Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvka (Čt, 12. 5. 2022 - 15:05)

Kolik klukovi je že se ještě nechá od tebe osušovat a všechno mu vidíš. I když, pokud je na začátku puberty, tak se třeba ještě tak nestydí.

Draha (Čt, 12. 5. 2022 - 17:05)

Za čtyři měsíce bude klukovi 12. Před půlrokem se nestyděl vůbec, ale teď už je znát změna. To ho pak musím důrazně napomenout a přikázat, že bude stát tak jak je a běda, jestli bude uhýbat. Někdy ho nechám ať se otočí, ale většinou si stojím za svým.

Ilona (Po, 9. 5. 2022 - 22:05)

Co jsi na to řekla sestře, když jsi viděla takové velké hadice u mladých kluků,nebo jak si reagovala ?

Lenka (Čt, 12. 5. 2022 - 14:05)

Záviděla jsem ji že má tak obdařené syny,potom mi pověděla že Podle jejího přítele jsou to zizalky to jsem málem pukla závisti.uz u mě přespali abych je mohla vidět nahaté je to úžasný pohled

Ilona (Pá, 13. 5. 2022 - 15:05)

Kde jsi je viděla nahaté, sáhla jsi jim na ně ? Já bych se nevydržela jenom divat

Lenka (Pá, 13. 5. 2022 - 19:05)

Řekla jsem jim že je umeju jestli chtějí okamžitě řekli že ano, svlékli se přede mnou vůbec se nestyděli spíše naopak.namydlila jsem jim i ty jejich klády okamžitě se jim postavili.nechapu že mají tak velké hadice,moji synové se před nima strašně styděli , hlavně ten jeden má i hodně tlustého a obrovský žalud

Silvia Novákova (Pá, 20. 5. 2022 - 20:05)

Lenka to boli synovia alebo kto a pekne držali keď si honila ako dlho to trvalo a vela strieľali. Nemala si chuť im pofajcit

Ilona (So, 14. 5. 2022 - 07:05)

Oooo , už jsi jim je měřila ?

Lenka (So, 14. 5. 2022 - 15:05)

Ano měřila, společně s mýma klukama moji synové se strašně styděli už to neudělám

Ilona (So, 14. 5. 2022 - 18:05)

Napíšeš nám jejich rozměry ? Stáhneš jim předkožku úplně až ke koulim ?

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 09:05)

Měřila, do metru už jim moc nezbývá:)

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 08:05)

Nebuď blbá jako ona.

Lenka (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Ahoj , mám dva syny v pubertě 14 a a 16 let jeli jsme z mojí ségrou a jejíma dvěma syny 11 a 12 let na dovolenou . šli jsme na koupání a samozřejmě jsme se viděli nahatý moji synové mají normální penisy okolo 15 cm ,ale když jsem viděla svoje synovce to bylo něco neuvěřitelného oba dva měli v klidovém stavu minimálně 20 cm .sestra mi potom řekla že když jim stojí mají oba dva už tet přes 25 cm,vůbec to nechápu u takových malých kluků

Tonda (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Můj kamarád má obrovskou kládu zahlédl jsem ho na záchodě,dost mě to vzrusilo.kdyz viděl jak se na něj závistivě koukám jenom řekl konečně vidíš pořádnýho curaka a postavil si ho přede mnou .potom jsme spolu sukali zasunul mi ho do zadku úplně celého dost to bolelo mít tam 28/7 cm

Návštěvník (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Ty blbky se rodí jak houby po dešti:)

Navstevnik (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Máte pravdu. Tady je blbek a člověk neví, co je na tom tak vzrušuje, že každá se vyžívá v tom, když sdělí ostatním, jaký obří penis má jejich syn.

Aneta (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Tato diskuze je o velikosti penisů,nevim co ti vadí,já mám se synem také problémy kvůli jeho délce,je to problém když ho má kluk skoro 30cm

Monika (St, 20. 4. 2022 - 06:04)

Já bych v tom problém neviděla ,mě by se to třeba líbilo

Lenka (Po, 4. 4. 2022 - 06:04)

Syn mé kamarádky má obrovský penis a strašně mě vzrušuje,načapala jsem je s mým synem jak si je měří zatímco můj syn má průměrný penis jeho kámoš má strašně velkýho,moc bych ho chtěla

Lia (Ne, 3. 4. 2022 - 12:04)

Syn je typický puberťák. Jeho jediným zájmem je jenom onanie. Dělá si mezi nohama dobře den co den. Je krásnej kluk a tou jeho onanií jsem i já vzrušená.

Reklama

Přidat komentář