Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Pá, 27. 5. 2022 - 18:05)

Aha, takže on vytyčil nejkratší možnou cestu. Ta Praha je hrozně roztahaná. Jsem zvědav kolik účastníků tu výpravu dokončí, protože k pražskýmu hradu je to dost do kopečka. Myslím že to bude fiasko.

-Aleš- (Čt, 26. 5. 2022 - 18:05)

Tak Luboš zahlédl nad letištěm vrtulníky a letadla a zadoufal, že už to vypuklo. Už se viděl jak mu Vladimir připíná svatojiřskou stuhu. A dnes vyfotil modré kovové schody, které měly z bezpečnostních důvodů první a poslední schod natřené žlutě. Asi nemusím psát co ho při pořizování fota napadlo. Myslím že někteří jeho fanoušci už přichází na to, že s ním není něco v pořádku a zůstává jenom tvrdé jádro. Snad ho na fb nezablokují, protože tím by celá jeho naplánovaná akce padla :-)

nona (Pá, 27. 5. 2022 - 16:05)

No se stuhou se načeká, tohle bylo filmování 80let od atentátu na Heydricha...svatá prostoto, jak by řekla naše babí

Martina (Út, 24. 5. 2022 - 20:05)

Lal, mail

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 14:05)

Aha, tak dnes má soud Patfyk, proto se stáhl a nevysírá.

Realista (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Tak dnes mě svědil prst, že nahlásím toho zmetka Holuba. Bylo by to poprvé, co bych něco takového udělal. Až tak mě nasral. Nakonec jsem to neudělal. Budu ho brát jako nemocného člověka. Za jeho post na FB doufám, že dostane aspoň veřejné práce.

Miluna (Út, 24. 5. 2022 - 12:05)

Taky sem to četla a udělalo se mi z něj nevolno.Tohle už neni opravdu možný co se z něho vyklubalo.

Ota (Út, 24. 5. 2022 - 12:05)

Taky jsem to viděl. Hrozí mu patnáct let a pak napíše tohle:) Nějak se mi nezdají už všichni tyhlety lidi. Kdo by řekl že po Covidu budou podporovat tuhle sviňárnu?

Miluna (Út, 24. 5. 2022 - 16:05)

Mě už celkově přijde že se už celej svět zbláznil.Už je to nějaký divný.Teď zas vytáhnou opice do toho ta válka.Prostě nějaký divný.Nevim už kdo má pravdu ale jedu si pořád ve svym a stojim s ukrajincema už kvuli tomu mýmu malinkatýmu ukrajinci.Obyčejný lidi za to nemůžou že jim napadli zemi.Sergejovo příbuzný už toho odsrali dost.Zajdu nějaký den tady za chlapama ukrajinskýma,máme jich tady kolem jak nasráno a byla sem od nich pozvaná tak pujdu poslouchat příběhy.Aspoň budu mít i na co koukat.

Ota (Pá, 27. 5. 2022 - 11:05)

Tak to je dobrý že máš ukrajince i v novém bydlišti. To zajdeš za nima popovídat nebo i na sex? A Aleši se divím že Luboš nevidí i na poště ukrajinský barvy:) Ještě že ho zatim nenapadlo vymýšlet že už byli s poštou domluvený.

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 10:05)

Četl jsi to? Taky jsem se lekla. Vypadá to na silnou mánii...L.

Realista (Út, 24. 5. 2022 - 10:05)

Dokonce jsem četl reakce, dost lidí se postavilo proti, jestli to nesmazal. Už to rozebírají na FB skupinách, že tohle je přes, a ano, že je marod přes hlavu. A tentokrát vytočil už hodně lidí. Kdyby mi toto někdo řekl před 3 měsíci, nebudu věřit. Omlouvám se za vulgarismy, ale nervy mám taky jedny. A to jsem si myslel, že jsem Realista - flegmatik. Už jen čekám, že si udělá seznam lidí a na Letné se budou povinně podepisovat, aby věděl na koho vzít bejkovec. Ohání se vlastenectvím, ale vůbec neví co to je, ksindl jeden.

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 10:05)

Už to smazal.

Realista (Út, 24. 5. 2022 - 10:05)

Tak to se nedivím, i jeho lidi :) se proti němu postavili a určitě to někdo nahlásil.

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 11:05)

No, po tomhle mám silný dojem, že tu sázku vyhraju já, Realisto

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 11:05)

No, po tomhle mám silný dojem, že tu sázku vyhraju já, Realisto

Realista (Út, 24. 5. 2022 - 11:05)

Hluboce se ti pokloním :)

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Do diskuse. Napsal jsem, že lež je zbraní všech psychopatů. Lež je nejhorší pandemií lidstva. Umírá na ní lidskost, morálka, láska i rozum. Lži psychopatů se těžko odhalují, protože oni sami v ně naprosto věří a při tom jsou tak důvěryhodní....Proto snadno pronikají důvěřivou lidskou společností i do vysokých postů.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 21:05)

Zlatej Tuboš. Postklimakterický diblíky nebrat :), není s nima žádná sranda.

Ota (Po, 23. 5. 2022 - 17:05)

Zdeni já už myslel že jí chlapi přestali zajímat. Půl roku je nějaká uspaná. Tak to je dobře že všichni chlapi Ukrajinci nejsou tam, že se nějaký zachránili. Aleši nechápu co Luboš a spol proti Ukrajincům pořád mají.Co si jako představuje? Nějak se mi zprotivil. Asi v tomhle, když to tady tak čtu tak musím souhlasit s Lallou a anonymama.Aleši, to ho musí fakt žrát když vidí tu ukrajinskou účast. Já myslim že už dá dohromady čim dál míň lidí.

Reklama

Přidat komentář