Reklama

Existuje Bůh?

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 18:05)

.

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Tak to jste neměl, Jahodo, to jste neměl

Shabbatot-Jahoda (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Holá pravda .A nyní jsem v ráži, nenuťte mě být hulvátem.Chapu že jako žena máte své rozmary...třeba to oslovení hajzl.. nejste nyní odpoledne pod párou??

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

:))) Jaké oslovení ? Jahůdko, nikdy bych se vás tak nedovolila oslovit, nehledě na to, že si o vás nic takového nemyslím. Ale spálila jsem kvůli vám plech borůvkových muffinů. Do páry ani sauny nechodím

Shabbatot-Jahoda (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Ha,ha...tak to vás pak chápu.Ja mám taky zlost když udělám v práci zmetka.

sardanapal (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Pouze říkám fakta . Nemohu za to , že si rozumu mdlého a rozhledu krátkozrakého . Blbečku , nabonzuj mě u Rakušana , ty vemeno z velblouda ...

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 14:05)

V raném středověku to měli chlapi v Anglii těžké - přišel viking a každá Angličanka se chtěla s ním družit. Viz co napsali mniši: -------------- Zvěsti o upravených Vikinzích pocházejí z křesťanských spisů, které takové chování odsuzovaly. Anglický kronikář John z Wallingfordu žijící ve 13. století ospravedlňoval masakr Dánů slovy: „Seveřané se díky své péči o vzhled stali oblíbenými. Každý den se česali, každou sobotu se koupali a dokonce se také často převlékali. Tímto způsobem okouzlovali mnoho vdaných žen a přesvědčili jejich dcery, aby se staly jejich konkubínami." ---------------- Špinavý anglický otrhanec prostě ženám neimponoval. Možná že výborný vzhled stojí za dobyvatelskými úspěchy Vikingů v Evropě. --------- Dějiny někdy chodí klikatými chodníčky. ------------------ https://www.dotyk.cz/magazin/vikingove-umyvadla-30000524.html

asi tak (Čt, 26. 5. 2022 - 01:05)

Terminátor - Temný osud je fajn film. Hlavní postavy jsou tři ženské . Nevadí mi. Teda kromě té malé.

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 10:05)

Přihlédneme-li k západní patologické asociální ideologii korektnosti, tendence v obsazování postav ve filmu je jasná - nikdo nesmí být diskriminován. Současná "špica" (aspoň podle liberálů) je, když hlavní postavu hraje barevná žena. Uvažuje se o tom, že James Bond bude černý. A seriál Černobyl pobouřil Ameriku, protože v něm nehrál ani jeden negr. Takže tendence je jasná. --------------- A jak to skončí? Asi tak, že hlavní postavu bude hrát mala škaredá invalidní hotentotka nebo stařena po nehodě bez rukou. Protože nelze tyto lidi vyřazovat jen proto, že jdou jiní. Korektnost nám říká, že každý člověk je stejně dobrý a má nárok na vše, co má majorita. -------------- Ale to na tom není to nejhorší. Podle mě to bude v budoucnosti tak, že pokud na takové filmy nebudeš chodit, označí tě korektnostní čubky za asociála a budou se tě štítit. Možná přijdeš i o místo.

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 15:05)

No já jsem slyšela , že Agenta 007 má hrát černoška :))

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Bond černoškou? To by američtí feminističtí a rasističtí liberálové brečeli štěstím. Ale všechno omrzí a po čase by chtěli víc.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Síla v úderem pěsti je kolem 400_700 kg u netrénovaného člověka.U trénovaného i kolem 1 t.Kolenem ano a to ta " černá" bojovnice po tréningu dá a pak zase,zase a pořád dokola... paní nona, lidé s černou barvou pleti jsou elitní bojovníci.Takovy černý James Bond je lepší jak bílý James Bond a navíc v lepší formě.Narozdil od bílého oo7 nepije Whiskey a nepoddává se světským požitkům ničících tělo.Takova černoška je pak nadprůměrně schopná a nemusí se nutně jednat o filmové Divadlo.

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 17:05)

Pravda, černoši nejsou špatní bojovníci. Hodně jich vyhrává v boxu. Jsou výborní ve sprintu, jde jim košíková .... Gratulace černí hrdinové! ----------------------- Ale Bond negrem? Na špiona musíš mít chochmes, a když si ohledně inteligence zevšeobecníš rasy, u černochů ji moc nevidím. Konečně i proto z nich Arabové a později běloši nadělali otroky, i proto je Haiti (kde mají černoši už 200 let svobodu!!) jedno velké smetiště, kde gangy unášejí přicestovalé bělochy kvůli vykupném, i proto jsou negrů plná americká vězení. ----------------------------------------- Ale jsou výjimky. Hlavně u mulatů.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 27. 5. 2022 - 16:05)

no tak co se týče ras a lidských plemen,budeš se divit rakato,ale negroidní rasa je v Spojenem Království hlavní oporou zdravotnictví.Drtivá většina britských lékařů jsou Afrobritové + Indové.Jedná se o všeobecné lékaře na celém britském venkově a v městech také.Já bych byl ohledně inteligence přímouměrně k rase dosti opatrný.To jsou teorie lidí,kteří chtějí ublížit....bělochů,kteří chtějí ublížit.Na světě jsou tyto rasy:_europoidní,obývající Evropu,západní Asii,Indii,BV a severní Ameriku,je to plemeno patřící do skupiny společně biologické a somatické vlastnosti....Další ze skupiny lidského plemena jest rasa australoidní,tato rasa obývá Austrálii,Tasmánii a Melanésii....rasa plemena Mongoloidního ,tkzv. žlutá rasa s typickým fenotipním znakem mongoloidů jako jsou lopatovitě tvarované řezáky a neotenie + možnost tvoření tkzv. mongolské skvrny.která však po několika letech zpravidla mizí.Mongolská skvrna je nezhoubné znaménko a vlnitým okrajem nepravidelného tvaru.Nejčastěji se vyskytuje ve východní Asii a turkistickými národy-národy kolem Turecka v Rusku a východní Evropě...další rysy mongoloidního lidského plemena ječerný a rovný vlas,mandlovitě tvarované tmavě hnědé oči a slabší ochlupení na tváři a i jinde.Mongoloidi jsou ponejvíce rozšířenou lidskou rasou na planetě.Jsou to ,spolu s australoidy potomci negroidní rasy z Afriky,kdy asi před 1 milionem let probíhala migrace z jižní a střední Afriky a to v několika vlnách.Ty následovaly po změně klimatu a jedna z posledním těchto migračních vln přinesla asi před 10 000 lety do Evropy zemědělství.Mongoloidě jsou rozšířeni po celé Asii až do Ameriky kde je zastupují Indiáni a Eskymáci.V Evropě jsou mixováni s europoidní rasou -viz národ Maďarů,Finů.Turků,Azerů a Laponců....No a pak nám zde ještě zbývá negroidní rasa.To jsou původné obyvatelé subsaharské Afriky.Negroidi se vyznačují výrazným nadoobličejovým obloukem,absencí nosního prahu a jamky a mají zvětšenou lebku,plné masité rty a tmavé vlasy s kudrnatou visáží,slabé tělesné ochlupení ....Toto vše je celkově zhrnuto Homo sapiens,který se asi před 200 tisíci lety oběvil ve východní Africe.Vědecký výzkum odhalil,že v Africe se původní negroidní lidské plemeno rozdělilo do 4 velkých kmenových skupin.Jednalo se o Knoisany,Pygmeje ,dále se odštělil klan negekonžských jazyků a čadských jazyků až po středoafrické Hadzy a ty dali původ k migraci ven z Afriky .Tak se původní negroid jinde ve světě mimo Afriky stal australoidem,mongoloidem a europodem....Toliko tedy k lidským rasám a plemenům a jejich původu.Negoidním původu rakato !Moji,tvoji a všech lidí na planetě včetně europodů a to obvzláště jsou negroidi z Afriky.Jsou i vědecké výzkumy DNA,které mapují celé lidstvo podle stopy DNA až k prvnímu člověku .Muži a ženě.A to jsou negroidi rakato!Jsou černí,protože pocházejí z Afriky....Víš rakato,já jsem docela rád,že jsem negr.I když jsem europoid,jsem negr stejně jako ty.,všichni lidéí na planetě bez rozdílu!Všichni máme předky černé barvy pleti a proto jsme dle tvých slov negři.Ty hele rakato...,jak jsi na tom s chochmes?Ha,ha,to bychteda chtěl vědět.

sardanapal (Pá, 27. 5. 2022 - 17:05)

Je nesmysl mluvit o prvních hominidech , jako o negroidních . A jejich potomci možná nebyli toliko černí , jako spíše více ochlupení . Jsou veliké rozdíly i v dnešní Africe , kdy Senegalští negři sou tmaví , jak eben , zatímco křováci - Sanové , mají kůži daleko světlejší a spíše i do tmavšího odstínu oranžové . Tvé tlachy sou opět jen snahou sociálních inženýrů namíchat všechny do jednoho kotle . Tímto nikterak nechci vyzvedávat přednosti či nedostatky odlišných ras . Nakonec sme všichni lidi , ne ? Ale aspoň se tak chovejme ... Akorát tobě milý Šabo zůstal velký gumák po jedněch a malá mozkovna po druhých ...

nona (Pá, 27. 5. 2022 - 19:05)

Tak Jahoda zřejmě čerpal z wiki, ty jsi to doplnil

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 17:05)

a někteří černoši jsou blond ---Domorodí obyvatelé Šalamounových ostrovů jsou lidé dvou kontrastů, které jsou patrné na první pohled. Mají jednu z nejtmavších kůží, s jakou se můžeme setkat mimo Afriku, ale také největší procento výskytu blonďatých afro účesů mimo Evropu.---------

Rakato (Pá, 27. 5. 2022 - 17:05)

No snažíš se, snažíš obhájit svůj názor, ale jen řečmi - argumenty nemáš. ---------------------------------- Negroidní rasa je v Spojenem Království hlavní oporou zdravotnictví? Ale no tak ... Jistě - černých sester tam bude mnoho, ale lékařů? A navíc - počet negerských lékařů, i kdybys jej vztáhl k celé negerské populaci ve V.B., není důkazem inteligence nebo hlouposti černochů, protože studovat lékařství jezdí do Británie jen výkvět černé inteligence. A protože se samozřejmě do Afriky nechce (ze sobeckých důvodů) vrátit, je v V.B. relativně vysoký počet černošských lékařů. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Bohužel jsem (stejně jako ty) nenašel žádnou statistiku, a tak mám (stejně jako ty) jen dojem o problému. Prostě soudím počty negerských lékařů ze seriálu z doktorského prostředí. Není to až taková blbost, jak to vypadá, protože tyto seriály se točí hlavně pro domácí obyvatelstvo, a to by si určitě nelibě všimlo, že v seriálu je příliš mnoho nebo příliš málo inteligentní černochů, tedy i negerských lékařů. A podle mě jsou ty počty slabota. Ale u černých sester jsem s tebou ochoten souhlasit, že jich je ve V.B. mnoho. --------------------- Dále pak už jen pleteš věci, které s problémem nesouvisí, jako že je ve V.B. mnoho Indů - doktorů. ----------------------------------------- Rád kopíruješ, že? No a co já s tím zkopírovaným textem - o negerské inteligenci v něm nic není. Že jsme byli všichni kdysi stejní a rasy neexistovaly? Tj. že jsme i my byli kdysi černí? Pravda. A ještě dodám, že i populace homo sapiens, která poprvé osídlila Evropu, byla černá. Ale dnes je dnes. Že pes byl kdysi vlkem neznamená, že dnes není psem. -------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------- Docela jsi mě svou obranou černochů zklamal, protože jako mnoho obhájců pseudopravd vybíráš jen argumenty pro a ignoruješ argumenty proti. Jako např. že Haiti je stát bez práva, chuti do práce a do vzdělání, i když má už 200 let svobodu, že většina bantu-států v Africe se už šedesát let od své samostatnosti potácí v bídě, obrovské zločinnosti, přemnožování, v převratech a rozkrádání zahraniční pomoci apod., že negrů jsou v USA plná vězení. ------------------------------------------------------------------------------------------------ Osobně mě dlouho černoši nezajímali, ale teď, když jsou pozitivně diskriminovaní (tedy že mají přednost před bělochy), v každém seriálu je to samý černý kudrnáč, když mnoho své kriminality černoši svádí na rasistické výmysly atd., mi jdou na nervy. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jinak řečeno - pro společnosti jsou různí lidé různě přínosní. A když tihle lidé jsou nezaměstnaní, i když pracovat mohou, bez vzdělání, i když se vzdělávat mohli, a jen berou podpory a dělají kriminalitu, tak takoví lidé u mě nejsou v kurzu. Ať jsou černí, bílí nebo zelení. --------------------------------------------------------------------------------------------------- Vše je o statistice. A ta černochům v tomto směru moc nefandí. Viz počty nezamšstnaných, nevzdělaných, počty pobíračů podpor. -------------------------- Píšeš, že jsi černoch. Ještě můžeš napsat, že jsi Ukrajinec, Afroameričan a imigrant. :)

sardanapal (Čt, 26. 5. 2022 - 17:05)

Jistě box je box a občas to vyhraješ silnější lebkou , kterou se černoši vyznačují ....

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 16:05)

Co to ještě čtu....Jahodo, vy jste se dal na abstinenci od alkoholu i sexu, vegetarianství a pravidelnou návštěvu fitka, že by vám takový 007 imponoval?

Reklama

Přidat komentář