Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jana (St, 4. 5. 2022 - 17:05)

No,že by mě to extra vzrusilo ,možná trochu ta vložka,když ji mám jak ji vnímám, ale zažít větší unik někde mezi lidma no tj.spis za trest a trapas...to víš,že bych ráda,aby se mi to srovnalo...

Lenka (St, 4. 5. 2022 - 17:05)

Já jsem se dneska počůrala, byla jsem dlouho svázaná v latexu a už to nešlo vydržet :-)

Tonda.wet (St, 4. 5. 2022 - 17:05)

Ahoj já bohužel to mívám taky únik ale já se při počůram do oteplovacek a zimní kombinezy když se venku ochladí i v létě nosím zimní oblečení že mi to hřeje v létě jsem od malička zmrzlík ale mám menší problém od malička jsem alergický na sluníčko a jsem po korzetu páteře moc děkuji

Jana (St, 4. 5. 2022 - 15:05)

Napsala jsem,že mi vložky nejsou nepříjemné. ....v kalhotkach sedí dobře a vlhkost, i úniky absorbuji..

Jana (St, 4. 5. 2022 - 15:05)

Cože???Čteš co píšu?O žádném vzrušení není řeč mám problém s unikem moči .....

Natka (St, 4. 5. 2022 - 16:05)

Čtu a právě proto si myslim že tě to vzrušuje.Jinak bys o tom takhle a tolik nepsala.

Jana (St, 4. 5. 2022 - 14:05)

Natalie,chtěla jsem se optat ohledně tvého...ty máš tedy nějaké problémy nebo se ti jen líbí nosit tyto pomucky...tteba vložky co nosim nejsou nepříjemné a fakt mi vvsituacich pomohou hodně, někdy se mi teda stane,že trochu proteče, ale to většinou, když se fakt hodně smeju nebo mám kašel...

Natka (Čt, 5. 5. 2022 - 00:05)

Promiň dříve jsem se k tomu nedostala koukala jsem na ligu mistrů a trochu se to protáhlo. Nevím proč má někdo za potřebí psát za mě, ale už mi to je jedno. Takže k tvojí otázce, ano mám problémy, ale mám to vrozené mám na to normálně i papír od doktora. Někdy se mi ty Inko kalhotky i líbí nosit to přiznám, ale mám je hlavně kvůli těm problém. Jinak vložky jsem párkrát zkoušela jenže já jak už jsem psala mám problém s tím že když se někdy třeba začnu smát tak začnu čůrat, ale prostě to nejde zastavit a čůrám až skoro do vyprázdnění a to potom ta vložka nepodrží. Nebo se mi prostě i stává že nedoběhnu a pak je vše v kalhotách. Jinak samozřejmě nemám vždy nějaké inkontinenční pomůcky. Třeba na sport mi je nepříjemné mít jak vložky tak plenky. Což je nic moc protože při sportu s pravděpodobnost že si učůrnu zvětšuje. Docela by mě zajímalo jak to máš ty a tím nošením. Jestli je nosíš pořád nebo kdy?
Jinak ještě k té minulé otázce na to odsouzení jsem se ptala proto, protože mě jedna babička ke které už s rodiči ani nejezdím. Úplně schazovala a odsuzovala pokaždé když se mi to stalo. Ale tím jak jsem byla ještě malá tak mě to fakt ničilo sebevědomí. Dneska už mi to je více méně jedno. Jen nechápu co je nepochopitelného pro ni na tom že někdo může mít takový zdravotní problém. Ještě doufám že si na tuto diskuzi nezanevřela kvůli pár blbcum co se vydávají za někoho jiného.

Návštěvník (Čt, 5. 5. 2022 - 06:05)

To je v pohodě,ty se taky vydáváš za někoho jinýho a ještě si vymejšlíš.Tak se neomlouvej,to je tady klasika.

Natka (St, 4. 5. 2022 - 14:05)

Takže to nosíš kvůli tomu že tě to vzrušuje?To mě tedy ne.

Jana (St, 4. 5. 2022 - 10:05)

A co tím tady teda někdo sleduje tím,že se napíše o nějakém problému,nebo jak čtu i zálibe vždyť jsou to jen řádky žádná fota něčeho perverzniho...no to jen na zamyšlení...k otázce odsouzení..nevím,že by mě nekdo odsoudil za moje problémy hlavne o tom nemluvim na počkání přeci...a navíc co vím tak s udržením moči má problém i v malém množství hodně dívek, žen celkově...a jak říkám pokud se to někomu líbí tak poprosit drahou polovičku a vyjít si vstříc a nemusíme tady jak se výše píše honici nad řádky...

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 10:05)

Honiči mají jiné weby než je ten o zdraví.Tam si hoňte.

Jana (Út, 3. 5. 2022 - 22:05)

Tak nevím no,zda sem teda něco publikovat...tak chápu, že dovede chlap a vzrusit, když má žena mokré kalhotky nebo se třeba i pocura, ale proč teda se nedomluvi nebo nepožadají svoji přítelkyní, ať udělá co by se jim líbilo...

Jana (Út, 3. 5. 2022 - 17:05)

Ahoj,nějak jsem narazila na tyto stránky a rekla si,že písnu .. je zajímavé co vše se tu píše.Mám zkušenosti s tímto docela dost, prodělala jsem před rokem dva silné záněty močových cest a od té doby mivavam problém s udržením moči buď mám šílené nutkání nebo ,když jdeme s přáteli na pivo nebo někam posedět bez inkontinecni vložky prostě nejdu...nevím zda je tu nějaká žena a mladá jako já a musí nosit třeba vložky tena lady..mimochodem je mi 29 let.

Natka (Út, 3. 5. 2022 - 23:05)

Ahoj určitě můžeš napsat alespoň tu bude i někdo nový, mě samotné se to stává jak už jsem psala taky dost často, ale mám tu výhodu že si to většinou užívám. Ale samozřejmě je to někdy nevhodné. Já teda radši nosím inkontinenční kalhotky ale to je asi člověk od člověka. A jinak jak už jsem psala tak mně je teď už čerstvě 19. Ještě se zeptám jestli jsi někdy měla problém s někým kdo by tě za to úplně odsoudil?

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 06:05)

Bacha !!!

JankoHrasko (Út, 3. 5. 2022 - 13:05)

By ma zaujimalo, ci je tu aspon nieco realne - hlavne co sa zien tyka. Alebo su to vsetko vymyslene pribehy chlapov.

Chlap (Út, 3. 5. 2022 - 18:05)

S přítelkyní při sexu, při něm piss používáme a občas se schválně, jako vydráždění přede mnou počůrá a hupsnem na to. To teplo, co vás zalije je docela velké dráždidlo a stojí z toho jak ocelový kůl a přítelkyně je moc spokojená. Nebo tak schvélně spolu venku blbneme a děláme si navzájem patník a přítelkyně, když je venku, tak to pustí, aby nemusela běžet na záchod. Ale to je jen mezi námi a max. kamarády, ti o tom vědí. Ale dost pochybuji, že by sem něco psala. Spíš sem píšou honiči svoje představy.

SANDRA (St, 27. 4. 2022 - 02:04)

Ja sa dnes 3razi pocikala.Hned rano do červených teplakov pri venceni psika.Dcerka bola este doma a videla ma pocuranu.Poobede som isla na nakup kupila som dcere prve tangace a pri pokladni som pocitila ze curam pod šatami mam nohavičky pancusky.A teraz pred chvíľkou do tangacov a legin.Hulila som cigu na balkone.

Návštěvník (Út, 26. 4. 2022 - 23:04)

Ahojte,
jsem kluk a je mi 22 let, kdyby se našla holka co by stála o nezávislý chat ohledně vzrušení z počurání, můžeš mě kontaktovat na [email protected] samozřejmě jde o anonymní chat, ale myslím že lidem, kterým dojde že mají tuhle úchylku a stydí se za to může pomoct si o tom popsat a nějak tu úchylku "znormalizovat" .

Reklama

Přidat komentář