Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Tonda.wet (Ne, 5. 6. 2022 - 16:06)

Ahoj já nevím jak to říct já bohužel nosím oteplovačky a zimní kombinezy od malička a potkávam i v tom to věku i starší že nosí oteplovacky a zimní kombinezy ajak se ti to stalo že ses pocurala do oteplovacek ve 12 letech co ti na to řekli doma bohužel se mi to stává mám menší problémi od malička jestli chceš když tak mi napiš email

Týna (Ne, 5. 6. 2022 - 17:06)

Tak to snad jen na lyžování, normálně v tom nikdo nechodí. Já jsem byla venku s holkama, blbly jsme, sáňkovaly a prostě než jsem našla vhodné místo abych si odskočila, tak už jsem si čúrala do punčocháčů. Ostuda parádní a cesta domů taky, doma mamka trochu nadávala, že už přeci nejsem malá, abych si čúrala do oblečení. A ještě dost dlouho jsem byla ve škole za počúranka, ale to i kvůli tomu, že to nebyla moje jediná nehoda.

Tonda.wet (Ne, 5. 6. 2022 - 17:06)

Víš já já stim mám menší problém od malička já jsem se pocural nekolikrat venku na oteplovackach to nebylo moc poznat punčocháčky jsem měl mokré i tu podsivku jinak mi mamka nic neřekla na to ale většinou mě v tom rovnou osprchovala a slikala mě a rovnou to vyprala v pračce a prevlekla mě do suchých oteplovacek nebo do zimní kombinézy měl jsem toho hodně jaké měly barvu moc děkuji

Jana (Út, 31. 5. 2022 - 15:05)

Psala jsem nedávno ohledně nošení inkontinečních vložek, ale nic holek je tu asi nenenosi, chtěla jsem nějaké zkušenosti si říct, jelikož trpím trochu inkontinencí...

Tonda wet (So, 21. 5. 2022 - 23:05)

Zdravím chtěl bych se zeptat stalo se vám někdy že jste se počůraly do oteplovacek nebo do zimní kombinézy a měly jste pod tím punčocháčky moc děkuji

Týna (So, 28. 5. 2022 - 12:05)

Když jsem byla menší, měla jsem trochu problém s podobnými nehodami a asi dvakrát jsem se počúrala do oteplovaček a štramplí, naposledy asi ve 12ti, to už byla docela velká ostuda i to, že mám na sobě ty oteplovačky, natož to, že jsem počúraná.

Tonda.wet (Ne, 29. 5. 2022 - 00:05)

Ahoj tynko já bohužel se pocuravam jak do oteplovacek tak i kombinézy já mám menší problém budu rád když mi napíšeš na mail nebo fb nosis nějaké oteplovacky nebo zimní kombinézu moc děkuji

Týna (Ne, 29. 5. 2022 - 14:05)

Tak teď už se určitě do žádné kombinézy nebo oteplovaček nepočúrávám, protože je nenosím.

Tonda.wet (Po, 30. 5. 2022 - 08:05)

Ahoj tak to je škoda kolikrát ses pocurala do oteplovacek nebo zimní kombinézy jak se ti to stalo moc děkuji

Týna (Ne, 5. 6. 2022 - 14:06)

Tak pro mě to moc velká škoda není, přeci se v 16ti nebudu počúrávat do oteplovaček jako malé děcko. Jako stát se to může, ale myslím že na oteplovačky už jsem dost stará. Jinak jak jsem psala, do tohohle oblečení se mi to povedlo 2x, jednou ve 12ti a jednou když mi bylo asi 6.

Pulec (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

Máš třeba meil nebo fb rád bych si popovídal o tom [email protected] nebo [email protected]

Tonda.wet (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

Ano mám fb Tonda.Wet nebo email [email protected]

Kviçna (So, 21. 5. 2022 - 10:05)

Operesta

Leila (So, 21. 5. 2022 - 07:05)

budu ráda za Follow https://twitter.com/leilawet1

Takypotrefená (So, 14. 5. 2022 - 13:05)

Je to tak, taky jsem nečekala, že budou kýchání a kašel tak rizikové aktivity ve 30ti.

Martinka (So, 14. 5. 2022 - 12:05)

Ja pred chvilou bola som s dcérou v tescu.V nohavičky som mala hrubú vlozku

Pulec (So, 14. 5. 2022 - 13:05)

A kolik pak je dcerce tý se nehody nestanou

Martinka (Pá, 22. 7. 2022 - 23:07)

Dcéra ma 13r.Ano obcac sa mi tiež pocura.

Jana (Pá, 13. 5. 2022 - 19:05)

Ahoj, já tedy mám trochu zážitek z dnešku odpoledne, byla jsem nakupovat v jednom nákupním centru a jelikož mám jak jsem psala problém s unikem moči, měla jsem dneska větší vložku tena comfort.No jsem alergická trochu na pyl, takže psikam jak se dá..no a dnes to stalo za to..jen jsem vlezla do nákupního centra, tak dýchání jak hrom, takže dole učuravání slušné..jenže jak jsem už měla podrazdenou sliznici, tak dýchání nešlo zastavit, takže než jsem se dostala na wc,vložka mi v přední části protekla, takže mokry flek na světlých džínách. Takže si toho museli lidé všimnout..nevím no.....dnes menší vložku nemohu mít navíc už je to dnes 3 vložka..fakt hrozný ve 29 letech tohle..

Natka (Ne, 15. 5. 2022 - 23:05)

Teď jsem tu chvíli nebyla, byla jsem na víkend s rodiči. Jo tohle znám nejhorší je ta bezmoc že s tím nejde nic udělat. A už jen vydíš ten zvětšující se mokrý flek. A někdy pohledy těch lidí to bych se radši hanbou propadla. Jak píšeš v mých letech je to hrůza ještě před pár lety jsem si říkala že to časem pomine a v 18-19 budu v pohodě. A místo toho mám nehody několikrát do měsíce. Ale tak může mít člověk i horší nemoci, i když nepříjemné to je. Mohlo by být i hůř. Zas alespoň existují takovéto pomůcky a není to už takové tabu mezi lidmi.

Reklama

Přidat komentář