Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Zdeněk (Pá, 3. 6. 2022 - 17:06)

já také nosím tanga a brazilky v dámském provedení

Pavel (St, 1. 6. 2022 - 21:06)

Já to nosím take

peta (Ne, 29. 5. 2022 - 16:05)

ja nosim damske pradlo od mala kdo me chce Jihlavsko

Pavel (Ne, 29. 5. 2022 - 22:05)

čau písni na [email protected]

Peta (Ne, 5. 6. 2022 - 15:06)

ahojky mam ti nappsat na meil dobre odkud jsi

Káťa (Po, 23. 5. 2022 - 22:05)

Kluk je sjetej jako kráva a dělá bordel tak jsem ho poslala do prdele. Přísahal mi že už nic brát nebude a zase lhal. Už na něj seru!!!!!

Jan 60+ (Út, 24. 5. 2022 - 08:05)

To si sa poriadne rozčertila, neviem čo také mohol vyviesť,ale doteraz Ti nevadilo že si berie z koša kalhotky. Tak teda prečo ten zvrat? J.

Káťa (Út, 24. 5. 2022 - 10:05)

Příspěvek 23. května po 22hodině jsem nepsala. Něco takového bych napsat vůbec nedokázala. Není to můj styl. Teď jsem vynechala s psaním, musela jsem se postarat o máti, která je po operaci.

Jan 60+ (Út, 24. 5. 2022 - 11:05)

Po prečítaní toho príspevku som bol veľmi prekvapený, že boli použité také výrazy. Nevedel som si predstaviť že by si sa takto vyjadrovala o svojom synovi. Bol by som sklamaný kebyže to píšeš Ty, lebo ako som sa už zmienil pripadáš mi veľmi sympatická. Ľudia ktorí sa vydávajú za niekoho iného a píšu takéto príspevky sa môžu hanbiť. Neviem čo stým sledujú, lebo každý môže vyjadriť svoj názor a nemusí sa skrývať a vydávať za niekoho iného. Dúfam že mamka sa Ti čoskoro uzdraví.Ahoj J.

Jan 60+ (Po, 23. 5. 2022 - 18:05)

Káťo kam si sa stratila?

Karel (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Nosím také dámské kalhotky, krajkové i brazilky a materiál je podstatně jemnější a příjemnější než na pánském spodním prádle.

Gabriel(anonym) (Po, 16. 5. 2022 - 21:05)

Já také rád nosím kalhotky i tanga dřív se mi spolužáci smáli ale teď je nosí i oni je to pohodlnější než boxerky a miluju ten pocit kdy mi přijde že nemám na sobě spodní prádlo nikomu z rodiny nevadí že nosím dívčí kalhotky a tanga je to pohodlné nashle

Toni (Po, 16. 5. 2022 - 23:05)

Ahoj Gabrieli, koľko máš rokov? Kde ich berieš,kupuje Ti mamka alebo kamarátky? Je to super pocit mať na sebe nohavičky . Takže rodičia stým nemajú problém že nosíš kalhotky?

Franc (Po, 16. 5. 2022 - 05:05)

Káťo jak to dopadlo na chalupě se synkem? Měl tvé použité kalhotky?

Káťa (Po, 16. 5. 2022 - 09:05)

Kluk si o víkendu užil. V sobotu při koupeli mi umyl záda a a poté natřel tělo krémem. Tedy jenom záda a stehna. Na předek jsem ho zatím nepustila. Samozřejmě jsem byla v kalhotách a podprsence. Asi v devět si vzal z koše kalhotky na kterých bylo vepředu nemálo sekretu. Vrátil je až ráno. V neděli až vstal jsem mu zkontrolovala postel a tolik skvrn už jsem dlouho neviděla. I přes den si pak udělal dobře.

Default User Image
Lenka (Pá, 29. 9. 2023 - 10:09)

Podle toho co píšeš,by nebylo od věci naučit kluka aby nenosil jiné prádlo než to tvoje použité,jeden den ty a druhý on.Dávej mu je hned jak se večer svlékneš, ještě teplé a vlhké.Urcitě to ocení.Skoušel už i tvojí podprsenku? Možná by nebylo špatné ho obléci celého jako dívku, třeba se tak bude cítit dobře a přirozeně.

Jan 60+ (Po, 16. 5. 2022 - 10:05)

Káťo,ste úplná rodina alebo ste len dvaja so synom? Ak máš aj manžela,tak predpokladám že o záľube syna nevie,ak by predsa aký je jeho postoj?

Káťa (Po, 16. 5. 2022 - 11:05)

Jsem už čtyři roky jenom se synem.

Jan 60+ (Po, 16. 5. 2022 - 12:05)

Na týchto stránkach píšu muži o svojej záľube v nosení dámskeho prádla, respektívne dámskeho oblečenia. Ja tiež patrím medzi tých,ale nosím len kalhotky a zime silonky. Keďže si aj Ty zabruslila na tieto stránky, určite máš prečítaných pár príspevkov k téme. Bol by som rád keby si sa vyjadrila k tejto záľube. Podotýkam moja orientácia je ok. Aký je tvoj názor na tento úlet? J.

Káťa (Út, 17. 5. 2022 - 06:05)

Osobně jsem se ještě nesetkala s mužem, jenž má zálibu v dámském prádle, tedy, který si je obléká. Jsem tolerantní a nevadí mi to. Má li partnerku se kterou si v tomto sednou, tak je vše v pořádku.

Reklama

Přidat komentář