne kundičku svím penisem a vystříká se celej do mě. Často jsem ho provokovala, že jsem kolem něho chodila nahá z koupelny a když mě šel dát dobrou noc, měla jsem krátkou košilku, tak že vyděl mou lasturu. Rok šel z rokem a když mě bylo 14, mamka odjela na 14 dní do lázní. To byla moje šance. Mamka mě před odjezdem říkala ať se postarám o tátu. A tak když jsem zůstala s otcem sama, tak večer při sprchování jsem ho zavolala, jestly by mě neumil záda. A tak si vzal žinku a umil mi je. Řekla jsem mu že bych mu záda umila i já jemu, pokut chce. A tak se otec slékl a vlezl si kemě do sprchy. Otočil se zády a namidlila žinku a umila mu záda. Rovnou jsem s žinkou zajela aš na zadek. Otec držel a nic nenamítal. Když jsem ho omila tak se kemě otočil čelem a řekl mě že ho mám umít i zepředu. Znova jsem namidlila žinku a začla mu umívat břicho. Ponalu jsem stou žinkou klouzala dolů k penisu. Ten byl tak na půl postaven. Otec řek ať mu pořádně omiju penis, a tak jsem muho v žince uchopila a přetáhla předkožku a omila mu pořádně jeho žaluda. Penis se mu začínal pomalu zvedat. Zachvilku jsem držela tvrdí penis v žince. Otec mě rukou zajel mezi nohy a začal mě tam dráždit. To jsem už žinku zahodila a uchopila mu penis přímo a začla mu ho honit. Byla jsem tak vzrušená, že jsem mu na rovinu řekla, aby mi to udělal a ošukal mě. Otec byl trošku zaskočen, ale když jsem tak pořád naléhala ať mě ho tam strčí, tak nakonec si mě otočil zâdy, já se ohnula a otec začal vnikat do mé kundičky. Po proražení mé pannenské blány jsem trochu vykřikla bolestí, ale otec byl jemní a zachvilku jsem už cítila jen rozkoš mezi mejma nohama. Prosila jsen ho ať se pak vystříka do mě. Otec přirážel a pak ho vrazil doslova na doraz a já ucítila jak se jeho sperma vemě plní. Když ho země vindal měl ho trochu od krve a byl celej olepenej od semene a mého sekretu. Rovnou jsem mu ho umila a pak si omila svou kundičku. Moc se mě to líbilo a tak jsem mu řekla, že bych to ráda sním dělala i na dále. Řekl mě že jen pokut budem 100% jisty, že budem doma sami a máma se nesmí nic dozvědět. Souhlasila jsem a tak když jsme sami mě otec protahuje mou nadrženou kundičku. Zatím na to mamka nepřišla a když semnou byla gyndě a dozvěděla se že nejsem už panna, řekla jsem jí že jsem se odpanila sama prstama. Taťka je super a mě se splnilo co jsem si přálá.

Petr (Ne, 26. 6. 2022 - 20:06)

Olinko, za kolik jsi maturovala z češtiny? Ne masturbovala, ale maturovala...

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 14:06)

Asi šlo o nějaký příběh, ale nevím o co v tom šlo, protože mě fascinují ty hrubky. Je toto vůbec možné?

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 14:06)

Super příběh.jak je pravdiví určitě závidím.ja se zmůžu len na honění v parku....

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 08:06)

Při orgasmu mám velký výron semene a přítelkyně mi ho odmítá polykat,i když vý,že se mi to líbí.Já na ni nechci tlačit,ale na druhou stranu ji udělám co Ji na očích uvidím.

taktik (Po, 20. 6. 2022 - 22:06)

Můj názor je, že je to naprosto nenormální, je to záležitost sexuální poruchy.

Návštěvník (St, 15. 6. 2022 - 10:06)

musi prijit na lidstvo nejaka zkaza nebot jak vidno uz nekterym totalne 'odjebalo' i toho trosku rozumu ! Tady vetsine bych dal do ruky lopatu a nechal bych je denne 16 h tvrde manualne makat ! Verim ze tato metoda by zabrala a vybila jim z hlavy svinstva !

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 07:06)

Jazně že to je normálne.čo by bolo nenormálne na tom že pycham dcéru

Návštěvník (Ne, 12. 6. 2022 - 16:06)

A od kolika si takhle užíváš s taťkou?

Návštěvník (Ne, 12. 6. 2022 - 16:06)

Incest (§ 188 Tr.z.) je definován jako sexuální styk mezi jedinci tak blízce příbuznými, že je mezi nimi proto vyloučené legální manželství. Kromě pokrevně příbuzných zahrnuje incestní tabu také nevlastní rodiče a jiné osoby, které žijí ve společné domácnosti a bezprostředně participují na výchově a ochraně objektu. Takže pozor na to!!!!!

Návštěvník (Ne, 23. 7. 2023 - 17:07)

Incest (§ 188 Tr.z.) je definován jako sexuální styk mezi jedinci tak blízce příbuznými, že je mezi nimi proto vyloučené legální manželství. Kromě pokrevně příbuzných zahrnuje incestní tabu také nevlastní rodiče a jiné osoby, které žijí ve společné domácnosti a bezprostředně participují na výchově a ochraně objektu. Takže pozor na to!!!!!

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 16:08)

Sex s otcem určitě normální není,ale moje kamarádka od smrti matky žije s otcem.Po pohřbu matky ji otec opil a vykonal na ní soulož.Napřed se bránila,potom se jí to prý líbilo.Asi je incestních vztahů víc,dobrovolných i násilných.Nikdo o tom ale nechce mluvit,nikdo nestojí o negativní mediální popularitu.

Olga (St, 9. 8. 2023 - 16:08)

Nebo se vůči svému otci jen přepla do role své zemřelé matky. Některé ženy to tak cítí a mohou tomu snadno i podlehnout. Ale normální to samozřejmě není.

Decka (St, 9. 8. 2023 - 18:08)

Jsou i takové které si přejí aby to tak nakonec dopadlo.

Darek (Ne, 22. 5. 2022 - 15:05)

Hnus

Honza (Ne, 22. 5. 2022 - 15:05)

S dětmi je to neodpustitelné . Něco jiného je to v dospělosti pokud s tím všichni souhlasí.

Reklama

Přidat komentář