Reklama

Výprask vařečkou

Host (St, 25. 5. 2022 - 17:05)

Diskuze: Dslife.forumotion.eu
Přidejte se... Mnoho sekci... Pomozte to rozjet...

Na-zadek (Ne, 22. 5. 2022 - 01:05)

Navštivte www.na-zadek.webnode.cz, pokud by vás zajímaly výprasky na zadek

Fobare (Ne, 22. 5. 2022 - 01:05)

Zdravím, nečekejte ode mě ponižování, vynucování poslušnosti, otročení atd. Jsem normální vzdělaný kluk, který ženy maximálně respektuje a rád by se seznámil s nějakou (18 - cca 35), kterou by lákala tahle nestandardní záliba - výprasky na zadek. Nehledám sex, nehledám vážný vztah, hledám kamarádku, která by si chtěla splnit svoje sny a sice s někým, pro koho nebude jen další holka z mnoha, ale se kterým může souznít a konečně popustit uzdu toho, co v běžném životě skrývá. Mám zkušenosti z obou stran mince, z čehož čerpám cenné zkušenosti a vím, co se Ti odehrává v hlavě a lépe rozumím, co potřebuješ. Důkladnější seznámení v e-mailech nebo předem naživo je ale nutností, žádné rychlovky nemohou fungovat a nevytvoří to, co je třeba, aby byl výsledek optimální a dle představ. Pokud to rámcově odpovídá Tvé představě, rád se na všem domluvím.
Já VŠ, 27, bydlím v Praze s prostory, ale v případě zajímavého propojení lze vymyslet jakákoli lokace.
[email protected]

Evka (Út, 17. 5. 2022 - 13:05)

Nikdo?

Návštěvník (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Očividně pořád nechápeš, jak to tady funguje. Buď tu napíše někdo nějakou svoji zkušenost a odpoví na doplňující dotazy ostatních, nebo někdo položí hodně konkrétní a specifickou otázku a ostatní mu na ni odpoví, nebo tu někdo na sebe dá kontakt, protože to, co chce je buď moc obecné a široké, nebo moc soukromé. Ty si stále mylně myslíš, že když tady jednou za čas položíš tu samou extrémně obecnou otázku, tak že se stane zázrak a dostaneš na ni tu jedinou správnou odpověď, kterou čekáš. Budeš muset změnit svůj přístup, jinak bude tvoje zklamání pokračovat.

Evka (Čt, 19. 5. 2022 - 16:05)

Myslím že otázka byla jasná

Návštěvník (Čt, 19. 5. 2022 - 17:05)

Vzhledem k tomu, že na ni nikdo nereagoval pro tebe žádoucím způsobem, tak asi jasná nebyla. Přestaň dělat tajnosti a když už se takhle ptáš, tak aspoň uveď, proč to chceš vědět.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 09:05)

Tak si nad tím třeba vyhoňte vy pedofilní hovada

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 20:05)

Asi jí to nevadí, tkakže od táty, jako vždy, kalhotky dolů, kleknout a sekání pŕes zadek

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 20:05)

Za co to bylo, že jsi byla drzá a stěžovala sis, nebo za něco jiného, co s tím nesouviselo? Kolik ran a čím?

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 07:05)

Od táty dostávám jen rukou

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 09:05)

Tak to je možná lepší, když je to rukou a druhou tě drží na takovém místě, než kdybys dostávala páskem/vařečkou/rákoskou a tam se tě vůbec nedotýkal.

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 19:05)

Dostala jsem nasekano

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 20:05)

Kým, mámou nebo tátou? Z jakého důvodu, nevěřila ti a myslela si, že si vymýšlíš, nebo o tom ví, považuje to za správné a myslela si, že si nemáš stěžovat?

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 18:05)

Dïky, řekla jsem to mámě.

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 19:05)

Co ona na to?

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 18:05)

Dïky, řekla jsem to mámě.

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 16:05)

Máma je u toho a já dostávám vetšinou vkleče na židli a pry tak líp vystrčím zadek

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 16:05)

A když je máma u toho, je na místě, odkud vidí, kam ti sahá? Možná netuší, že ti sahá až tam a myslí si, že tě přidržuje rukou na normálnějším místě. Zkus s ní o tom promluvit stylem "je mi už X let a asi není správné, když mi táta při tom sahá na tak choulostivé místo". Buď ti dá za pravdu, nebo ne, v takovém případě ji můžeš požádat, jestli bys nemohla dostávat od ní, místo od táty.

Verča (Ne, 15. 5. 2022 - 11:05)

Hrozně mi vadi, že mē táta při výprasku držï jednou rukou i ùplně dole pod bŕichem. Kluci tak dostavaji taky, źe je někdo drží za pinďu?

Reklama

Přidat komentář