Reklama

Obřízka

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Je to stále stejné. Občas se nějaký fejk vydává za Toniho-Gina, a někdo ze sebe dělá cirkumfetisistu Zkoumala. O ničem jiném to tu není

Zkoumal (So, 11. 6. 2022 - 03:06)

Ano, Tonda to tu celé rozložil a zničil a bohužel máš pravdu!

škůdce tony (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

všiml jsem si, že se tu za Tonyho někdo vydává, ale je jasné, že to je někdo jiný. Chybí tomu ten duch zla. Ten totiž nejde imitovat. A nedivím se. že lidi kdysi napadlo, že někdo může být posedlý démony, protože v případě Tonyho to tak působilo. Tady se někdo vydává za inaktivistu, ale Tony byl ožrala a psal méně spisovně a intelekt měl ke konci už roztříštěný. Ten, kdo ho imituje, toto nedokáže imitovat.

Zkoumal (So, 11. 6. 2022 - 03:06)

Perfektní, jako když mi mluvíš z pera! Konečně inteligentní informace, Dobře napsané! Sedí to ! Souhlasím!

škůdce tony (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

Tonda Vlas byl alkoholik s vypitým mozkem. Trpěl halucinacemi, bájnou lhavostí, patologickou mstivostí. Kvůli tomu nespal a po nocích vypisoval na internety svoje výpady. Říká se o mrtvých jen dobře, ale tady nic dobrého nebylo. Byl to magor a kéž by všichni magoři umřeli dříve a neškodili. Bohužel mnozí mají tužší kořínek a škodí dál.

Zkoumal (So, 11. 6. 2022 - 03:06)

Dobře napsané! Sedí to ! Souhlasím!

Fog (Út, 7. 6. 2022 - 00:06)

Hmm, tak ten Ginův podvodní-ý intaktivistický marketing jede asi dál i po té co záhadně zmizela jeho bytost... Byl to prvotní záměr?? Kampaň?? Pokračování Rychlých Šípů a klon Jana Tleskače ?? PS. On tak rád vyhrožoval policií a ta ho ani nenašla...nebyl on vlastně provokatér - dezinformátor...?

Tony (Út, 7. 6. 2022 - 00:06)

Nech si ty uštěpačný poznámky, holobrádku. Abys náhodou nezmizel záhadně i ty se svým kocourem

Ha!!!!! (Út, 7. 6. 2022 - 07:06)

Nech si kecy fejku. A do mýho kocoura se nenavážej nebo tě pozvu k nám do Berouna::::

Tony (Út, 7. 6. 2022 - 10:06)

ty sám jsi postiženej? Fejku... Do Berouna za kocourem nejedu. Před 6 lety jsem se rozhodl, že budu advokátem těch postižených na internetových diskuzích. Sám jsem byl kdysi cirkumfetišistou, ale když jsem zjistil o co ve skutečnosti jde jde, tak jsem ten cirkumfetišismus začal těžce nenávidět.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 14:06)

Prosím tě a nemohl by jsi si aspoň změnit nick? Mně to přijde vůči Tonymu V. taky blbý, souhlasím s Hahikem.

!!!!! (Út, 7. 6. 2022 - 13:06)

Nežvaň a nešpiň památku našeho kamaráda, blbe!!!!!

Tony (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

Sám sebe??? Já měl ještě před pěti lety na tu obřízku zcela obrácený názor až jsem narazil na příspěvky mužů, kterým způsobila velké jak fyzické nebo psychické problémy, že se někteří kvůli ní chtěli i za sebevraždit a někteří se dokonce zasebevrraždili. Věnuju se tomu pouze z důvodu, že se tomu nevěnuje náležitě někdo jiný, i když v ČR je nás už pět. Ale do této jámy lvové, jaká je zde, ti ostatní nemají odvahu vlézt a nechat se tak vystavit nehorázným pomluvám a křivým obviněním. Na západě existují dobročinné nezizkové organizace které se věnují postiženým obřízkou. Účel mé osvěty je jednoduchý: ABY ZBYTEČNĚ OBŘEZANÝCH KLUKŮ BYLO CO NEJMÉNĚ. Kvůli tomu mě zvrácení agresivní cirkumfetišisté těžce nenávidí, oni chtějí, aby jich bylo co nejvíce. Účel jejich nehorázného pomlouvání a křivého obviňování mé osoby je prostý, i když to tu dělá pouze jeden zlotřilec (jak ho tu kdysi nazval jeden náhodný účastník), mě tu odstrašit a umlčet. Jenže to je v mém případě kontraproduktivní.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

Prosila jsem tě, aby jsi si z úcty k Tonymu V. změnil nick. Uděláš to? A to i přesto, že sám k němu úctu nemáš, já to chápu, ale prostě to není fér.

!!!! (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

Nech ho, je to asi jen shoda nicků. Nebuďme útlocitní, jsme na Doktorce.

Ha!!! (Út, 7. 6. 2022 - 13:06)

!!!!!!

Rakato (Út, 7. 6. 2022 - 00:06)

Ty nejsi Tony, jsi skřet.

Zkoumal (Ne, 29. 5. 2022 - 08:05)

Jáá chci obřízkuu!!! Já chci obřízku!

Martina (Pá, 27. 5. 2022 - 12:05)

Jasně že neexistuje, jsem si to vymyslila.

Jahoda (Pá, 20. 5. 2022 - 06:05)

Pomník neexistuje. Nevěřte tomu. Podle těch souřadnic jsem se úplně ztratil a byl dva týdny v divočině.

Reklama

Přidat komentář