Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 06:05)

já jsem jen vyjádřil poděkování že sem janina napsala něco co sem patří a vyjádřil že mi ten její článek udělal radost. jestli vám vadí že se tu takový věci píšou tak sem nelezte vy dva a lezte jen na ty normální vlákna

Janina (Ne, 1. 5. 2022 - 15:05)

Na me to dnes zase prislo v obchode. Nevim, co se to v posledni dobe deje, nejradeji kakam doma, ale vzhledem k tomu, ze jsem citila opravdu silny tlak vv brisku a v zadecku, musela jsem jit. A po dosednuti na misu ze me primo vylitla hovinka svetlounce hnede barvy a rozprskla se po mise a potom znovu, dalsi az vystriknuti bych rekla, provazel to i charakteristicky zvuk jakoby cvachtani a na zacatku jsem si dlouze uprdla. Zadecek jsem mela hodne znecisteny, takze jsem pouzila vice toaletaku. Taky to docela zapachalo, ale to je asi prirozene, k hovinkum to patri. Radeji jsem dvakrat splachla a pak pohledem zkontrolovala, ze je zachod cisty, to zas jako prasatko nejsem.

Tom (Po, 2. 5. 2022 - 19:05)

Janino, pokud to budeš mezi tím odpadem, co se tu za pouhý den dokáže objevit číst, tak děkuji za další tvůj zážitek. Pokud budeš v budoucnu ještě něco vyprávět rád si to přečtu.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 16:05)

takže jestli to správně chápu tak to bylo spíše řidší bohužel a ne tuhé a pevné. ale přesto jsem rád že od doby co se odmlčela iva si první vlaštovka která se tady klukům jako jsem já svěřuje palec nahoru a kamarádskou pusu k tomu

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 22:05)

ty si úchyle jenom vyměnil nick ivy za nick jany jako u sebe kdy jednou píšeš jako pavkol a pak jako návštěvník a u těch svých úchyláren honíš furt dokola.jsi psychopat

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

proč mi jenom kvůli tomu že jsem neposlušnej musíte takhle sprostě nadávat? to si myslíte že to tady chodí a funguje tak že někdo řekne i třeba o něčem banálnějším než je tohle: takovýhle věci tady nepiš on zcvakne prdel a poslušně odejde?

Pavkol (So, 30. 4. 2022 - 19:04)

a hlavně po včerejší vlastní nehodě ktewrá by patřila spíše do rubriky Kdy jste se naposledy pokakali jsem zjistil že je to opravdu hnus takže jestli ještě někdy sklouznu k touze po voyeurismu tak už jen při čůrání nebo sprchování nebudu to kvůli tomu že mi díky mým dřívějším hláškám právem nevěříte opakovat a psát 100x!!!

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 20:04)

Táhni ty zmrde úchyláckej prolhanej !!!!

Pavkol (Pá, 29. 4. 2022 - 16:04)

konečně se zas jednou někdo přidal díky Janino aspoň malá útěcha já měl dneska zážitek patřící do kategorie kdy jste se naposledy pokakali tak se mi tužba číst takovéto články začala trochu ošklivit ale tys mě zdá se zase částečně vyléčila ale raději se budu od teď držet hesla všeho s mírou

Janina (Pá, 29. 4. 2022 - 16:04)

Mne se zachtelo dneska hrozne kakat v obchodnim centru. Musela jsem prerusit nakup a utikat na zachodky. Tam jsem sotva dosedla a uz krasne lezlo dlouhe hovinko stredne hnede barvy a pak jeste jednou uz trochu mekci. V brisku jsem pocitila velkou ulevu. Kdyz sem si dukladne vytrela zadecek, tak jsem splachla a po splachnuti bylo jeste na stene zachudku trochu meho hovinka, ale nemeli tam stetki, tak jsem vzala trochu toaletniho papiru a utrela to a znovu splachla.

Tom (So, 30. 4. 2022 - 17:04)

Hezké a milé vyprávění. Budeme rádi když se stavíš častěji.

Vítězslav (Pá, 29. 4. 2022 - 21:04)

Moc krásné napsané Jani. Super, piš prosím dál

Návštěvník (Po, 18. 4. 2022 - 18:04)

ještě tak možná když se některé s kterou si budeš volat bude chtít na záchod v době hovoru ale jinak si myslím že po zavedení GDPR na FB je šance na nějaký nekonvenční zážitek mizivá

pooplover (Ne, 17. 4. 2022 - 14:04)

Ahoj, chci se zeptat jestli tu není slečna či žena, která nemá zálibu v kakání třeba někde venku, že bychom někdy mohli něco podniknout.
Jsem muž, je mi do 25 let a mojí zálibou je kakání.

Návštěvník (Ne, 17. 4. 2022 - 17:04)

Takových je spousta.Stačí se zmínit ve svém okolí.

Návštěvník (Ne, 17. 4. 2022 - 17:04)

U čůrání se mu to možná podaří ale u kakání o tom silně pochybuji

Návštěvník (Ne, 17. 4. 2022 - 09:04)

jeste to tak videt v realu.

názor (Út, 26. 4. 2022 - 19:04)

přesně tak. třeba se k tomu andrea nebo některá z těch které píšou i na čůrací diskuzi vyjádří i tady

Návštěvník (Ne, 17. 4. 2022 - 12:04)

Však to byl výplod úchyla tak ti musí stačit honění při čtení jako jemu při psaní.Pokud si to nepsal ty sám jak je tu zvykem :-))

Návštěvník (Pá, 15. 4. 2022 - 09:04)

konečně to tu někdo oživil díky Ivo a Hani

Reklama

Přidat komentář