Reklama

Existuje Bůh?

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 17:05)

vid, taková to byla celkem kultivovaná i když někdy rozporuplná diskuze

sardanapal (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Bond , James Bond , prostě musí být běloch a musí být mužského pohlaví . Jinak to už nebude Bondovka , ale nějaká americká sračkoparodie ... Nech si dámy a černoušci zrobí svojho agenta . Jinak se pan Fleming , bude obraceti v hrobě a tebe Jahodo , bude chodit strašit ...

Shabbatot-Jahoda (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

No a co agenta Mosad ve seriálu Tehran?! Je to sexy bojovnice Mosadu, operuje v Íránu, každého zpraská,dostanou šici přes držku a sem tam oddělá i nepřítele Israele a ještě šuka mladého Íránce..
Chodí si po Teheran jen tak, všem ujede, všechny obelstí,komunikuje s Tel Aviv v jámě.Mossadu a je vždy o krok dopředu před íránskou tajnou službou....toto není žádná bělouska srackoparodie!!! Toto je seriál z Izraele!!!

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 14:05)

A v právním sporu dvou pošahaných amerických psychopatů právě vede ..... Johny Depp! ------------------------- Ale trochu odbočím - liberální láska po zajících skáče. Stačí maličkost, třeba v USA říct některé z tabuizovaných slov, a pokud jsi známý, strhne se mediální tsunami, novinářská apokalypsa, televizní armagedon, a v podstatě ti hrozí vězení. Třeba za slovo "negr" nebo když drzému černochovi řekneš: "Vrať se na plantáž."------------------------ K nám se dostanou jen ty absurdnější případy. Třeba jak jeden neurolog vědecky dokázal, proč ženy mají nižší matematické schopnosti - přišel o místo. Nebo když toho herce z Mlčení jehňátek obvinili po dvaceti letech nějací muži že znásilnění - hodně roků si nezahrál. Konečně Depp měl také několik let utrum, když ho Heartova obvinila. A přitom se teď ukazuje, že byl skoro nevinný. ------------------------

https://www.super.cz/889977-s-timhle-amber-nepocitala-kate-moss-totalne-rozbila-jeji-obvineni-johnnyho-deppa.html#source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 15:05)

Tak tady zcela vážně. Ony ty kecy, že mužský jsou tak nějak analyčtější, jde jim ta matematika a mají vůdcovské schopnosti a ty ženský jo tak ty jsou zase empatické, a pečující a fakt ale fakt dobře vedou domácnost...to je zdrojem všeho zla v tomto směru. Já znám v mém profesním i osobním životě tolik mužských ňoumů, že si někdy říkám, statistiko, kam jsi oči dala...A tyto názory se pak podvědomě uplatňují i ve výběrových řízeních na vedoucí pozice, mohla bych vyprávět. Ono, jako vždy všeho s mírou a bez předsudků

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 17:05)

Jasně, určité názory se hodí určitým lidem do krámu a tak je prosazují, ať jsou pravdivé nebo ne. Vždyť o tom je každá ideologie. ---------------------------------------------- Ale pověst kohokoliv se nerodí z jednoho případu. Když o někom slyšíš z několika stran negativní věci a slyšíš často nelichotivé zprávy, tak toho člověka někam zařadíš. A děláš to bezděčně, v podstatě se ti názor na něho rodí v hlavě sám od sebe. A je to tak v pořádku, prostě kategorizace je součastí našeho myšlení. ------------------------------------------- No a pojďme dál. Když slyšíš a vidíš negativní věci o skupině osob, např. o sousedech, zařadíš si je do kategorie "pozor na ně" úplně stejně, jak pračlověk zevšeobecnil svůj názor na jeskynního medvěda nebo rosomáka - prostě potkal pár rosomáků, několik ho i ohrožovalo, tak si příště dával pozor na všechny. ------------------------------------------------------- A pojďme ještě dále. Mezi americkými negry je zhruba čtyřikrát tolik kriminálníků než mezi bělochy (relativně vzato k počtu lidí ve vězení a celkového počtu ve státě). Není divu, že si v USA dává každý na negry pozor a nedůvěřuje jim více než jiným rasám. ------------------------------------------------------------ No a do toho zcela pochopitelného sebezáchovného myšlení teď hodili vidle vypatlaní bílí američtí rasističtí liberálové, kteří při každém konfliktu mezi bílými policisty a negry ječí spolu s černochy, že jde o rasový konflikt. V podstatě nám tito liberálové podsouvají, abychom hodili do kanálu naše zkušenosti, a považovali všechny lidi za hodné, poctivé a dodržující zákony. (Na základě této úchylné logiky zrušili zastupitelé v jedné čtvrti tuším v San Franciscu policii. Ale po enormním nárůstu zločinnosti ji dali zpět.) --------------------------------------------------------------------------------------- Chci tím říct, že tzv. předsudky ohledně čehokoliv bychom měli brát ne jako naši chybu, ale jako cennou informaci. Pak už stačí jen si ve statistice ověřit, zda se shodují s realitou, a pokud jo, mluvit místo o předsudcích o cenných zkušenostech. ---------------------------------------- Jinak řečeno - já třeba mohu potkat v životě hodně úskočných Pražáků, ale protože pohodových jsem potkal daleko více, nebudu tvrdit, že všichni Pražáci jsou úskoční. ----------------------------------------- A pokud jde o matematiku? Všichni v podstatě víme, kdo je v ní lepší. Stačí si vzpomenou, jak na základce a střední škole šla matematika klukům a jak holkám. (Já osobně jsem v ní viděl excelovat jen kluky. Ale možná jsem nebyl v průměrné třídě.) -------------------- A ještě jedno hledisko. Asi není podstatné, kterému pohlaví jde líp matematika či šachy. Je to jako srovnávat hrušky s jablky. Mnoho lidí je dobrých v různých věcech, kde jim třeba já nesahám po kotníky. Takže až tak konfliktní téma ty různé schopnosti kluků a holek nejsou. -------------------------------------- Ale bez statistiky v této problematice - ani ránu!

Co je kategorizace viz zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorizace

sardanapal (Čt, 26. 5. 2022 - 17:05)

Bez nějakého mužského šovinistického pohledu na věc . Chtěl bych se zeptat (ač mě porazí i malá holka) , vyhrála někdy nějaká žena mistrovství světa ve hře v šachy , nebo i tyto "sporty" jsou oddělené na špičkové úrovni ?

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 17:05)

Sarde, šachy jako každý sport je ženský a mužský. Polgár nebo tak nějak porazila i Kasparova atd

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 17:05)

Odpovím, teď nestíhám

Shabbatot-Jahoda (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

No tak žena má v sobě vůdcovské schopnosti...
Je schopna řešit najednou více otázek...to chlap nedokáže.Navic jsou ženy i v průměru inteligentní jak muži...i když taková žena nemá svaly , má inteligenci....v globálu větší jak muž.Muz je koule svalů, testosteronů a hrubé síly.Zena myslí, plánuje a je stratég.....tam je v globálu jasná převaha nad muži.

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 18:05)

No, řekněme si upřímně, filmy s Bondem jsou dnes jen kraviny pro puberťáky. Místo aby producenti dali akcent na špiónování, tak preferují akční scény a požáry aut, kdy jako zázrakem vždy vybuchne palivová nádr (výrobci aut by je měli žalovat). -------------------------------------------------------------------------- Tvoje tiráda o skvělých ženách není ničím podložená, jen líbivý výmysl. Pravda o ženách je taková, že dnes hlavně ony přicupitaly se světovou civilizací na okraj propasti. Akcelerovala do Rooseveltová svojí listinou lidských práv (pravda, začali s tím krvaví francouzští revolucionáři v roce 1789) a dnešní ženy to dotáhly do trapných konců, kdy kdejaký pitomec ve světě má prý právo na kde co (pitnou vodu, život bez války, svobodu, demokracii, dobrou životní úroveň atd.), a kdo mu to má dát? Vyspělé státy. -------------- Já takové úkolování nepřijímám a říkám, že mi po těch zahraničních lidech nic není, nic nedlužím jim a oni mě. --------- (A pak je tady ještě korektnost, feminismus a stupidní filosofie pomáhat celému světu, a to vše prosazují hlavně ženy.) ---------------- Ale k věci - rozpad rodiny, kdy stát přebírá stále více péči o děti a rozhodování o nich, byl zpočátku zapříčiněn hlavně pochopitelnou snahou žen vydělat pro rodinu nějakou korunu navíc, ale teď rozpad zrychluje kvůli přehnaným ženským ambicím. Stručně řečeno - ženy chtějí mít stejný život jako muži, a to rodině neprospívá. ------------------------------------------------- Každá životaschopná civilizace (ale i firma) stojí na tom, že dává všem lidem možnost uplatnit se podle svých schopností. Díky tomu Číňané vybudovali svkvělou centralizovanou Čínu - a začalo to tím, že císař zrušil feudály a dědičná knížectí, a do čela provincií postavil své úředníky z lidu - stačilo, když některý borec složil zkoušky. Dtto Řím. Jinak řečeno - začalo to odstraněním diskriminace. ------------------------------------------------ Takže jaké je pro společnost nejpřínostnější pravidlo pro obsazování funkcí? Ne pohlaví, rasa, věk, rodinné zásluhy, ale schopnosti jednotlivce. Buď na to máš a pak řídíš, nebo ne, a je jedno, že jsi žena a feministky ječí, že je ve vedoucích funkcích málo žen. --------------------------------------- Vždyť to je absurdní: jak málo žen? Státní služba či funkce ve firmě není žádná charita, která má za úkol uspokojovat ambice méně schopných lidí. Ale zodpovědná práce, které je se třeba plně věnovat. A když máš na prvním místě rodinu a neustále si bereš péči o dítě nebo chodíš na mateřskou? Nedáváš práci vše a máš mínus. --------------------------------- Vždyť pokud jde o platy, celý svět nevymyslel spiknutí proti ženám, aby byly platově diskriminovány. Jen si myslí to, co jsem napsal ohledně platů žen výše. -------------------------------------------------------- Jakmile budeme pokračovat v podobných chybách a nacpeme do řídících funkcí lidi, kteří tam nepatří, se špatným řízením se brzo dostaneme vůči Číně a Japonsku do pozice skanzenu. Prostě proto si takovou nemorální charitu nemůžeme dovolit. Proto - žádná diskriminace! Jen nejschopnější vpřed!

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 18:05)

Klíčové je toto co jsi napsal: Takže jaké je pro společnost nejpřínostnější pravidlo pro obsazování funkcí? Ne pohlaví, rasa, věk, rodinné zásluhy, ale schopnosti jednotlivce. Buď na to máš a pak řídíš, nebo ne, a je jedno, že jsi žena a feministky ječí, že je ve vedoucích funkcích málo žen...Naprostý souhlas

sardanapal (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Jo to ukazuje Černochová . Ta by si měla připnout umělý penis , jak Cleopatra . Možná má svůj falešný , jako samice hyen .

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

A v tom to, je Sarde. Když je někdo hajzl, tak je to hajzl. na pohlaví jaksi nezáleží

sardanapal (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

.

sardanapal (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Ani na barvě kůže či přesvědčení . I když jeden musí být furt ve střehu ...

sardanapal (Čt, 26. 5. 2022 - 15:05)

To víš země svobody . Ale nejspíš , jak pro koho ...

Shabbatot-Jahoda (Čt, 26. 5. 2022 - 15:05)

U$A je země svobody!! Každý občan U$@ má zaručené, že se dožije jako svobodný člověk a neskončí pod diktátem Moskvy.To, jací jsou Rusové...viz Buca a přítomnost mrtvých těl u Rusů kteří hodují na grilovaných kuřatech a pokud neznasilni Ukrajinou ženu,tak tam u těch mrtvol ještě onanuji....co naplat....semeno teče, válka se vleče,ven to musí a hlavě to dusí....omrdat, ošukat,to je nutná píseň,vubec jim nevadí na penise plíseň...sardanapal, až se sem dostanou,prcat budou tebe.A možná tě před tím i zabíjí.Posili to mír, škoda tě nebude.Kolaborant jako špína neměl NIKDY respekt a to jak u národa,tak u okupanta, tebe nikdo litovat nebude.Asi stejně jako Putlera.., to toho vážného kandidáta na paklo.Opuchl,zpurpurovělna natekl...
Ten ten je tam již nyní....na tomto světě za pár a pak již jenom brána pakelného zatracení,ten to má blbě nasměrované....jako kagebak v Boha nevěří.Luciper zvítězil,jeho věčnost v obrovském ohrožení,ale jemu to je jedno.Ty hele sardanapal...jestli se sem Rus dostane nazabije i mě, jahodu.Jenze já mám na rozdíl od Putlera ještě nějakou šanci
Já ano.

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

A proč oslovujete v souvislosti s Rusákama Sardanapala, Jahodo? Jste se zbláznil nebo co?

Shabbatot-Jahoda (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Sardanapal pomlouvá USA! USA,jedinou podmínkou a jistotou, že na nás nezaplaví denacifikace z Kremlu.Je to ohnutý a zhrbeny český zbabělý hřbet asi stejně jako vy, nedělám si iluze, že to chápete.

Reklama

Přidat komentář