Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 11:05)

No, po tomhle mám silný dojem, že tu sázku vyhraju já, Realisto

Realista (Út, 24. 5. 2022 - 11:05)

Hluboce se ti pokloním :)

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Do diskuse. Napsal jsem, že lež je zbraní všech psychopatů. Lež je nejhorší pandemií lidstva. Umírá na ní lidskost, morálka, láska i rozum. Lži psychopatů se těžko odhalují, protože oni sami v ně naprosto věří a při tom jsou tak důvěryhodní....Proto snadno pronikají důvěřivou lidskou společností i do vysokých postů.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 21:05)

Zlatej Tuboš. Postklimakterický diblíky nebrat :), není s nima žádná sranda.

Ota (Po, 23. 5. 2022 - 17:05)

Zdeni já už myslel že jí chlapi přestali zajímat. Půl roku je nějaká uspaná. Tak to je dobře že všichni chlapi Ukrajinci nejsou tam, že se nějaký zachránili. Aleši nechápu co Luboš a spol proti Ukrajincům pořád mají.Co si jako představuje? Nějak se mi zprotivil. Asi v tomhle, když to tady tak čtu tak musím souhlasit s Lallou a anonymama.Aleši, to ho musí fakt žrát když vidí tu ukrajinskou účast. Já myslim že už dá dohromady čim dál míň lidí.

-Aleš- (Po, 23. 5. 2022 - 18:05)

A jak jsou ti Ukrajinci spontánní a jaká z nich čiší radost. Kdepak, demonstrace se nedá dělat na sílu. Podívej se na Luboše, ten už je teď přednasranej a já z něj mám pocit, že by je tam nejradši nahnal bejkovcem. To už to dělá líp Peterková, ta aspoň dokáže argumentovat a tím zaujmout lidi.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 19:05)

Jak vůbec dopadla Peterková a její boys se sběrem podpisů na parkovištích?

R. (Po, 23. 5. 2022 - 20:05)

Za víkend nasbírali 50 tisíc podpisů, tak je v pohodě ; ).

Ota (Po, 23. 5. 2022 - 18:05)

Tak jsem se rozesmál. Do bejkovce už nemá daleko.No má smůlu holt. Svět se netočí podle jak si pískne.Stejně by nic nevyřešil i kdyby se mu to sešlo hodně lidí.U mě tim volánim po Putinovi klesl.

-Aleš- (Po, 23. 5. 2022 - 17:05)

Ta videa jsou dokonce dvě. Zaujala mě disciplinovanost, kterou bych od Ukrajinců nečekal. Lubošovi z toho muselo cukat v oku :-)

-Aleš- (Po, 23. 5. 2022 - 17:05)

Luboš sdílel hezké video z víkendového průvodu Prahou. Takhle nějak by si asi představoval že by měla vypadat jejich demonstrace. Tedy samozřejmě v opačném gardu :-)

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

Mně chybí i psaní Andrejky a Milči co zrovna vařily.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 15:05)

Takže pár dní tu bylo veselo jako kdysi a už zase všechno pryč.

Ota (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

Taky doufám že ne, byla by to škoda.Tady aspoň nějaký lidi známe.Zkoušel jsem i jiný diskuze ale nějak to neni ono když neznám nikoho.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

Na to jsi měl myslet dřív.

Ota (Po, 23. 5. 2022 - 15:05)

Miluško piš prosim. Už jsem měl minule radost že jsi se rozepsala i s ostatníma i s Alešem tak nepřestávejte.

-Aleš- (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

Já taky rád čtu Milunu, ona píše syrově a autenticky a tím mi zvedne náladu, protože v podobném duchu píšou i mí oblíbení spisovatelé :-) Se Sany souhlasím, že konflikt na Ukrajině není černobílý, ale vinu na něm má víc stran. Taky je mi hrozně z toho, že kvůli neschopnosti politiků tam umírají denně desítky lidí, kteří by jinak měli život před sebou. Na druhou stranu už v roce 2015 jsem četl, že Ukrajina posílala k soudu svoje vojáky, kteří se dopouštěli zločinů na civilistech. Tedy že se to jaksi snažili řešit. Pravdu o tom, co se dělo na východě Ukrajiny než na její území vstoupila ruská armáda se my asi nikdy nedozvíme.

Zdena (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

Kolem mámy i tady v novém bydlišti se začínají motat zase ukrajinci.Zvou jí za nima ven a před pár dny dostala od nějakého ukrajince i květinu, protože se mu líbila.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 17:05)

Já o tom vím. Neboj. Je v pohodě.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 17:05)

Ty už fakt zalez.

Reklama

Přidat komentář