Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Martina (Pá, 27. 5. 2022 - 16:05)

Lallo, Aleši já z vás umřu smíchy. Ale při dnešním stračkoidním dni jste mi zvedli náladu. :-D Co tam dal Luboš za post, že Lallo a Realisto jste byli vytočení?
Mně to uniklo.

nona (Pá, 27. 5. 2022 - 16:05)

to ti napíšu emailem, to tady fakt nejde. Blbne mi comp, ten debilní mail mi nejde otevřít, asi jsem otevřela nějaký zavirovaný konspirační teorie :(((

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 09:05)

Lubošovi odepisuje jen tak 98% ženských, tak s ženskýma to stejně nevytrhne.Silnou podporu chlapů nemá, ty mu na to serou.Má to tam samou důchodkyni a maminu.Demonstraci by měl nazvat pochoďákem.

nona (Čt, 26. 5. 2022 - 20:05)

Těch 14 km po Praze hmmm

-Aleš- (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

To měl Luboš napsat rovnou, že ve skutečnosti nejde o demonstraci ale o turistický pochod :-)

Iva (Pá, 27. 5. 2022 - 17:05)

A proti čemu demonstrujou?

-Aleš- (Pá, 27. 5. 2022 - 18:05)

Bude to pochod na podporu slovanských národů. Proto je zvláštní, že tak brojí proti Ukrajincům. Zřejmě se k Lubošovi a jeho fanouškům ještě nedoneslo k jaké etnické skupině Ukrajinci patří. Taky se jim nějak pořád nepozdává jejich vlajka :-)

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 18:05)

Já si zase spíš myslim jestli mu ukrajince nezhnusila Miluna?

Návštěvník (So, 28. 5. 2022 - 00:05)

To ne, on si jen myslí, že kdyby tu nebyli, mohl by víc parazitovat na státu. Navíc potřebuje být vidět, aby mohl zase somrovat peníze od lidí. A taky si myslí, že Ukrajinci s Fialou můžou osobně za zdražování. Že za tím stojí Rusko a jeho "speciální operace", to už mu nedochází.

nona (Pá, 27. 5. 2022 - 07:05)

No jo no, škoda, že nezvolil radši Washington, tam by měl mezi Kongresem a White Housem tak 4km. To by šlo

-Aleš- (Pá, 27. 5. 2022 - 18:05)

Aha, takže on vytyčil nejkratší možnou cestu. Ta Praha je hrozně roztahaná. Jsem zvědav kolik účastníků tu výpravu dokončí, protože k pražskýmu hradu je to dost do kopečka. Myslím že to bude fiasko.

-Aleš- (Čt, 26. 5. 2022 - 18:05)

Tak Luboš zahlédl nad letištěm vrtulníky a letadla a zadoufal, že už to vypuklo. Už se viděl jak mu Vladimir připíná svatojiřskou stuhu. A dnes vyfotil modré kovové schody, které měly z bezpečnostních důvodů první a poslední schod natřené žlutě. Asi nemusím psát co ho při pořizování fota napadlo. Myslím že někteří jeho fanoušci už přichází na to, že s ním není něco v pořádku a zůstává jenom tvrdé jádro. Snad ho na fb nezablokují, protože tím by celá jeho naplánovaná akce padla :-)

nona (Pá, 27. 5. 2022 - 16:05)

No se stuhou se načeká, tohle bylo filmování 80let od atentátu na Heydricha...svatá prostoto, jak by řekla naše babí

Martina (Út, 24. 5. 2022 - 20:05)

Lal, mail

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 14:05)

Aha, tak dnes má soud Patfyk, proto se stáhl a nevysírá.

Realista (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Tak dnes mě svědil prst, že nahlásím toho zmetka Holuba. Bylo by to poprvé, co bych něco takového udělal. Až tak mě nasral. Nakonec jsem to neudělal. Budu ho brát jako nemocného člověka. Za jeho post na FB doufám, že dostane aspoň veřejné práce.

Miluna (Út, 24. 5. 2022 - 12:05)

Taky sem to četla a udělalo se mi z něj nevolno.Tohle už neni opravdu možný co se z něho vyklubalo.

Ota (Út, 24. 5. 2022 - 12:05)

Taky jsem to viděl. Hrozí mu patnáct let a pak napíše tohle:) Nějak se mi nezdají už všichni tyhlety lidi. Kdo by řekl že po Covidu budou podporovat tuhle sviňárnu?

Miluna (Út, 24. 5. 2022 - 16:05)

Mě už celkově přijde že se už celej svět zbláznil.Už je to nějaký divný.Teď zas vytáhnou opice do toho ta válka.Prostě nějaký divný.Nevim už kdo má pravdu ale jedu si pořád ve svym a stojim s ukrajincema už kvuli tomu mýmu malinkatýmu ukrajinci.Obyčejný lidi za to nemůžou že jim napadli zemi.Sergejovo příbuzný už toho odsrali dost.Zajdu nějaký den tady za chlapama ukrajinskýma,máme jich tady kolem jak nasráno a byla sem od nich pozvaná tak pujdu poslouchat příběhy.Aspoň budu mít i na co koukat.

Ota (Pá, 27. 5. 2022 - 11:05)

Tak to je dobrý že máš ukrajince i v novém bydlišti. To zajdeš za nima popovídat nebo i na sex? A Aleši se divím že Luboš nevidí i na poště ukrajinský barvy:) Ještě že ho zatim nenapadlo vymýšlet že už byli s poštou domluvený.

Reklama

Přidat komentář