Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Moki (St, 8. 6. 2022 - 21:06)

Tak já jsem se troškičku více pokakala právě před chvilkou. Chtěla jsem si jen prdnout a nejednou jsem měla plné gaťky, tak že sprcha a teď už je to v pohodě. Ale zatím se mi to stává jen občas.

Olda (Čt, 9. 6. 2022 - 16:06)

Proč lžeš ?

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 07:06)

to chce příšti si prdnout až na záchodové míse

Medard (St, 8. 6. 2022 - 11:06)

Dobrý den. Když jsem byl malý, občas jsem zaslechl, že se někomu stala nehoda. Většinou se tak mluvilo ve spojitosti s nějakou ženou. Já jsem se vždy lekl, že se nějaká žena zranila při dopravní nehodě a ptal jsem se, co se té ženě stalo. Vždy mi někdo odpověděl, že se jí nestalo nic. Při tom ale dospělí na sebe vrhali významné pohledy. Teprve mnohem později jsem pochopil, že slovo "nehoda" se také používá jako opis toho, když se nějaká žena posere, pochčije nebo pobleje.

Eulálius Blitek (Čt, 9. 6. 2022 - 11:06)

Medarde, slovo "nehoda" ve smyslu ve kterém jej ve svém příspěvku popisuješ se používá třeba při výskytu malého flíčku na kalhotách při drobném úniku moči nebo když si žena nemůže vytřít kundu po vymočení. Ale když potkám v nádražní putyce cestou z hajzlu totálně zechcaného dědka, neřeknu o něm, že se mu stala "nehoda", ale že se prostě pochcal. Nehoda by se mu třeba stala, kdyby ho před hospodou přejelo metro nebo srazilo letadlo. To by ale byla dopravní nehoda. Nebo, když uvidím nějakého bezďáka, který se válí na lavičce a je celý poblitý, protože před chvílí snědl granule, které ukradl nějakému psovi a zapil je panákem vodky, který ukradl v Normě. Ani o něm nelze říci, že by se mu stala "nehoda". Prostě se jenom poblil. Tolik na vysvětlenou.

Standa (Pá, 10. 6. 2022 - 09:06)

Asi jak kde. Já tohle označení zažil ve spojení s holkou, které se podařilo se tak posrat, že než se dostala domů tak pod silonkami měla to řídké až na chodidlech.

Eulálius Blitek (St, 1. 6. 2022 - 09:06)

Dobrý den. Včera jsem k večeři snědl sýrovou pomazánku s česnekem, kterou jsem několik dní před tím zakoupil v Normě. K tomu jsem vypil asi šest Budvarů. Když jsem ráno vstával do práce, musel jsem jít srát. Těch sraček bylo značné množství. Myslel jsem, že mi to roztrhne prdel. Ke všemu mě po tom sraní strašně pálila prdel. Utěšoval jsem se, že již nebudu muset jít srát v práci. můj kolega - prase totiž po sobě pravidelně zanechává posraný záchod. Jednou jsem to viděl a hned jsem se vyblil na zem. Ale ouha!!! Když jsem přišel do práce, chytli mne strašlivé křeče a měl jsem co dělat, abych doběhl na hajzl a nezesral se do kalhot. To sraní bylo strašlivé. Tak teď už mám snad pokoj, ale tu pomazánku si už asi nekoupím.

Návštěvník (St, 1. 6. 2022 - 17:06)

No ale to pak nebude mít tvůj život žádný smysl.

Návštěvník (So, 28. 5. 2022 - 16:05)

vcera jsem se ozrala a pres noc jsem se posrala,mela jsem plnou postel ridke kasovite hmoty a zmatlana hrozne.

Scatgirllover (Ne, 29. 5. 2022 - 14:05)

Miluji tě, jsi žena mých snů, rád bych si v té naloži s tebou užíval dlouhé hodiny vášnivého sexu.

Tomáš (Pá, 20. 5. 2022 - 13:05)

Dnes ráno se nám s manželkou stala příhody téměř neuvěřitelná, pokud se vám to též nestalo. Jako každé ráno po probuzení se vždy chvilku pomilujeme. Dnes když jsem zasunul a lehnul na manželku, tak si prdla a bylo po všem. Velice řídká stolice byla po stehnech, prostěradle a kam to mohlo zatéci, tak to tam zateklo. Jak to chodí, odnesl jsem to stejně já, že kdybych to nemusel mít každý den, tak se to nestalo.

Návštěvník (So, 28. 5. 2022 - 16:05)

asi hodně nepříjemný ale pořád lepší být pokaděnej než poblitej

Bára (Čt, 19. 5. 2022 - 19:05)

Tak to jsi měla zajímavé, mně se asi nikdy nic takového nepostěstilo. Třeba když budu doufat tak se taky poseru a budu mít plné kalhotky.

Návštěvník (Čt, 19. 5. 2022 - 19:05)

A vyhazuje plný kalhotky do popelnice. To je fakt nenápadný

hovnocuc (Čt, 19. 5. 2022 - 08:05)

Asi, děkuju...Každá stolice je originální a jiná

Matějka (Út, 17. 5. 2022 - 14:05)

A ty si tu hraješ jako na co ?

Pepa (Út, 17. 5. 2022 - 08:05)

Jako dítě jsem chtěl poslat obsah naší žumpy z chaty našim učitelkám ze základky.

Kakabus (Út, 17. 5. 2022 - 08:05)

Nebylo by lepší tam ty učitelky hodit ?

Eulálius Blitek (Po, 16. 5. 2022 - 11:05)

Mne by zajímalo, jestli dokážete zadržovat chcaní při sraní?

Viky (Po, 16. 5. 2022 - 11:05)

zeny to nedokažou, ale muži ano, bez vetších problému.

Reklama

Přidat komentář