Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Káťa (Po, 16. 5. 2022 - 11:05)

Jsem už čtyři roky jenom se synem.

Jan 60+ (Po, 16. 5. 2022 - 12:05)

Na týchto stránkach píšu muži o svojej záľube v nosení dámskeho prádla, respektívne dámskeho oblečenia. Ja tiež patrím medzi tých,ale nosím len kalhotky a zime silonky. Keďže si aj Ty zabruslila na tieto stránky, určite máš prečítaných pár príspevkov k téme. Bol by som rád keby si sa vyjadrila k tejto záľube. Podotýkam moja orientácia je ok. Aký je tvoj názor na tento úlet? J.

Káťa (Út, 17. 5. 2022 - 06:05)

Osobně jsem se ještě nesetkala s mužem, jenž má zálibu v dámském prádle, tedy, který si je obléká. Jsem tolerantní a nevadí mi to. Má li partnerku se kterou si v tomto sednou, tak je vše v pořádku.

Default User Image
Andrea (Ne, 8. 10. 2023 - 20:10)

Ahoj ráda bych si s tebou popovidala na dané téma ozvi se na [email protected] děkuji 

Jan 60+ (Út, 17. 5. 2022 - 18:05)

Ahoj Káťo,ako píšeš veekend na chate sa vydaril. Mladý v pohode? Divadielko sa konalo, alebo ho ešte len čaká? My sme sa tiež dobre bavili,boli sme na nudapláži. Ľudí bolo ešte pomenej ale cítili sme sa super. Si mi veľmi sympatická! Ahoj. J.

Toni (Pá, 13. 5. 2022 - 09:05)

Poniektorí tu píšete že si beriete nohavičky s manželkou na striedačku, alebo použité na druhý deň. Tá moja mi ich nepožičia, lebo potom sú vyťahané a nesedia na mušličke, takže musím nosiť len vlastné.

J. (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

Začal jsem nosit kalhotky během prváku na gymplu. Chtěl jsem to vyzkoušet tak jsem si objednal dvoje normální a jedny krajkové tanga. Zjistil jsem, že je ta látka je mnohem jemnější než pánské prádlo a jsou pohodlné. Občas jsem si je bral na sebe i do školy ale nikdy když jsme měli tělocvik. Zkrátka se mi to líbí a nevidím na tom nic špatně.

Petr (St, 11. 5. 2022 - 18:05)

Kalhotky si kupuji sam občas i s manželkou

Franc (Ne, 8. 5. 2022 - 07:05)

Káťo máš pravdu ať si kluk užije.jemu se uleví a cítí vůní mámy kundi stavicky.

Káťa (Ne, 8. 5. 2022 - 09:05)

Taky jsem toho názoru. Jen si říkám jestli to u něj není brzo. Je mu necelých 12 a půl a už ten zájem o kalhotky.

Lenka (Čt, 9. 6. 2022 - 09:06)

Ahoj Kato,já začal nosit kalhotky sestry už v jedenácti, samozřejmě potají a nemyslím že je to brzy.Myslim že by uvítal,kdyby mohl nosit jen kalhotky a tvoje nošené,zkus mu to naběhnout.Ja měl v jeho věku kamaráda a chodil k němu domů,jeho mamka nosila krásné kalhotky a měla na nich vždy alespoň dva proužky voňavé šťávicky od své buchtičky,já je vždy vyndal z koše a na záchodě očichával.Později jsem měl i klíče od jejich bytu a když odjeli na chatu,byl jsem u jeho mamky v ložnici celý víkend, oblékal jsem si všechno její oblečení a bylo to super,přála vždy v neděli, takže jsem měl k dispozici kalhotky,podprsenky, košile, sukně, punčochy a noční košilku za celý týden.Spal jsem v její posteli a hodně masturboval...bylo mi překrásně.A něj proo kdy

Zuzka (Ne, 8. 5. 2022 - 10:05)

A co je na tom divného? Chodím s klukem, který je také nosí a neřeším to. Už jsem mu kupovala i G-string tanga a je spokojený, prý lepší než nosit pánské prádlo. Ještě džíny nosí dámské, jsou prý také pohodlnější a jinak už nic. Problém v tom nevidím, když se v tom cítí líp, tak proč ne a na kluky fakt není, to jsem ho zkoušela schválně, jak bude reagovat, seznámila jsem ho s kamarádem, který je BI a nic. Takže ne vždy je oblečení o orientaci.

Káťa (Ne, 8. 5. 2022 - 10:05)

Odpovídáš vůbec na můj příspěvek? Nenapsala jsem ani slůvko o tom, že je na tom něco divného! Jen jsem položila spíše řečnickou otázku, zdali to není brzy ten klukův zájem o dámské kalhotky.

Káťa (So, 7. 5. 2022 - 07:05)

Vím že syn mi bere kalhotky už takový půlrok. Večer až jdem spát tak je vezme z koše a buď je vrátí tak za hodinu nebo, a to spíš, na druhý den ráno. Když ho to vzrušuje, tak proč ne.

Jan 60+ (St, 11. 5. 2022 - 22:05)

Ahoj Katka musíš byť super mamina, keď poskytuješ synovi také potešenie, určite nie je veľa takých žien. Ako je to u vás s nahotou? Videl ťa už syn nahú,napr.pri prezliekaní alebo v kúpeľni? Ešte si neskúsila kúpiť mu vlastné kalhotky? Alebo má zálusk iba na tvoje.

Káťa (Čt, 12. 5. 2022 - 12:05)

Když se koupu dovolím mu aby mi umyl záda. Takže něco málo vidí. A večer před spaním k němu někdy zajdu, jen v tričku a minibikinkách, jako že mu něco nesu a pod. Vím, že takto ho nejúčinněji rozdráždím a bude se zabývat jenom tím svým ocasem.

Jan 60+ (Čt, 12. 5. 2022 - 15:05)

Po kúpeli si nechaj od neho namasirovať chodidlá,len tak v župane. Uvidí toho viac a potom sa mu snívať sníčky jedna báseň. Vlastná skúsenosť!

Káťa (Pá, 13. 5. 2022 - 05:05)

Jednou jsem jej poslouchala, do pokojíčku má jenom závěs, tak se uspokojováním zabýval až skoro do půlnoci. A bylo pět ráno a opět s tím začal.

Jan 60+ (Pá, 13. 5. 2022 - 05:05)

Keď vás delí len ten záves on ťa nezvykne pozorovať keď si to robíš? Ja si myslím že určite áno,to by si mu mohla zahrať pekné divadielko.

Káťa (Pá, 13. 5. 2022 - 09:05)

Na to jsem zatím ani nepomyslela že by mě taky mohl šmírovat. Navíc to dělám velice potichu, tak nevím. I když již víckrát byl závěs trochu shrnut a zdálo se mi, jakoby se za ním pohyboval. Máte pravdu že by šlo zahrát divadélko, trochu víc vzdychat, sténat. Kluk má sice teprve 12 a čtyři měsíce, ale není žádné neviňátko. Mastí si ho o sto šest.

Reklama

Přidat komentář