Reklama

Délka ochlupení na přirození

Lenka (Po, 9. 1. 2023 - 18:01)

Já mám proužek

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 18:01)

Proužek je hezkej. Jak ho máš široký, dlouhý, hustý, atd?

Veronika (Út, 3. 1. 2023 - 16:01)

Já se neholím jen si to zastřihávám kolem pysků a nechávám proužek nad poštěváčkem. Manžel je má také zkrácené, protože je to lepší hygiena a při kouření mi to také trochu vadí.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 01:01)

Hezké, mít lehce zarostlé pysky a z toho pak proužek nahoru. Nevím jak moc je u chlapa délka porostu lepší pro hygienu, kouření a tak, já ho mám nadprůměrně velkého takže ty chlupy nemusím zas úplně zkracovat jako ti co ho maj menšího. Navíc mám trvale odhalený žalud, což je asi pro hygienu přednější než délka chlupů

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 11:01)

anebo kdo znáte Tankový Prapor tak než četařka Babinčáková zalehne tak je chvilku vidět ten její bobr

Přítel (St, 4. 1. 2023 - 06:01)

Je dobré vidět bobra alespoň ve filmu, když ho nevidíš na živo a hezky si přes něj nepřejedeš rukou.

Bimbác (Út, 3. 1. 2023 - 11:01)

Aj mna viac vzrušujú neoholené, je to také drsnejšie, nie také umelé. Viac mi pracuje fantázia pri krásne zarastených holkach. Modelka Kyla Cole je sexy zarastená a má veľa vzrušujúcich fotiek na internete.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 10:01)

mě se chlupaté líbí víc než holé

Veronika (Út, 3. 1. 2023 - 10:01)

Mám kundičku jemně zarostlou díky tomu že si chlupy jen stříhám nikdy neholím . Mám ji zrzku tak chloupky mám dost hrubé a kroucené .Stříhám si jich přes hřeben na dva centimetry ony se stejně zkroutí .Kolem pysků mi jich vystřihává přítel a nad poštěváčkem to zvládán sama. Mám i vystříhané třísla protože holení mi nedělá dobře a naskáčou mi pupínky a svědí to. Příteli se to líbí tak si ji udržuje a já mu to taky umožním ve vší radosti.

Vendy (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

Já tak svému muži holím penis i koule a je to paráda vypadá líp než takové zarostlé kouliska a penis .

Roman (Pá, 5. 8. 2022 - 02:08)

Ahoj já od malička jsem uplně do hladka a myslím že by to tak mělo být . Mamka řikala když mě začaly růst že je to jenom na mě ale že je hezčí když je holej . A tak to taky je a bude , záleží na každým jedinci je to prostě individuální ale vídám hodně kluků uplně do hladka.

Petra (St, 3. 8. 2022 - 08:08)

Mám na kundičce a na pyskách tři centimetrové ochlupení a můj muž mi při 69tce chytne ty chlupy na pyskách a krásně jemně natáhne až se mu otevře pička v celé své kráse pak mi ji políže a to už o sobě dá vědět i poštěváček který na to kouká z hora a pipka pustí trošku šťávičky na signál že už je připravená na zásun do ní. I můj muž ho má taky okolo kořene chlupatého tak tři centimetry ale pravidelně si navzájem porost udržujeme nikdy neholíme jen stříháme. Docela mě baví a vzrušuje když mu stojí a já mu malýma nůžkama střihám spodní část penisu tam ho má zarostly sice né moc ale jsou tam chlupy. On mi zase vystřihává chlupy která se stáčejí mezi pysky máme s toho parádní zábavu i předehru ,pokaždé po takové střihačce si jdeme zašukat

Viktorie (Út, 14. 6. 2022 - 15:06)

Taky ji mám trošku zarostlou ale upravenou ale udržuji si ji v normě. Tak tři centimetry nad poštěvákem a pysky jen tak jeden centimetr. Má husté černé chlupy tak ze to vypadá jako by tam byla beranice ale není.

Sarah (Čt, 26. 5. 2022 - 07:05)

Jsem napolovic Egypťanka a tak mám černé kudrnaté ochlupení na kundičce ,. Nikdy jsem se tam neholila jen si jich stříhám přes hřeben na dva centimetry. Klukům se můj porost líbí nikdy si nestěžovali že je to škaredé.

Pavkol (So, 11. 6. 2022 - 18:06)

já mám radši chlupaté než holé

Návštěvník (So, 11. 6. 2022 - 17:06)

Představa že ho strkám kamsi do 2cm upraveného porostu černých chlupů mi přijde vzrušující. Navíc takové ochlupení asi příjemně dráždí žalud

Návštěvník (So, 16. 4. 2022 - 05:04)

Tady je ta krásná opice https://ona.idnes.cz/sonia-cytrowski-chlupata-zena-deo-/spolecnost.aspx?c=A180309_083929_spolecnost_job

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 13:08)

chlupů je tam vidět spousta ale ne ty na přirození nenechte se nachytat jako já

Návštěvník (Pá, 15. 4. 2022 - 13:04)

Asi záleží jak u koho, někomu to vypadá lépe s porostem, u někoho bez. Každá a každý to má zkrátka jinak a i jinou barvu, hustotu atd, takže nějaké univerzální pravidlo v tomhle asi neplatí. Já ho třeba nemám nějak extra pěkného ale nejlépe asi vypadá když je trošku udržovaný sestřih + zcela odhalený žalud, takže to tak mám. U žen se mi nejvíc líbí vyholený proužek nebo trojúhelníček, ale některým sluší i když je více schovaná

Vla§ka (Čt, 14. 4. 2022 - 12:04)

Já mam na kundě hustej kartáč, a když se tři dni nemeju tak pěkně smrdim, ale pěkně kloužu tak si ji vyhonim a pes mě pak prsty olizuje

Reklama

Přidat komentář