Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 12:06)

Já mám to samé.
Je to dost vzrušující a mám pak ooooo

Kiki (St, 8. 6. 2022 - 21:06)

Nejhorší na tom je že když si žena která je dlouhou dobu neuspokojená uvědomí to co by ten mladý teenager který onanuje s jejím spodním prádlem asi provedl s ní samotnou kdyby mu to dovolila. Je to asi hodně chlípné ale nejde se pak těm představám vůbec ubránit i když je to hodně tabu.

Majo (St, 8. 6. 2022 - 15:06)

Nikdy jsem to na vlastni oci nevidel,je to divne ale asi bych to chtel,vecer mi pujci na lizani,rikal ze mu do pipiny sestra strka analni kolik.

Majo (St, 8. 6. 2022 - 10:06)

Prijel k nam bratranec ktereho jsem videl jenom na fotce,je zvlasni kluk,takovy holcici,vlasy a oci jak holka a postavu taky,a kdyz jsem ho sel rano budit do pokoje tak to co jsem viděl me zabilo,lezel na boku a byl nahy,videl jsem jeho pero ale mezi koulema a zadkrm ma pipinu

Návštěvník (So, 4. 6. 2022 - 08:06)

Ano jsem ze syna vzrušená. Už dva roky žijeme sami a já sleduji jak dozrává. V 17ti je výrazně obdařený a když mne požádal abych mu pomohla s uvolněním nakonec jsem souhlasila. Vím že tuto čáru nesmím překročit. Ty okamžiky kdy mám jeho penis v ruce a mohu zblízka sledovat jeho mohutné výrony semene jsou nezapomenutelné. Při mé masturbaci mám intenzivnější orgasmus

Návštěvník (Po, 6. 6. 2022 - 13:06)

Mokré. ;-p

Návštěvník (So, 4. 6. 2022 - 09:06)

Jen abys mu nakonec ty své nohy neroztáhla když tě to tak rajcuje.

Návštěvník (So, 4. 6. 2022 - 08:06)

Bych se z toho udělala asi hned.

Návštěvník (So, 4. 6. 2022 - 08:06)

Často jsem přitom vlhká...

evík (So, 4. 6. 2022 - 03:06)

No jo, pubertální kluci..

mari (Pá, 3. 6. 2022 - 10:06)

Několikrát jsem našla své spodní prádlo potřísněné synovo semenem, ale že by mě to nějak sexuálně vzrušilo, to tedy néé. Snad jen když to bylo poprvé, tak jsem si s úsměvem na tváři pro sebe pomyslela, hajzlík jeden pubertální, maminku by chtěl píchat, a to bylo tak všechno.

Hanka (St, 29. 6. 2022 - 18:06)

Synovi od mala umyvam šulinka a sledovala jsem jak dospivá pak se mu při tom začal topořit dnes ma 15 let a stále provádíme jeho očistu , jsem s nim nahá ve vaně cítím vzrušení ale nikdy se to nezvrtlo

Nakyn (Čt, 30. 6. 2022 - 10:06)

Když s to tak sledovala kolik mu bylo když se mu začal napínat. Tos musela zblízka všechno vidět, a kdy mu začly chloupky?

Táňa (Čt, 30. 6. 2022 - 09:06)

Taky je na to tak syn zvyklý už od školky. Od té doby jezdíme pravidelně na nuda pláže, a doposud s tím neměl problém, aby se nějak skrýval. Doma mu vždycky umyju vlasy, záda a obrátím si ho předkem k sobě a osuším. Je to pěknej kluk a popravdě jsem při tom v koupelně vzrušená, ale nedám nic najevo. Poslední dobou teda jakoby se začal trochu cukat, když ho osušuji a všechno vidím, ale není divu. Táhne mu na dvanáct a je to znát, jak se mu to mezi nohama vyvíjí.

Nakyn (Čt, 30. 6. 2022 - 10:06)

Když se jako začíná cukat, tak to se asi brání jak ho osušuješ. Nesmíš na to dát a musíš prosadit svou. Prostě žádný cukání a budeš držet.

Táňa (Čt, 30. 6. 2022 - 13:06)

Však tak to taky přesně je. Když si kluka k sobě obrátím, tak se chce obracet, aby byl ke mě zády. Ale nepolevím a prostě si ho přidržím a musí zůstat tak jak je. Ale je na to zvyklý od mala a tak, i když se mu pomalinku začíná napínat, tak drží.

Pavel T (St, 29. 6. 2022 - 22:06)

No já bych to taky moc chtěla ale mám obavy i když vím že on by to on asi moc chtěl aby z toho nebyl nakonec zklamaný. Pořad mě šacuje jako nějakou mladou holku a jednou mi dokonce řekl že jsem tak krásná a přitažlivá že kdyby nebyl můj tak by mě hned přefiknul. No zítra mu udělám pomyšlení koprovkou s domácím kynutým knedlem v lehkých letních šatičkách na nechám to jemu ať se rozhodne.

Dora (Čt, 2. 6. 2022 - 07:06)

To že by matky sexuálně vzrušovali myšlenky na sex s vlastními synky je zcela nic víc než pěkná blbost.

Věra (Ne, 29. 5. 2022 - 10:05)

Nejvíc vzrušená jsem byla ze svého syna, ani ne tak z jeho honění, což bylo často, ale když jsem ho přistihla při souloži se spolužačkou. Přivedl si jí, že se budou doučovat anatomii. Za chvíli jsem slyšela jak vzdychají, tak jsem na ně vlítla. Pevně se drželi a nechtěli přestat. Uplně jsem se sesypala a při nich jsem měla dva orgasmy vlastní rukou. Dívali jsme se na sebe a bylo nám dobře. Pak jsme děvče vyprovodili a já jí pozvala, že může přijít zas. Bývá u nás často a i já z ní mám potěšení. Umí krásně lízat a prstit. Se synem samozřejmě nic nemám.

anonim (Út, 7. 2. 2023 - 21:02)

vera ahoj este syn suka spoluziacku aj ich sledujes este

Reklama

Přidat komentář