Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 23:05)

Ahoy. Kdo mě poradně osuka??? Anal, oral, lítají kouli a zadečku, vše se ti bude líbit, non stop. Podívejte se na celé video mého orgasmu zde: www.xvieeos2.com/dd

Olina (Pá, 27. 5. 2022 - 12:05)

Dospělí syn má hodně malý penis a má z toho velké deprese. Chtěla bych mu nějak pomoct a podpořit ho ale nechce se mnou o tom vůbec mluvit.

Miluska (Pá, 27. 5. 2022 - 06:05)

Ahoj mám problém se svým 9 letym synem ,má o dost větší penis než jeho vrstevnici, bohužel už má i časté erekce při kterých mu vyleze žalud z předkožky a vypadá jako by ho měl strašně nateklý jak je velký.nevim jestli s ním nemám dojít k lékaři

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 10:05)

Zeptej se ho jestli mu penis nesvědí, nebo nebolí. Jestli ne, tak to nic nebude. Možná ho má nateklý od drsnější masturbace. někdy se protrhne cévka, ale to by byl vidět hematom. Měl jsem nějakou alergii a penis mi hodně otékal a svěděl. Doktorka na kožním mi předepsala nějakou mast a s tou jsem několikrát denně masturboval, dokud se to neztratilo. Od té doby už jsem neměl potíže.

Katka (Pá, 27. 5. 2022 - 09:05)

Po mytí mu jej raději kontroluj (i častěji). Pokud není náznak infekce, lékař nebude nutný.

Miluska (Pá, 27. 5. 2022 - 17:05)

On ho nebolí,ale zdá se mi divné že by v jeho věku měl tak velkého,ten žalud je vážně až moc obrovský

Návštěvník (So, 28. 5. 2022 - 23:05)

Já mám žaluda v průměru 5 cm, v erekci staženou předkožku, za ní dost hlubokou drážku a pak tělo penisu opět v průměru 5 cm. Celkovou zásuvnou délku asi 18 cm. Myslím si že je to normální.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 19:05)

Tak, extrémy existují, ale může to být i nějaká porucha. Růstové hormony mohou lecos způsobit. K tomu by se měl vyjádřit odborný lékař.

Miluska (Pá, 27. 5. 2022 - 21:05)

Já vážně nevím,ale když se mu postaví kůžička mu sjede pod žalud a nejde natáhnout zpět,má celkově velký penis na svůj věk,ale Žaluda má v erekci 3x širšího než obvod penisu

Monika (So, 28. 5. 2022 - 17:05)

To má asi pořádného macana vůbec si nedokážu představit jak má velkého.ten žalud má ale asi hodně velký je to divné v 9 letech

Miluska (Út, 31. 5. 2022 - 16:05)

Ahoj, průměr penisu má asi 3 cm co je asi skoro normální ,ale žalud má přes 8cm je to obrovský rozdíl vážně mě to dost zaráží

Klára (St, 1. 6. 2022 - 12:06)

Já bych se o tom asi s někým poradila ,mít v jeho věku takovou bambuli je dost zvláštní musí mít i problémy se někde svléknout ,nebo jít třeba v plavkách

Miluska (St, 1. 6. 2022 - 13:06)

Je to obrovský problém když jde třeba na plavání , už se mi na to i ptal jestli je to normální, že kamarádi je mají malinký, bohužel je to vidět i v plavkách

Návštěvník (St, 1. 6. 2022 - 12:06)

Třeba mu naběhne jen při ztopoření, ale stejně je to hrůza. Soulož s ním by mohla vyvolat i porodní bolesti. Ještě jestli ho má dost dlouhýho.....

Miluska (St, 1. 6. 2022 - 18:06)

Ano při stoporeni se mu strašně zvětší ,vždy když mu vyleze celý žalud z kůžičky začne se mu strašně zvětšovat až má obrovskou bambuli ,nevím jestli je to tím že se mu kůžička za žaludem hodně stáhne? Nejhorší je že když se koupe nebo sprchuje okamžitě má okamžitě žalud venku a hned se mu strašně zvětší nemusí mu ani stát

Miluska (St, 1. 6. 2022 - 13:06)

Je mu 9 let na to má ještě čas ,ale erekci má dost často, dlouhého má bohužel také dost podle mě

Ilona (St, 1. 6. 2022 - 14:06)

Ahoj můj syn má 20 cm kládu, myslela jsem si co nemá za obra .ale tvůj syn to je teda něco , možná to je dar a možná prokletí

Miluska (Po, 6. 6. 2022 - 09:06)

Byla jsem s ním u lékařky, říkala že takového ještě neviděla, prý ho má v pořádku že je to anomálie penisu . řekla nám aby se s ním naučil žít,že časem za to bude vděčný

Monika (Po, 6. 6. 2022 - 13:06)

Ahoj ,jak ho má tedy dlouhého a širokého když se mu pořádně postaví?

Návštěvník (St, 1. 6. 2022 - 13:06)

To není normální. Já měl skoro dospělý penis až ve třinácti letech.

Reklama

Přidat komentář