Reklama

Obřízka

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

Prosila jsem tě, aby jsi si z úcty k Tonymu V. změnil nick. Uděláš to? A to i přesto, že sám k němu úctu nemáš, já to chápu, ale prostě to není fér.

!!!! (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

Nech ho, je to asi jen shoda nicků. Nebuďme útlocitní, jsme na Doktorce.

Ha!!! (Út, 7. 6. 2022 - 13:06)

!!!!!!

Rakato (Út, 7. 6. 2022 - 00:06)

Ty nejsi Tony, jsi skřet.

Zkoumal (Ne, 29. 5. 2022 - 08:05)

Jáá chci obřízkuu!!! Já chci obřízku!

Martina (Pá, 27. 5. 2022 - 12:05)

Jasně že neexistuje, jsem si to vymyslila.

Jahoda (Pá, 20. 5. 2022 - 06:05)

Pomník neexistuje. Nevěřte tomu. Podle těch souřadnic jsem se úplně ztratil a byl dva týdny v divočině.

Tony (Pá, 13. 5. 2022 - 03:05)

3:07

jo (Ne, 15. 5. 2022 - 12:05)

tonda vždycky ponocoval.

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 12:05)

Ponocuje i dál

Martina (St, 11. 5. 2022 - 22:05)

Souřadnice jsou, popis místa taky, kdo chce, ten si tam zajede, kdo je blbec a nevěří, ať táhne do prdele

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 22:05)

Ok,vím o něm taky, byl jsem tam

Jox (Čt, 12. 5. 2022 - 23:05)

Poslal jsem tam známého z Jirkova, co Tondu Vlase trochu znal, a potvrdil to. Ten pomníček tam je

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 06:05)

Kdyby existoval tak bys sem už dávno dala souřadnice nebo fotku. Jen mlžíš a souřadnice posíláš úplně nesmyslný a uplně jinam.
Blbec je asi někdo jiný, když ani téma tvejma uvadenejma souřadnicema neumíš trefit ani Labe. Potom by to působilo aspoň trochu věrohodně.

Anonym (Ne, 1. 5. 2022 - 12:05)

Chlapi - dotaz pro vás, kdo už jí máte. Urolog mi doporučil obřízku. Menší jiz. fimóza, ale s tím, že s přibývajícím věkem se to bude horšit. Takže mě to stejně jednou čeká. Zkouknul jsem různý typy a nejvíc mě baví ta, kdy je jizva cca 2cm za žaludem. Mam pocit, že když mi tam zůstane víc vnitřní části, tak bude citlivější. Možná je to blbost, nevim.. ale je mi 30 a celej život jsem zvyklej. Tak mam obavy ze standardní obřízky, kdy dělají jizvu těsně pod žaludem. Byl jsem na 2 vyšetřeních a pokaždý mi chirurg řekl, že dělá tu klasickou, která je prý i esteticky nejhezčí. Otázka tedy je - víte o nějaký plastický chirurgii, kde dělají i tenhle typ obřízky a máte tip na chirurga? A nebo - máte tu úplně klasickou a můžete mě jen uklidnit, že je to v pohodě? Díky.. (jo a do klasický nemocnice nejdu.. tam by to bylo grátis, ale radši půjdu na kliniku, cenu neřešim)

Jaroslav (Pá, 6. 5. 2022 - 22:05)

Věřím, že nejlepší je nízká těsná obřízka, kterou bych si chtěl nechat udělat, ale zatím jsem nenašel lékaře, který by mi ji provedl s maximálním možným odstraněním veškeré vnější i vnitřní předkožky včetně uzdičky. Uvedený styl obřízky poskytne maximální hygienické výhody a určitou ztrátu citlivosti, která není na škodu - naopak, stimulace při souloži nebo masturbaci se časově prodlouží.

Anonym (Ne, 1. 5. 2022 - 12:05)

Chlapi - dotaz pro vás, kdo už jí máte. Urolog mi doporučil obřízku. Menší jiz. fimóza, ale s tím, že s přibývajícím věkem se to bude horšit. Takže mě to stejně jednou čeká. Zkouknul jsem různý typy a nejvíc mě baví ta, kdy je jizva cca 2cm za žaludem. Mam pocit, že když mi tam zůstane víc vnitřní části, tak bude citlivější. Možná je to blbost, nevim.. ale je mi 30 a celej život jsem zvyklej. Tak mam obavy ze standardní obřízky, kdy dělají jizvu těsně pod žaludem. Byl jsem na 2 vyšetřeních a pokaždý mi chirurg řekl, že dělá tu klasickou, která je prý i esteticky nejhezčí. Otázka tedy je - víte o nějaký plastický chirurgii, kde dělají i tenhle typ obřízky a máte tip na chirurga? A nebo - máte tu úplně klasickou a můžete mě jen uklidnit, že je to v pohodě? Díky.. (jo a do klasický nemocnice nejdu.. tam by to bylo grátis, ale radši půjdu na kliniku, cenu neřešim)

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 17:05)

Já o ní občas uvažuji, také jsem koukal jaké jsou jednotlivé typy. Pokud ano, tak určitě bych chtěl úplnou, spíše těsnější a výšku střední - jizvu tak 1-2 cm pod žaludem. Nízká sice vypadá nejlépe, ale nezůstane téměř žádná vnitřní předkožka což prý není až tak dobré. U vysoké se zase nechává uzdicka a tu bych chtěl určitě odstranit protože jí mám kratší.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 20:04)

Takže nic.... Prostě žádný pomník neexistuje

Martina (Pá, 6. 5. 2022 - 23:05)

Pomnik Tonyho existuje. Jesti jseš línej tam zajet, tak jsi blbec

Reklama

Přidat komentář